Коректни фирми - професионален домоуправител

  • 2 701
  • 7
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 3 972
Здравейте, търсим си нова фирма, която да бъде домоуправител на блока. В момента са вход мениджър, но не сме доволни. Моля за мнения за фирми, от които сте доволни.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 443
Може ли да споделите от какво не сте доволни? Ние не сме  ползвали услугите на фирма  досега, но  някои съседи  искат, и предлагат точно тези...Чета доста противоречиви мнения, но с малко конкретика.За какво да внимаваме при избор?

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 3 972
Коментари в интернет има достатъчно.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 443
Коментари в интернет има достатъчно.
Скрит текст:
Kато не искате да отговаряте- просто недейте....Този отговор не носи никаква информация.....
Надявам се все пак  да се включат хора с опит и помогнат със съвети

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 3 972
Коментари в интернет има достатъчно.
Скрит текст:
Kато не искате да отговаряте- просто недейте....Този отговор не носи никаква информация.....
Надявам се все пак  да се включат хора с опит и помогнат със съвети

Предстои ни завеждане на дело срещу тях и на този етап няма как да предоставя допълнително информация. За тази фирма информация (конкретна) има много , дори и сайтове създаден специално за да опишат техните измами - можете и сами да си я намерите.

# 5
  • София
  • Мнения: 385
И аз се присъединявам към въпроса. Има ли изобщо хора, доволни от фирма и ако да - от коя?

# 6
  • Мнения: 24
ми аз писах в друга тема но ме обвиниха, че няма как да съм доволна и съм фейк профил, та сега се чудя да пиша ли.. Joy
писах преди няколко дни, че според мен вход мениджмънт са ОК.. на фона на предната ни фирма особено

# 7
  • Мнения: 6 528
Хоум мениджмънт Варна!

Само далеч от Акорд с всичките й клонинги с цел прикриване на злоупотреби!

Общи условия

Активация на акаунт