На пазар във Варна - 51 тема

  • 49 278
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 903
С магазин за плот не мога да помогна, но ще похваля тези на Кайндъл.

# 16
  • Мнения: 966
Някъде да сте виждали нещо такова, и ако да на каква цена?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 592
Аз съм пропуснала питането и за самата смяна на плот. Дърводелец ни го смени, той ни демонтира и старите врати, доста различни услуги прави, много бърз и свестен, кухнята ни не е много голяма, 1 лист/парче плот, не знам как се нарича,  излезе към 120 лева, ако не съм забравила, той се погрижи за всичко, общо май излезе към 250 лева(плот, труд, рязане, кантиране), освен това ни смени и мивката. Със смяната на плота успяхме да си сложим по-голяма и дълбока мивка, композитна от Лекс груп, имаше много добра промоция с батерия. Кухнята ни стана като нова.

# 18
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
Мерси за темата!

# 19
  • Мнения: 13 664
Някъде да сте виждали нещо такова, и ако да на каква цена?


 Има в по-големите специализирани часовникарски ателиета и магазини за часовници. Цената по спомен е над 20лв.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 838
Месо и млечни от хранителния кооператив. Плодове и зеленчуци от определени производители на синия пазар.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 162
Някой знае ли откъде мога да купя гнайс? Харесах си в Home max, те пък спират да работят с производителя...

# 22
# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 592
За камък може да проверите в Попчев стоун, Арт стоун Приселци и Берг.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Къде могат да се намерят красиви свещи за рожден ден? Без ужасните китайски брокатени подобия на свещ. Джъмбо не ми е вариант, проверихме в Парти Джак, гаражите с фойерверки на Колхозния- все един и същи кич.

# 25
  • Мнения: 13 664
В магазинчето на крамер?

# 26
  • Мнения: X
И преди съм питала, но така и не стигнахме до решение-търся майстор за баня-фаянсаджия? Моля, за препоръки ако някой е ползвал такъв човек, проверен и да върши работа съвестно.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 592
Понеже съм след пресен ремонт и големи търсения, мога да препоръчам трима човека. Единият прави нашата баня, коридор, както и слага камък, другите двама са ми препоръчвани от мои близки като много добри и съвестни специалисти, но често не са във Варна и са заети година напред. На лични мога да дам координати, ако желаете, да не им пиша тук телефоните май.

# 28
  • Мнения: X
На лични мога да дам координати, ако желаете, да не им пиша тук телефоните май.
Писах ти  Peace

# 29
  • Мнения: 11 240
Да има доволни от кардиолог работещ в ДКЦ Св. Марина?

Общи условия

Активация на акаунт