Обсъждане на имотни обяви-6

  • 40 048
  • 814
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 664
И да се абстрахирам от булеварда, тези назъбени стаи няма как да ми харесат. Отделно не видях гардероби в стаите на тристайните, но при все че размери не виждам, може и да има място. Също така е и почти залепен блока до този в дясно, но предполагам това също е несъществена подробност като булеварда и трамвайните линии.

# 31
  • Мнения: 40 931
Аз пък смятам, че е по-добре да намери това място, колкото и да е трудно, вместо да ходи на село Wink Не е невъзможно, ако човек знае какво търси и има търпение и нерви за това.

Да, ако ги има. Ама иначе животът си върви и аз не бих чакала 5-10 години за да намеря евентуално (я намеря, я не) идеалното жилище. И не бих си свеждала живота до постоянно дебнене и търсене.

# 32
  • Мнения: 2 694
Така го пишете, все едно няма нито една друга сграда до същия този булевард и никой не живее там. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 40 931
Е, то стотици хиляди хора работят за под 1000 лева, ама това значи ли, че това е нещо нормално, което трябва да се приема с примирение?  И с булевардите е така - факт са, мнозина живеят на тях, ама ако може нещо друго, така малко встрани, на втора линия, е по-добре  Grinning

# 34
  • Мнения: 2 694
С 1000лв на село си пръв капитан, не знам дали знаеш Simple Smile
Сега ми дай и дефиниция за нормално и ще говорим Wink
На Шанзелизе как ли спят не знам... при този трафик... кой будала живее на такъв оживен булевард... не е нормално не е.

# 35
  • Мнения: X
Аз пък смятам, че е по-добре да намери това място, колкото и да е трудно, вместо да ходи на село Wink Не е невъзможно, ако човек знае какво търси и има търпение и нерви за това.

Да, ако ги има. Ама иначе животът си върви и аз не бих чакала 5-10 години за да намеря евентуално (я намеря, я не) идеалното жилище. И не бих си свеждала живота до постоянно дебнене и търсене.
Никой не говори за 5-10 години, разбира се. И за идеално също не говорим, но ако тишината ти е приоритет, то в рамките на 1 година е много вероятно да намериш такова жилище. Все пак зад този булевард има десетки малки и тихи улички.
С 1000лв на село си пръв капитан, не знам дали знаеш Simple Smile
Сега ми дай и дефиниция за нормално и ще говорим Wink
На Шанзелизе как ли спят не знам... при този трафик... кой будала живее на такъв оживен булевард... не е нормално не е.
На Шанз'елизе са на Шанз'елизе. Не е същото като булевард Бъкстон Smiley Ако имах парите да живея на Шанз'елизе, обаче, бих живяла в Латинския квартал, на някоя малка тиха уличка. Те там са и по-скъпи дори от Шанз'елизе. 

# 36
  • Мнения: 40 931
Правят компромис. И Манхатън бил безумно шумен, ама там прозорци изобщо не се отварят и така се живее. Който не иска, живее другаде. Все пак не е задължително да живееш където и да е.

# 37
  • Мнения: X
На въпросния булевард сградите са малко, да не кажа, че почти липсват. Доскоро там имаше запустели къщи (вероятно от хубаво) и сега почнаха да никнат като гъби кооперации. Много, много мизерно място, иначе кварталите са ок.

Не е нужно 10 години да търсиш спокойна улица, намират се все още из доста квартали. А може да направиш и компромис, но в случая не говорим за такъв, а за някакво дъно. А парите хич не са малко. Трябва да си много зелен и заблуден, че да инвестираш в жилище на това място. Говоря за лично ползване. Не искам да ги мисля хората, които ще живеят там, как ще излизат и ще се прибират с колите си сутрин и вечер.

# 38
  • Мнения: 2 694
На Цар Борис 3-ти няма сгради? Я пак? Кога си минавала по булеварда, че така се "изцепи"? Grinning Grinning Grinning

# 39
  • Мнения: X
Това чудо на архитектурата не се ли пада на Каблешков? Все пак там се строи в момента усилено, а виждам и Кауфланд сред снимките.

Кога съм минавала по булеварда няма значение, със сигурност района ми е достатъчно познат. Не знам защо всеки се чувства длъжен да затапва и да ръси "остроумия"...

# 40
  • София
  • Мнения: 5 953
Тази сграда мисля е не само на бул Борис III ,не е на кръстовището май , но е на трамвайната линия, баш в локалното
За мен там е ужасно шумно, живяла съм в района, не на булеварда де, навътре в уличките
Шуми от паветата на Борис, шуми от трамвая, има ужасно много сгради там по цялото протежение на булеварда, шумно и прашно е. Даже не толкова шума ме притеснява, колкото мръсния въздух който се диша от коли и от прахът

# 41
  • Мнения: 2 314
Догодина предстои ремонт на цялото трасе на трамвая, пуска се и метро. А праха и мръсотията е и по малките улички.

# 42
  • Мнения: X
Метрото е на две спирки с трамвая. Отделно, че две години няма да има трамвай, заради смяната на релсите и ще е мъка придвижването с автобус. Отделно, че това кръстовище е супер натоварено и шумът е много силен. Прах и мръсотия има навсякъде, но тук са концентрирани. Като прибавим и шума и високата цена - къде е сметката?

# 43
  • Мнения: 2 314
И друг път е ставало въпрос, че и шума и праха се елиминират с хубава дограма. Освен това ясно е, че ако мястото е комуникативно и населено винаги ще има коли, ГТ, хора, шум и прах. Тихите, безпрашни места обикновено имат проблеми с транспорта, така че всичко си има плюсове и минуси.

# 44
  • Мнения: X
Там е работата, че не се елиминират. И не знам как се живее без да проветряваш. Или да трябва да го правиш в 22 часа, когато движението намалее. Няма лошо да живееш на комуникативно място, с добър градски транспорт. Точно това обаче хич не е такова, при това транспорта хич го няма - само трамваи до центъра и Надежда и няколко селски автобуса. Един магазин Кауфланд, който е под всякаква критика и толкова.

Общи условия

Активация на акаунт