Скъпи наследници - Тема 7... Семейството е всичко

  • 60 301
  • 880
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 39 325
Венета нали не е наследник?

# 256
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 824
И аз в първия момент така помислих.  Но като се замислих . Той не знае за Ани и ако Васко не беше отпаднал си бяха пет. Тя Ани изобщо не участваше в надпреварата и не е наследник за него когато е поставял играта с наследството.

И аз така си го обяснявам. Но първосигнално си помислих "Хванахме те" Simple Smile , но сметките са му са като за петимата първоначално.

Венета не е наследник. Заключени ще са, докато се изредят всеки с всеки. А въпросите - май като игрите, които правеха в Приятели - да познаеш нещо за другия.

# 257
  • Варна
  • Мнения: 1 599
Еххх, Диди и Чавдар, както предположи прозорлива личност тук, се цункаха само в нечие съзнание. Simple Smile Жалко! Simple Smile
Точно взе да става интересно и ще вземе да свърши сериалът. Simple Smile Аз установих, че на телевизор го ползвам само за фон на всякакви задължения, откакто гледам линковете по-късно(много благодаря за тях, чудесно е без рекламите!) се наслаждавам много повече на сериала. Simple Smile Тръпна в очакване на дните, в които ще си споделят, завързани един за друг. Дано не се изложат сценаристите! Simple Smile

# 258
  • Мнения: 96
Ммда, Чавдар се оказа още женен.... Жалко. Какъвто е принципен, май само в мечтите си ще целува Диди.
А за завързването - имам само един въпрос - как ще ходят до тоалетна?

# 259
  • Мнения: 4 594
Аз пак зверски се издразних на Ана! Такова нагло създание, мислех си, че няма накъде повече, но уви. Въобще не се и замисли какво ще причини на Любо и какви проблеми ще му навлече с нейните простотии, че после и сметка му държи. Малко ѝ е това, което ѝ се случи и за съжаление случилото се не успя да и налее малко акъл в празната глава, ами стана още по-зле, патка! Angry

# 260
  • Мнения: 96
Да, поведението на Ани е гадно и подло. И не само към Любо. В последния епизод заяви на Катя, че само парите са ги свързвали. Въобще, в желанието си да отмъсти на Калин обижда всички....

# 261
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Тя на всички отмъщава. На Дочеви - защото не е била част от тях, и е на второ място в сърцето на Марин, на Катя - задето й взе Борис, на Калин, най-вече защото я лиши от наследството. На път е да се превърне в Милица номер две. Ген, какво да правиш Simple Smile

# 262
# 263
  • Мнения: 31 208
Дано се реализира тази целувка.

# 264
  • Мнения: 2 992
Това вече не е тази наивна и миловидна Ани от първите епизоди, която ми беше доста симпатична. Сега едвам се търпи.

# 265
  • Мнения: 35 115
Тая сцена с Диди и снимането на влога с тоя дето се прави на баба беше много тъпа

# 266
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Това е един от най-извествине влогъри Simple Smile Не мога да дам линк, не го следя.
П.С. Това нали беше Стан? Instant e трети в топ10 за 2018г. с 308 154 абоната. https://www.youtube.com/results?search_query=instant+%D0%BF%D0%B … D1%8F%D1%82%D0%B0

Последна редакция: вт, 13 ное 2018, 21:35 от Ljuboznatelna

# 267
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Здравейте!
Може ли някой да разкаже набързо втори сезон дотук? Основни моменти и кой с кого е и дали се е оказало с още някой, че е дете на друг?
Или … откъде може да разбера как се е развила историята откакто е започнал втори сезон?

# 268
  • София
  • Мнения: 27 188
Няма втори сезон, просто имаше лятна пауза. Wink

# 269

Общи условия

Активация на акаунт