На пазар във Варна - 51 тема

  • 49 502
  • 748
  •   1
Отговори
# 300
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
Намерих музикалната кутия на Дав! В ДМ я има - 12-13лв беше Simple Smile Много  ми харесва, въртят се картинките вътре ...
За каква възраст са подходящи. За 12-13 годишни момичета става ли или са за по малки деца?
Вътре са три продукта от серията на Dove baby - за подсичане, шампоан и лосион за тяло. Това за подсичането е със съдържанието на крем Здраве, та ще му намеря предназначение. Ако искаш ми пиши на лични и ще ти пусна клип/снимки в някоя от соц.мрежи Simple Smile

# 301
  • Варна
  • Мнения: 2 073
Не е много за темата, но..... къде можем да отидем на топъл/над 30гр,/ басейн, където предлагат и масаж
да е подходящо и за 8г дете, без Аквахаус и Дом Младост Laughing
има ли такова място, не държа на СПА, ниско ми е кръвното и не издържам там
просто да отпуснем за два часа някъде на топло
х-л Димят, х-л Азалия на Дружба и Sport & Spa Centre Fight Spirit в Левски/Бриз Simple Smile Във Файт спирит не съм ходила, но в другите два съм .. Басейните са топли, но не горещи... Аз понеже съм хипер зиморничева и за мен е сносна температура Grinning Ако ти вършат работа ...
ПС : на Азалия басейна им е мн голям
Във Файт спирит водата е хладна. Подходящо е за плуване. Wink

# 302
  • Мнения: 13 806
Момичета, търся чадър (сгъваем или голям ) с Айфеловата кула или стенен часовник пак с нея?

Днес в хоуммакс до средната класа имаше контейнер с чадъри с принтове. Беше под надслов- чадъри с градове. Вероятно има и с Айфеловата кула. Цената им беше 11-12 лева. Прави , несгъваеми.

# 303
  • Варна
  • Мнения: 1 751
Къде има магазин за въжета на метър? Гледах в строителните хипермаркети, но нищо не ми хареса. Благодаря предварително!

# 304
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Не е много за темата, но..... къде можем да отидем на топъл/над 30гр,/ басейн, където предлагат и масаж
да е подходящо и за 8г дете, без Аквахаус и Дом Младост Laughing
има ли такова място, не държа на СПА, ниско ми е кръвното и не издържам там
просто да отпуснем за два часа някъде на топло
х-л Димят, х-л Азалия на Дружба и Sport & Spa Centre Fight Spirit в Левски/Бриз Simple Smile Във Файт спирит не съм ходила, но в другите два съм .. Басейните са топли, но не горещи... Аз понеже съм хипер зиморничева и за мен е сносна температура Grinning Ако ти вършат работа ...
ПС : на Азалия басейна им е мн голям
Във Файт спирит водата е хладна. Подходящо е за плуване. Wink
А в Димят някой да е ходил?И аз исках да отида на топло  с децата.

# 305
  • Мнения: 132
Здравейте Simple Smile
Искам да попитам нещо дооооста извън темата  като цяло, но не мога да намеря информация сякаш в нета Simple Smile
По-помнещите и запознати, сещат ли се къде е бил някога RnB-клуба на Мишо Шамара ?

# 306
  • Мнения: 9 571
Здравейте Simple Smile
Искам да попитам нещо дооооста извън темата  като цяло, но не мога да намеря информация сякаш в нета Simple Smile
По-помнещите и запознати, сещат ли се къде е бил някога RnB-клуба на Мишо Шамара ?
Мисля, че Одесос се казва улицата Simple Smile

# 307
  • varna
  • Мнения: 466
Здравейте Simple Smile
Искам да попитам нещо дооооста извън темата  като цяло, но не мога да намеря информация сякаш в нета Simple Smile
По-помнещите и запознати, сещат ли се къде е бил някога RnB-клуба на Мишо Шамара ?
До дирекцията на МВР

# 308
  • Мнения: 1 876
Не е много за темата, но..... къде можем да отидем на топъл/над 30гр,/ басейн, където предлагат и масаж
да е подходящо и за 8г дете, без Аквахаус и Дом Младост Laughing
има ли такова място, не държа на СПА, ниско ми е кръвното и не издържам там
просто да отпуснем за два часа някъде на топло
х-л Димят, х-л Азалия на Дружба и Sport & Spa Centre Fight Spirit в Левски/Бриз Simple Smile Във Файт спирит не съм ходила, но в другите два съм .. Басейните са топли, но не горещи... Аз понеже съм хипер зиморничева и за мен е сносна температура Grinning Ако ти вършат работа ...
ПС : на Азалия басейна им е мн голям
Във Файт спирит водата е хладна. Подходящо е за плуване. Wink
А в Димят някой да е ходил?И аз исках да отида на топло  с децата.

Да, аз ходя да плувам там. Харесва ми, макар че водата доста мирише. Иначе е топло и чисто. Смятам скоро да им изпробвам и спа-то.

# 309
  • Мнения: 8 759
А някой ходил ли е на водна аеробика в Димят?

# 310
  • Мнения: 502
Не ми се смейте Blush търся машинка за навиване на сарми? Fork And Knife Някой някъде...?

# 311
  • Мнения: 1 656
Търся патешко месо, по _малка разфасовка, в тарелка примерно.

# 312
  • Мнения: 13 806
Не ми се смейте Blush търся машинка за навиване на сарми? Fork And Knife Някой някъде...?


 Май съм виждала в доменико и метро, но не съм сигурна

# 313
  • Мнения: 1 929
Момичета, дали в кинкалерията в подлеза на Македонски дом има такива пера за декорацияhttp://proanima-bg.com/product/2547/pera-za-dekoratsia-puhkavi-5 … -10-gr-ekryu.html и с какво  работно време е ?

# 314
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Мацки, трябва ми читав ел техник. Имам проблеми с инсталацията вкъщи и никак не е изключено да трябва да се разбива и да се гради наново. Помагайте.

Общи условия

Активация на акаунт