Относно бански за малки дечица

  • 1 431
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
аз мисля, че деца до 4-5г. могат да ходят без бански на плажа, стига това да не ги дразни и да не ги е срам. При момичетата е малко по-сложно, но при момчетата не виждам причина да носят бански освен ако те не искат. Банският запарява, а и е кофти, когато е мокър, плюс това, според мен е хубаво да си ходят голи докато не ги е срам. След плаж задължително хубава баня и всичко мръсно ще бъде изчистено. Е, все пак зависи и от състоянието на плажа, разбира се - ако е много мръсен е по-добре с бански.
newsm10

  Моите си ходят голички,не ме притеснява.Защо си мислите,че след едно хубаво търкаляне и ровене в пясъка/а те точно това правят/,банският няма да бъде пълен с пясък... Hug

# 16
  • Мнения: 1 001
аз мисля, че деца до 4-5г. могат да ходят без бански на плажа, стига това да не ги дразни и да не ги е срам. При момичетата е малко по-сложно, но при момчетата не виждам причина да носят бански освен ако те не искат. Банският запарява, а и е кофти, когато е мокър, плюс това, според мен е хубаво да си ходят голи докато не ги е срам. След плаж задължително хубава баня и всичко мръсно ще бъде изчистено. Е, все пак зависи и от състоянието на плажа, разбира се - ако е много мръсен е по-добре с бански.
newsm10

  Моите си ходят голички,не ме притеснява.Защо си мислите,че след едно хубаво търкаляне и ровене в пясъка/а те точно това правят/,банският няма да бъде пълен с пясък... Hug

 smile3501

# 17
  • София
  • Мнения: 558
Пробвайте да правите това, което правят малките деца на пясъка, НО ПО ГОЛО ДУПЕ  Mr. Green
Песъчинките ще ви боцкат "приятно" там .... А ако не ги измиете добре, може да си ги занесете даже у дома...  Да не говорим за изключително хигиеничните "красоти" като угарки, стъкла, капачки, остатъци от храна, опаковки и ред други неща оставени от т. нар. Хомо Сапиенс, които могат да ви се ..... там ..... newsm48  Просто прекрасно!

# 18
  • Мнения: 1 581
Моят винаги ходи с бански на плажа. Не само на малките момиченца има къде да им влезе пясък, а на чурата боцка даже по-гадно. Второ - аз не смятам, че е толкова полезно да му се напече дупето, така че банският не ме притеснява ама никак, че ще го скрие. Тази година дори е с цял бански - малко тип водолазен костюм с uv-защита, понеже слънцето отдавна не е лекарство.
И не на последно място - ако нечий болем мозък избере детето ми за наблюдение, аз искам да знам, че с нищо не съм го предизвикала.

Общи условия

Активация на акаунт