Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Ехографска снимка

• 1 234
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте ще прикача снимка от ехографа на последния ми преглед в 7 г.с, моля, ако някой разбира повече да ми каже какво се вижда. Лекарската каза да отида след 2 седмици с тази снимка, че вижда нещо зад плодния сак, но не каза нищо повече и се притеснявам.

# 1
Здравейте , едва ли някой тук ще ви даде мнение . По принцип може да се съмнява за 2 плоден сак , или нещо друго . Трябваше да я попитате с какво е свързано това съмнение . Ако ви е много притеснено , може да отидете на преглед при друг АГ , за ваше успокоение .

# 2
  • Пловдив
Наистина ли мислите, че някой във форума разчита адекватно ехографски снимки...Наскоро в друга тема на снимка на яйчник на някои им се привиждаше сак с ембрион. Отидете на друг лекар, ако трябва, и си подбирайте източниците на информация.

# 3
Важно е какво се вижда на момента на ехографа. Отидохте ли вече? Какво ви казаха?

# 4
Да днес бях, тогава е имала съмнение за вътрешно кървене. Или нещо такова, но към този момент всичко се беше изчистило и каза, че за момента всичко е наред.

# 5
Да днес бях, тогава е имала съмнение за вътрешно кървене. Или нещо такова, но към този момент всичко се беше изчистило и каза, че за момента всичко е наред.
Супер! Стискам палци всичко си е наред и за напред.

# 6
Дай боже! ❤️

# 7

Здравейте 😊
Последна менструация 12.04
Положителен тест с много бледа едва забележима чертичка на 10.05
Кръвен тест на 4ти ден закъснение 186
Повторен след 2 дена със стойност 860
Първи преглед след 8 дни закъснение и това е снимката
Докторката потвърди бременността, но дали има някой със същите размери на плодния сак (4mm) дали не е малък

# 8
При мен също беше много маничъл, дори се видя в 6 г.с, лекарската ми каза, че най-вероятно съм с късна овулация. На този етап няма от какво да се притеснявайте, ЧХГ даже много е нарастнал. На другия преглед вече може би ще видите и жълтото мехурче и ембриончето. Успех ви желая, всичко да мине леко и безпроблемно.

Общи условия

Активация на акаунт