Спечелете и тествайте най-новите смартфони Nokia с чист Android™

  • 31 568
  • 396
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Не знам моят телефон с доколко чист Андроид е, но когато го взех не беше пълен с приложения, което в плюс. В последствия аз изтеглих някои приложения, но гледам да не прекалявам. Проблемът при мен е Гугъл и хилядите обновления и съпътващи приложения, които заемат доста място, не използвам, но няма как да изтрия. Вървят в комплект. Хубавото е, че имам голяма памет, но това е до време. И е факт, че след всяко ново приложение телефона почва да среща известни трудности. Забравила съм какво е да се борави с "необременен" телефон. Естествено преди се е случвало да ми продадат таблет или телефон на много ниска цена и с уж изгоден план, а в последствие таблета не е хубав, нито плана изгоден. Затова преди покупката на какъвто и да е уред или продукт чета или гледам видео ревюта, даже пращам такива на приятели, които искат да направят покупка на телефон например. Проблемът е, че много от блогърите показват нови телефони, без да си използвали достатъчно дълго. Така сестра ми си взе препоръчан телефон, с подсилен срещу удари екран, сложиха му протектор, тя изтърва телефона и то се пукна. Та ако ме изберете и искате да дам ревю на водоустойчив телефон например, ще го топна в кофа с вода, ако е устойчив на удари, ще го изтърва два - три пъти върху тротоара. В случая явно трябва да се покаже, че с малко приложения телефона работи добре и е изгоден. Приложенията на Гугъл са специално подбрани и батерията е издръжлива. Ще я видим тази 😉

# 76
  • Мнения: 4 607
Не съм ползвала до момента смартфон с чист Андроид, но би ми било интересно да изпробвам такъв.
За мен съвременният смартфон трябва да има бърз процесор, който не забива и лагва, достатъчно количество оперативна и вътрешна памет, издържлива батерия, качествени предна и задна камера, с голям брой мегапиксели.
Не съм се сблъсквала с "подвеждащ" маркетинг до момента, обикновено пазарувам онлайн и проучвам предварително продуктите, които искам да купя.

# 77
  • Мнения: 746
В момента ползвам Нокия 7 плюс,очарована съм от него ,снима хубаво има голяма памет ,не забива, отваря бързо приложенията .Особено ми харесва двойната камера с която мога да снимам хем мех ,хем тези срещу мен и се получават много забавни снимки.Другото нещо което е супер ,че батерията издържа до 3 дни .

# 78
  • Мнения: 820
Винаги съм ползвала телефони на Нокиа.когато трябваше да избера телефон от ново поколение пак се насочих към тази марка.Аз съм с Нокиа 3 и моят Андроит е тм.Уникална марка, здрани телефони,лесни за управление като меню и камера.Този клас телефони са по джоба на българина, леки и красиви.Бърз достъп до приложения, лице със здрав панел, възможност за лесна и дълга употреба.Обичам тази марка, заради продуктите й, винаги най-класни.

# 79
  • Мнения: 16
Не съм ползвал такъв телефон,за мен първо е важно телефона да издържа няколко 2-3 без да се зарежда и да има голяма памет ,след това да прави добри снимки и да няма излишни приложения които в повечето случай само заемат памет без да се използват.

# 80
  • Мнения: 429

   Не съм използвала чист андроид, но предимствата му се изразяват в следното:Интегриране на приложенията; Модифициране на РОМ-а; Инсталиране на приложения; Хардуер и др. Недостатъци: Съдържанието за забавление на Google Play не е толкова богато, колкото е това в iTunes; вируси и злонамерен софтуер влизат и се развихрят в телефоните с Android; Обновленията не идват едновременно за всички устройства. Аз не съм се сблъсквала с подвеждащи „маркетинг” похвати, но винаги проверявам информацията за даден телефон в сайта на производителя.

# 81
  • София
  • Мнения: 233
Смартфона е важно да има много памет, бързина, хубава камера и издръжлива батерия. Не съм
ползвала такъв с чист андроид.

# 82
  • sofiq
  • Мнения: 1 582
1. Не съм ползвала телефон с чист Андроид,но с удоволствие бих....най вече защото няма да има досадни и ненужни приложения,които само ми заемат място.

2.Най-важното за един смартфон е да е бърз и да не забива, качеството на обажданията да е добро, да има ярък екран, да има добра камера с добра стабилизация, бързо отстраняване на бъгове в софтуера , батерията да издържа максимално по-дълго време.

3.Маркетинговите трикове не ме впечатляват,когато избирам телефон е важно да отговаря на моите изисквания.

# 83
  • Мнения: 3 027
●  Ползвали ли сте някога смартфон с чист Android™ и ако да, какви са впечатленията Ви? Какви според Вас са ползите и недостатъците?

Не съм и след прочетеното бих искала да пробвам. Телефоните, които съм имала са били с обикновен андроид и приложенията, които вървят с тях ме дразнят и ми пречат, най-вече това, че не мога да ги премахна, спирам ги и те ме издебват и пак се ъпдейтват по някое време, ужасно е. Предимствата на чистия Android™ е липсата на такива предварително инсталирани приложения и сигурността му. За недостатъци ще мога да кажа, ако имам възможност да го тествам и да го сравнява с телефоните, които съм ползвала до сега.

●  Какво според Вас е важно да има в един съвременен смартфон? И какво е излишно?

Да е бърз, сигурен, с достатъчно място за снимки, с добра камера, да не е прекалено голям и неудобен за ползване и носене и ползване. Излишно е да се натъпче с функции и приложения, които се ползват много рядко или никога и само му натоварват паметта и повишават цената.

●  Сблъсквали ли сте се с подвеждащи „маркетинг” похвати, изтъкващи предимства, които не добавят стойност?

Всеки ден ни засипват такива, научила съм се да не обръщам внимание. Ако наистина ми трябва нещо, го проучвам и отсявам важната за мен информация.

# 84
  • София
  • Мнения: 940
Не съм ползвала телефон с чист Андроид. За мен най важното е да имам телефон, който има добра производителност и издръжлива батерия.

Да, попаднала съм на подвеждащи маркетингови описания.

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 515
Не съм използвала чист андроид. За мен няма излишни приложения и функции в никой смартфон . Всичко е направено с цел удобство и за това ми влиза в употреба . Не съм се сблъсквала .

# 86
  • Мнения: 99
Не съм ползвала смартфон с чист Андроид. Важно е телефона ми да е бърз,да има памет.
Подвеждащият маркетинг е  при мобилните оператори Simple Smile

# 87
  • Мнения: 337
Не зная какво означава чист андроид ,но мисля че не съм ползвала. Имах Нокиа н9 преди години и бях много доволна, жалко че го потопих във вода ...
За мен най-важното за един телефон е Да му държи батерията и да не забива.
Много пъти съм се сблъсквала с фалшиви реклами ... Аман Simple Smile

# 88
  • Мнения: 267
Аз не съм ползвала смартфон с чист Андроид, а последната ми Nokia беше Nokia 2.
За мен е важно телефона ми да реагира бързо, да не “забива” и да мога аз да избера какво да инсталирам на него. Държа да е също с добра камера и издръжлива батерия. Принципно съм днимателна към вещите си, но винаги е добре да знаеш, че телефонът няма да загине безвъзвратно при неволно изпускане или случайно намокряне Simple Smile
С подвеждащи маркетинг похвати не съм се сблъсквала за момента.

# 89
  • Мнения: 817
Използвам само телефони с чист Андроид, тъй като за мен те са най-удобни. Всичко при тях е лесно и достъпно. Като жена, за мен най-важна е камерата. Излишно до сега не съм срещала на телефон. Не съм се сблъсквала с такива похвати при мобилните устройства.

Общи условия

Активация на акаунт