Съпруги на военнослужещи - 26

  • 57 446
  • 738
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 8 487
Добро утро, прекрасни!  Hug
Снощи като по чудо си легнах по-навреме, та и сутринта стана като хората. Направих по-специална закуска, а гаджето сервира кафето. Закусихме без да бързаме - пенсионерска идилия Simple Smile
Днес имаме годишнина от сватбата - 42. Решихме да отидем само двамата на ресторант...



МИС Ю, спокойно, миличка. Нали знаеш, че хубавите неща се случват по-бавно. Сега пътуват към теб твоите хубави неща:2spoko2: А кафето наистина ме зареди позитивно и ме накара да се усмихна. Липсваш ми когато си някъде Heart Eyes
ДУНДИ, поздрави на красавичката. Разбира се, че ти можеш да подсказваш идеи, но решението ще бъде нейното. Знаеш ли какво е казала майка Тереза? Ти ще ги учиш да летят, но те няма да имат твоя полет. Ти ще ги учиш да мечтаят, но те няма да имат твоите мечти. Ти ще ги учиш да живеят, но те няма да имат твоя живот. Но знай, че във всеки полет, във всяка мечта и през целия им живот, ще остане дирята от твоето присъствие...тези думи мен ме карат да се чувствам безсмъртна.
Желая ви един хубав ден. Ноември се изнизва, идва декември - с шумотевицата, с шетането и приготовленията за предстоящите празници, с украсите по улиците. По-важното е в душите ни да е светло и празнично, а най-важното е да сме здрави!
Обичам ви, момичета Hug
Изпревари ме, ДИМИТРОВА. На Вики бързо да й минава, а за теб не се и съмнявам - сама го казваш - ще се справиш!  Hug

# 121
  • Мнения: 2 208
Димитрова, сигурно имаш две мишлета, дето ровят да търсят подаръците, но щом си се погрижила да не ги намерят, ще бъдат изненадани от дядо Коледа.. какво са си поръчали в писмата тази година?

Дунди, работните планове са начертани, MM май няма оплаквания явно,щом не съм разбрала да ги е изказал (той пък кога ли има Grinning ),  но аз както винаги не съм много доволна Grinning ама то аз кога ли съм била, една съм негативна последно време Grinning
Много хубав подарък си е поръчало твоето момиче, дано да е и на късмет и да си учи това, което и е на сърце.. Simple Smile

В новия(стар) МОЛ не съм ходила още, ама вечер след работа не ми се мърда.. пропуснах и аз блъсканиците... а идващия уикенд, ако не е много студено ще се отправям към нашите..
За подаръци още не съм мислила, чакам да ми дойде настроението Grinning Grinning

Фло, благодаря ти! И честита годишнина, много още години заедно и все така подкрепящи се Ви пожелавам да бъдете!  Flowers Hibiscus Gift Heart

Шефът ми нали е в Китай, та аз малко по- леко го раздавам тези дни на работа.. не е чак толкова натоварено Simple Smile
Изчезвам, приятен ден на всички!

# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 6 679
Фло, честита ви годишнина!
Бъдете си все така опора един на друг, обичайте се, уважавайте се и продължавайте, да се гледате с "онзи" поглед Heart

Димитрова, бързо оздравяване на Вики! Дано я пресечете в началото още.
И вкъщи върлуваше някакъв вирус - малкото го донесе и прехвърли на брат си. Успяхме, да ги пресечем явно, защото сега и двамата са пушки, но паднах аз - зверско главоболие и запушен нос Sad
Днес съм по-добре, даже и аромата на кафе усетих Joy...но пък половинката се оплака сутринта, че го боляло гърло Sad
Започна сезонът на запушените носове Rolling Eyes ...И ФР ми свърши снощи, та сега и инхалации не мога да си направя а в този студ навън, изобщо не ми се излиза

# 123
  • Мнения: 887
 Добро утро, момичета! Навън снегът трупа, трупа. Виждам, че и вие се радвате като мен! Stuck Out Tongue Winking Eye
През уикенда пътувах по моя край. Беше слънчево и много красиво около мен. Празнувахме рожден ден на моята приятелка. Прекарахме си чудесно.
 Мис Ю, минах през хотела ви, но не посмях да ви притеснявам с ТМ. Надявам се, че сте изкарали добре! Blush
Дунди, имаше ли сняг по време на вашата почивка?
Фло, честита годишнина! Аз съм се родила мааалко преди вашата сватба. Hug
Желая ви да пазите любовта все така силна и да я предавате на вници и правнуци!
Момичета, желая ви хубав снежен ден! И дано всички вируси да бъдат унищожени бързо!

# 124
  • Пловдив
  • Мнения: 9 776
Прочетох, че трупа сняг и скочиха да видя какво става навън. Забравих, че съм в Пловдив все пак. Тук е само дъждовно. За мое щастие. Grinning
На Боровец сняг имаше малко, когато пристигнахме, после се стопи.
Фло, да сте живи и здрави с гаджето, още дълги години да сте заедно, за да се радвате на деца, внуци и правнуци.
Изпих си с вас водичката с лимонов сок и отивам да се приготвям за излизане.
Хубав ден на всички.

