Фермата 4 - Съединение - тема 7 (22.10. - 28.10.)

  • 29 508
  • 785
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 959
За мен побутването на Радка беше, че ѝ разрешиха с почти две ръце да подпира капака със сливите. Тя по едно време си държеше китката, а това е голяма допълнителна помощ от другата ръка.

# 46
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
Абсолютно, това си беше направо извън регламента, правеха ѝ забележки, но до тук, ако бяха съвсем коректни, трябваше да я дисквалифицират.

# 47
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Казаха, че не може да докосва капака, а ръката, която държи - може. Аз така чух.
А в играта с равните времена - за мен най-справедливо би било да си разделят точките, Радка да си тръгва, така или иначе. Страшен прецедент, дето го разконспирирахме от раз, страшни промени в правилата Завинаги - едни дузпи, колко интересно... Neutral Face

Последна редакция: пн, 22 окт 2018, 14:58 от Ензим

# 48
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
Ама то си е помощ, независимо как ще го погледнеш-дали ще държиш ръката или капака, все си помагаш. Едно и също е.

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 1 937
Е да, но Роси не развя знамето, вдигна го сгънато. Можеше това да я забави 1-2-3 стотни. Не защитавам Радилена, Роси беше по-добра, но ми се струва несправедливо да пишете, че "побутнали Радка". Това с неразвяването на знамето аз също го приемам за побутване.
Точно това имах предвид.

Аа,тя Радка и с крак да се подпираше,пак нямаше шанс на сливите  Joy

# 50
  • Мнения: 1 804
Ама то си е помощ, независимо как ще го погледнеш-дали ще държиш ръката или капака, все си помагаш. Едно и също е.
Добре де, и помощ да е, не е забранена. Казаха кое точно е забранено. Подпирането на ръката не е. Какво като си е помагала? Пак не издържа. А Роси не трепна, беше бетон през цялото време. Ако имаше нужда и тя щеше да си помогне, никой нямаше да я спре. На мен пък ми направи впечатление, че Роси още не 5 от обратното броене се сменяше ръцете. Не изчакваше да стигнат до 1. Това позволено ли беше?

# 51
  • София
  • Мнения: 20 079
Според мен Радка я подбутваха през цялото време с едно или с друго, дори й показваха и пропуските. Изобщо ако не бяха тези 20 човека заедно с водещите, още щеше да реже въжетата на третата игра.  Laughing Ужасна шматка, радвам се, че си тръгна, наистина това не беше нейният формат.
Не мога да предположа кого ще посочи за фермер, тя беше близка единствено с Ваня, но дори да избере нея, не смятам, че някой би я подкрепил след фиаското миналата седмица. Роси също няма да бъде подкрепена, както и предния път, въпреки че според мен би се справила чудесно като фермер.

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 1 937
pip4i,позволено беше.Казаха,между пет и едно.

Ако Радка избере Ваня,не знам кого не биха подкрепили останалите-нея или Росица Thinking

# 53
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
На мен пък ми направи впечатление, че Роси още не 5 от обраното броене се сменяше ръцете. Не изчакваше да стигнат до 1. Това позволено ли беше?
Да, позволено беше, казаха го.

# 54
  • Мнения: 1 804
Благодаря за уточнението. Simple Smile
Остана някой да ми припомни за знамето - развято или сгънато трябваше да го вдигнат. Според мен си е от значение, ако ще цепим стотната. Wink

# 55
  • Варна
  • Мнения: 10 547
Нито Радка, нито Роси развяха знамената. Само ги вдигнаха.

# 56
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Каквото и да си говорим, на играта със сливите Радка нямаше никакви шансове срещу Роси. Роси е видимо много по-силна и издръжлива, Радка е хилава, никак не изглежда да е спортна натура, кльощаво момиче.

# 57
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
Остана някой да ми припомни за знамето - развято или сгънато трябваше да го вдигнат. Според мен си е от значение, ако ще цепим стотната. Wink
Не помня някой да е уточнявал това дали трябвало да е развято или сгънато. Казаха да се вдигне.
Никой нищо не цепи, гледахме едно и също нещо, факт е, че имаше малко реверанси към Радка и въпреки това тя не успя да се възползва от тях.

# 58
  • Мнения: 1 804
Не мога да предположа кого ще посочи за фермер, тя беше близка единствено с Ваня, но дори да избере нея, не смятам, че някой би я подкрепил след фиаското миналата седмица. Роси също няма да бъде подкрепена, както и предния път, въпреки че според мен би се справила чудесно като фермер.
Фиаско, фиаско, ама виж Бети как я нахвали. Само дето не я разцелува. Аз такива хвалби не съм чувала за никой фермер в никой сезон досега, особено от Бети. Ако бях на Ваня, щях да искам една кошница бонус. Joy

# 59
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Ми да, требва да се отчете доброто управление на Караньотов. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт