Скъпи наследници - Тема 7... Семейството е всичко

  • 60 286
  • 880
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 594
Съсипах се от смях от сцената с шофиращия Иван и дупките по пътя. Добре, че намалиха екранното присъствие на двойката Косьо-Иван, че жестоко ми бяха писнали.

# 271
  • Мнения: 1 540
Това е един от най-извествине влогъри Simple Smile Не мога да дам линк, не го следя.
П.С. Това нали беше Стан? Instant e трети в топ10 за 2018г. с 308 154 абоната. https://www.youtube.com/results?search_query=instant+%D0%BF%D0%B … D1%8F%D1%82%D0%B0
На мен Дидка повече ми харесва 😂

# 272
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
И на мен, определено ги бие всичките Simple Smile На моменти ми напомня мис Тигрова, но в най-положителния й вариант.

# 273
  • София
  • Мнения: 3 715
И на мен, определено ги бие всичките Simple Smile На моменти ми напомня мис Тигрова, но в най-положителния й вариант.
Има ли такъв?😂😂

# 274
  • София
  • Мнения: 4 429



Епизод 143

# 275
  • България
  • Мнения: 6 213
До този момент, фаворити са ми Дидка и Стани.  Grinning
Най-много ме дразнят, Косьо, Марин и Цвъ.
Тоя Косьо не се спря с това изгонване. Марин пък ми е най-големия тъпак, а Цвъ си е просто гнусен, мазен.

# 276
  • Radnevo
  • Мнения: 221
На мен сцените с Дидито са ми абсолютно неприятни и са твърде многооо, такива лигави, тъпи и твърде гримирани кокошки не мога да понасям.

# 277
  • Мнения: 6 159
На мен сцените с Дидито са ми абсолютно неприятни и са твърде многооо, такива лигави, тъпи и твърде гримирани кокошки не мога да понасям.

Joy Дидка си е обида за женската половина на човечеството . Бих се дразнила от такава позната /ако имам/ .

Последна редакция: ср, 14 ное 2018, 21:47 от Ели-ТАЛ

# 278
  • Мнения: 35 113
Отделно, че говори все едно не си знае текста

# 279
  • Radnevo
  • Мнения: 221
На мен сцените с Дидито са ми абсолютно неприятни и са твърде многооо, такива лигави, тъпи и твърде гримирани кокошки не мога да понасям.

Joy Дидка си е обида за женската половина на човечеството . Бих се дразнила от такава позната /ако имам/ .
Абсолютна и пълна обида.

# 280
  • Мнения: 1 540
Вие пък обида. Образът е преувеличен, но има много такива жени. А и тя е добрячка, не е злобна.
Серията на мен ми хареса, Милица и Марин определено се сближават. А Ленин как го закъса Smile

# 281
  • Мнения: 96
А аз започвам да не разбирам защо е това запъване срещу инвестициите на Георги. Санаториум може да има, но да не го финансира той. Какво толкова лошо има в това да живне малко селото?

# 282
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Нали все някой трябва да го финансира? А тръгне ли санаториума, ще се появят апетити и за друго. Докъдето могат, ще грабят. Сигурна съм, че има хора, които харесват, и се чувстват прекрасно в Банско и Слънчев бряг, но героите от Бели Вит искат да запазят максимално природата на селото.

# 283
  • София
  • Мнения: 27 181
Прости селяци, така си и знаех, че ще стане за съжаление.
Но продължавам да вярвам, че на Георги парашута няма да се отвори.

# 284
  • София
  • Мнения: 52
Прости селяци, така си и знаех, че ще стане за съжаление.
Но продължавам да вярвам, че на Георги парашута няма да се отвори.


И аз смятам, че Георги няма да успее. За съжаление мнението на селяните не ме изненада и мен.

Общи условия

Активация на акаунт