Спам тема (кой от Марс, кой от Венера) от 22.10 до когато

  • 16 778
  • 816
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 11 505
Добрютрюююю... днес е малко по-хладно

# 76
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909


Buenos Dias!

# 77
  • Мнения: 11 505
Това ставане сутрин ми е мноу сложно...

# 78
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Още не съм станала. Можех и още да поспя, ама кучето реши, че трябва да си играем и дойде да ме дърпа. Сега гадината спи доволно под завивката, аз се приспивам с една книга.

# 79
  • София
  • Мнения: 6 314
Ич не ми е сложно ставането. Ма на чавето му е мноо сложно. Simple Smile
Държа известно време, ма понякога изтрещявам. Ето, таз сутрин се развиках. И сега ми е криво и гадно, ма то........бива мрънкане, бива глезотия и хленчене, ма понякога не бива толкоз........Simple Smile

# 80
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
На кое от двете чавета?

# 81
  • София
  • Мнения: 6 314
Ученичката. Simple Smile
Малкия си прави сек@ро, дреме му и не влиза в конфронтация, особено с мама и тати.
А онуй е кат пираня. Simple Smile

# 82
  • Варна
  • Мнения: 36 807
Залагам на момата Simple Smile

П.П. Познах значи.

# 83
  • Мнения: 11 505
По-малките са винаги по-хитри.... гледат и се учат какво да не правят Laughing

# 84
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Ааа, не винаги. С щерката не разбрах, че дете гледам. Ама пък синът ни се проявяваше и заради двамата.

# 85
  • Мнения: 11 505
Е, изключения има, няма спор.

# 86
  • София
  • Мнения: 6 314
Хай, кво стана с каруцата? Връви ли? Simple Smile
Има нещо бъгаво по линията на свещите, ма какво.......наизуст, трудно.
Кабел, свещ, контакт, връзка, управление......

Кика, може и така да е, ма те са коренно различни по принцип. На онзи му дай да апне, да го гушнеш, да поседне/полегне, да погледа нещо, да поиграе. Кат бебе, къртеше по цяла нощ, сутрин се събуждаше озверял от глад и дотам. Тва зъби, колики и пр. нощни преживявания, почти не сме разбрали. Е, имало е по нещо, ма е капка в морето.
А каката 1 мин. не седи на едно место. Филми, драми, пакости, беснеене.....пожарна работа. Simple Smile

# 87
  • Мнения: 11 505
Така е, Онз, всяко човече си е уникално. При нас е така с племенниците... момата е гУем дзвер, а малкият душичка.

# 88
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 445
Мда, на нас и тази сутрин ни беше истерична. Малкото пищи и ме преследва, голямото се натъжава, че не му се ходи на градина и само се чуди на кого да се умилква Heart Аз съм желЕзо, но половинът поддава...

И добро утро!

Уфф, сега, като извадих прането от пералнята, установих, че като съм зареждала снощи съм забравила да сложа препарат за пране :плес-у-челото-емотикон: И хайде на ново...

# 89
  • Варна
  • Мнения: 36 807
А, върви, къде ще иде... Прочетох и аз с гугъл, пишеше, че някои при такава индикация губят мощност ама моята не го прави. Странно, но на няколко места пишеше да си проверя светлините, получавало се понякога при изгоряла крушка на задните светлини (WTF?!?). Каква връзка има, не знам и не ме интересува. Ще ги проверя след малко. Мисля и да разкача акумулатора за десетина мин, да видим дали ще се изчисти.

Иначе записах за другата седмица час за смяна на накладки, свещи и един маншон имам скъсан. Дотогава ще карам другата кола.

Общи условия

Активация на акаунт