На пазар във Варна - 51 тема

  • 49 630
  • 748
  •   1
Отговори
# 240
  • Варна
  • Мнения: 36 738
Булевардите са чисти и на асфалт, малките улички са заледени отвратително. Аз съм с колата на работа, карах нормално и без закъснения и ми направи впечатление, че нямаше голямо движение по улиците. Може би някои хора са проявили здрав разум и са си оставили колите вкъщи, а това (ако е така) би означавало, че ГТ ще пътува нормално. Дано.

Снощи избеснях заради двама кретена, кой знае с какви галоши са били обути колите им, които направиха безумно задръстване на квартална улица, защото се въртяха на леда и не можеха да тръгнат на нищо и никакво баирче. Що за дебил трябва да си за да пестиш баш от зимни гуми щом колата ти е нужна и не слизаш от нея?

# 241
  • Варна
  • Мнения: 855
След като автобус 209 не пътува към УМБАЛ Св Марина как мога да стигна до болницата и после да се прибера? Трябва от Владиславово да стигна до болницата и обратно с градският транспорт.
Май само 12-ка  ходи до там.  Ще трябва да ползваш два автобуса /ако не ти се върви/. Една позната пита за 121, но казаха, че и той не минава ....

# 242
  • Мнения: 8 772
Аз съм с нови зимни и въпреки това , тук в Златни по нагорнище да се кача до ВСУ малко побуксува колата ми Нисан Микра . .....
И днес реших да не отивам на работа , защото не искам да ме обсъждат , че съм с летни гуми ако недай си Боже се завъртя .
Много грозно е отстрани , и от млади , и от възрастни .

Вчера , в този ад, от Лидл на мир , качвайки се в   17,30 в колата чак  в 20.00 ч бях вкъщи .

# 243
  • Варна
  • Мнения: 10 801
Онзи ден сутринта пътувах с 209, кондукторката обясняваше на всеки качил се, че на отиване минават през Мир, Терапията, но на връщане не.
Днес 20 минути мръзнах на спирката, обичайно хващам 118, въобще не се появи, а 148, който е 3 минути след него, закъсня поне с 10 минути.
Иначе в морето.нет пишат,че пътищата били почистени, градският транспорт се движел навреме. Дрън-дрън...

# 244
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
Някъде във Варна дали има портфейли на Пиер Карден мъжки?... Не ми се иска само на една онлайн снимка да поръчам нещо Sad

# 245
  • Мнения: 32
След като автобус 209 не пътува към УМБАЛ Св Марина как мога да стигна до болницата и после да се прибера? Трябва от Владиславово да стигна до болницата и обратно с градският транспорт.

С 20 номер до спирка "Проектантска" и оттам 12 номер в обратната посока. По разписание в момента 121 също минава оттам https://www.varnatraffic.com/bg-BG/Line/Routes/121
209 се движи по бул. Васил Левски

# 246
  • Варна
  • Мнения: 10 801
А в Аспарухово как е положението, приключи ли ремонтът на ул Кирил и Методий, където е Била, Лили дрогерие? Минава ли се с кола оттам?

# 247
  • Мнения: 721
А в Аспарухово как е положението, приключи ли ремонтът на ул Кирил и Методий, където е Била, Лили дрогерие? Минава ли се с кола оттам?

От Джанавара (малко след началото на квартала) до първото кръгово (с новия надлез) движението е само в едното платно, другото е затворено, затова малко по-бавничко се случват нещата сутрин и вечер, когато има повече движение, но не е чак толкова фрапантно. Второто кръгово до Била и Лили е отворено за движение, там е готов участъка.

# 248
  • Варна
  • Мнения: 1 753
Някъде във Варна дали има портфейли на Пиер Карден мъжки?... Не ми се иска само на една онлайн снимка да поръчам нещо Sad
В гранда има магазин на Пиер Карден, освен там да провериш.
Дойдоха ли лебедите вече?

# 249
  • Мнения: 2 516
Някъде да сте виждали да продават такива ластични дантели или по-хубави ластици, подходящи за направа на диадеми?

# 250
  • Мнения: 1 882
Чай  от бял равнец си търся, може да има поо магазините, но не съм заглеждала (ще го пия за ПМС, ако някой му е полезно)

# 251
  • Мнения: 721
Криси, в Мимоко трябва да има такива. Ако искаш им разгледай сайта преди да се разходиш.

# 252
  • Мнения: 2 516
Криси, в Мимоко трябва да има такива. Ако искаш им разгледай сайта преди да се разходиш.
Благодаря, има Simple Smile Не го знаех този магазин Simple Smile

# 253
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 513
 Бял равнец търсете в билкарския магазин до Експресбанк среку Макдрайв.от аптека Крис(май беше) нагоре в пресечката в ляво се пада.И аз го пия,но си бера лятото.

# 254
  • Мнения: 13 872
Чай  от бял равнец си търся, може да има поо магазините, но не съм заглеждала (ще го пия за ПМС, ако някой му е полезно)
Във всяка дрогерия има. Аз го пия за кисти по яйцници от предмено.

Общи условия

Активация на акаунт