# 125
  • Мнения: 2 208
Добро утроо и от мен,
Още с отварянето на очи станах да видя дали има сняг, е, както казва Дунди, все пак живеем в Пловдив- е, няма сняг и за моя огромна радост.. не го обичам..
Лунно цвете, то какво да ни притесняваш.. щеше да ми е приятно да се видим.. е, ще те чакам тогава по моя край.. тогава да се обадиш! Blush
Слагам кафенце и изчезвам, че нещо се замотах тази сутрин.. хубав ден!

# 126
  • София
  • Мнения: 8 487
Добро утро, прекрасни Hug
Благодаря за поздравленията. И гаджето ви благодари! Приятно ни е - пием кафето, сервирано от МИС Ю Wink и четем.
ЛУННО ЦВЕТЕ, Не сме се познавали по време на нашата сватба married. Можело е да те поканя за шаферка  hahaha Joy
ДУНДИ, месец преди новогодишните празници и аз сварих един казан зелева супа и от днес я почвам. През септември изкарах един месец на диетата на проф. Байкова и свалих 5 кг. от тогава много намалих тестените и сладкото. Имам в седмицата един ден само на ябълки - за два месеца свалих още 3. Инат си трябва в тая работа Mr. Green
МЪНИЧЕ, давай ударно фрешчета. А за гърлобол пак и пак напомням: НИШАДЪР. В аптеките имало бонбони с нишадър. Не се сещам, да купя.
ДИМИТРОВА, как е ВИКИ?
СЕТИ, за теб съм приготвил чувала с прегръдките Hug Hug Hug
С маршова стъпка поемам към КПП-то. Може и с песен - Велик е нашият черпак...
На вън е бяло... Wear Umbrella

# 127
  • Пловдив
  • Мнения: 9 776
Фло, аз само с броенето на калории за месец и нещо съм близо 5 кг надолу. И, както се сещаш, няма тестено в менюто ми, сладкото е сведено до минимум. Че то иначе няма да ми излезе бройката. Но пък ям плодове. Т.е. мога да ям от всичко, но по малко. И не чувствам глад, винаги мога да напълня стомаха с домат, краставица, варена тиква, банан или ябълка. Само на ябълки няма да мога, ще си ходя гладна и злобна. И, както казва ММ, после на мен ще си го изкараш. Joy Аз не съм такъв човек де ... Stuck Out Tongue Winking Eye
Вече имам изненада за ММ, ще си получи подаръка по-рано, за да си го ползва по празниците.
Тук е мокро. Nature Sweat Drops

# 128
  • Мнения: 1 605
Късничко се включвам, Вики е добре,но каката падна:снощи я боля глава, днес на обяд имаше температура и вече е с антибиотик
При мен днес мина добре, остава ми само на 6.12 по Английски
Фло,честита годишнина, много щастие ви желая
Мис Ю, ровят мишлетата,но добре съм ги скрила
И при нас започна да трупа снежец,Джули се надява утре снежен човек да прави, а аз искам сутринта да няма и слвда от сняг

# 129
  • Мнения: 965
Момичета,чета редовно,но ме пиша за да не мрънкам.Желая на всички здраве, защото каквото и да имаме няма ли здраве сме за никъде.Иначе нищи ново Ния стана на 5,но по стечение на обстоятелствата не ни бе много до празник.Оставям ви но ще чета редовно,не се отказвайте от групичката ни.Гуш за всички!:rose:

# 130
  • Пловдив
  • Мнения: 9 776
Добро утро. И ние си имаме сняг тази сутрин. Но не е много.
Радинка, кураж, след всеки такъв период идва нещо хубаво. Да нагушкаш Ния.
Лек ден на всички. Днес трябва да изровя духалката в офиса. Само с климатик ми е студено.

# 131
  • Мнения: 2 208
Добро утро и от мен,

Радинка, ще мине, няма къде да иде, каквото и да е.. и аз съм в едно такова .... сложно... настроение, но все се надявам, че скоро всичко ще бъде наред..Heart
Дунди, голямо ти е помещението ли? И при нас не стига климатика ама сега шефа като го няма и затварям неговата част.. при мен става супер, но и аз вадя духалката, когато има нужда, особено за краката..
Дано толкова и да си остане този сняг тука.. хич пък да не го обичам значи ... Confused
Хайде слагам по едно топло кафенце и отивам да поработя.. Hug

# 132
  • Мнения: 1 605
Добро утро
И при нас е побеляло и продължава слабо да вали
Радинка, горе главата всичко ще мине

# 133
  • Мнения: 887
Добър вечер и от мен! Прибрах се от родителска среща отново изтощена. Не се оплаквам, само ви споделям. Сама съм си избрала професията. Но пък ми се случи и да ми благодарят дори!
Голям студ навън! Но в училище е топло. Снегът спря и всичко се заледи.
Радинка, да ти е жива и здрава Ния! Другото ще се нареди. И пиши по няколко реда. Да знаем, че всичко е наред.
Лека нощ, момичета!
 

# 134
  • Мнения: 2 208
Добро утро!
Честит Андреевден! Здраве и късмет за всички празнуващи!

Слагам едно празнично кафенце да разведрим петъчната сутрин..

Общи условия

Активация на акаунт