НВ-ВМХ и палео - тема за здравословното хранене част, 125

  • 45 389
  • 764
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 27 547
natka, подозирам, че чесънът е забранен, защото "расте под земята"....но това са си мои догадки Mr. Green , не съм чела какво точно пише в групата на АУ, но от четенето тук в темата с такова впечатление оставам.... Thinking
Днес почти цял ден не ядох нищо, иначе сутринта предвидливо хапнах 3 яйца с малко сирене и зехтин, парченце масло, кафе с мляко и вечерях карначета с домат и зехтин.....а и лук към салатата имаше Grinning Grinning

# 721
  • Мнения: 12 789
А да бе, сега и чесъна анатемосаха, сакън. Особено пък нещо такова, дето не се яде в количества, не си го давам пък. Тоя господин не ми е критерий кое как трябва да е.
Ето на, застудя времето, чудесно средство против вируси е. Че и против забременяване, като хапнем повечко Laughing

# 722
  • Мнения: X
Аз съм "френска мацка" и чесънът е моето верую. Не си го давам пък... Обожавам го. Той е една от причините да не ме наобикаля никакъв вирус.

# 723
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Имам питане. Племенницата е на режима на Узунов. Вчера разбрах по случайност. Предстои ѝ бал. Обаче тя имаше някакви проблеми с хормоните. Точно какви- не знам. Та, опитах се да ѝ кажа, че е добре въглените да ги държи по- високи, за да не си направи проблем. Но, какви са проблемите(когато ме попита), не можах да ѝ обясня. Някой с 1-2 изречения, ако може да обобщи, моля.

Миналата година по това време карах на месо, яйца и айсберг основно. За малко повече от месец и ТСХ и Т3 тръгнаха да излизат от норма. Цикъл имах, но се движеше ту напред, ту назад, сдобих се с безсъние, нервност, непрекъсната умора, ревях от най-малкото, налегна ме депресия. Така зле никога не съм била. Добре, че Шоки ми обърна внимание във фейсбук да си оправя въглехидратите. Като ги сметнах, идваха към 10-20 грама на ден ... Чак аз не повярвах.
Вдигнах ги на 50 и нагоре. След месец нещата влязоха в релси. Моят съвет е да внимава. Много.

# 724
  • Берлин
  • Мнения: 4 484
Аз тази седмица почвам да кудкудякам. На обяд всеки ден омлет с каквото дойде. Вечерята беше овчарска салата,мусака с тиквички, печени пул.бутчета,св.пържоли с гъби. Днес правя броколи на крем супа със сметана.
Мм поиска картофена салата и ...едвам държа фронта. Иде ми да излапам цялата купа.

# 725
  • Мнения: 12 989
Свари си карфиол и си го напарви с червен лук, зехтин и оцет, те ти булка “картофена” салата:)

# 726
  • Берлин
  • Мнения: 4 484
Жаки,не понасям карфиол в никакъв вариант. Но ще бодна една виличка (да се не спомина от пощенливост). Този месец съвсем бавно се движа с кг. Или правя грешки,или окръглените ми форми се уплашиха да се не затрият. Но лекинко,нямам бърза работа

# 727
  • Мнения: 7 740
При АУ са 20 гр въглехидратите при отслабване и 50 при задържане
Страничката е изтрита, защото е реклама

# 728
  • Мнения: 656
Момичета , някоя да прави/правила кето за изчистване на упорити мазнини и колко време е препоръчително минимум? Четох, че за него се иска 3-4 дни адаптация и се следи с лентички в началото.

# 729
  • Мнения: 27 547
Какво означава "упорити мазнини", в какъв смисъл? newsm78

# 730
  • Мнения: 656
В смисъл на отслабваш, махаш мерки, но си има упорити около корема, било генетично, било хормонални. В случая аз нямам бричове и други “упорити”, освен около корем, които ми остават за накрая.
Ето по темата:

https://fitbg.net/blog/fat-loss/stubborn-fat

# 731
  • Мнения: 5 435
Момичета, чета темата, много сте ми приятни всички и дружелюбни. Спазвам този вид хранене от две седмици, варира един кг, но и аз прекалявам с тегленото, сутрин, вечер, все се катеря на този кантар. 😊 Вчера прегреших с една мусака, но така ми се услади. Днес отново на линия, знам, че не е правилно, но не устоях.
Днес мисля да закуся с ябълка, за обяд и вечеря кисело зеле със свинско, ще изпека и малко тиква.

# 732
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 027
Да похваля племенницата си, свалила е 8кг и е махнала хапчетата за диабет. От мрънкащо човече, сега е сериозна подрастваща тийнка, горда със себе си! Друг човек е, храни се разумно, по режима, спортува, резултата е на лице 😀

# 733
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393
Цвети, не, че питаш, но ябълката не е подходяща закуска.

Ети, браво на племенничката.

# 734
  • Мнения: 18 562
Ябълката е нережимна-каза човека,който закуси 2 3 хапки кроасан(обаче беше с бадеми, някакъв много специален и не устоях).
Браво на тийнката, как с диабет толкова малко дете. Дано да се аздържи така.

Общи условия

Активация на акаунт