ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 499

  • 21 049
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 195

 пише си с Чачо   всичко е под конрол  Naughty Joy   не змам  друг  мениджър да придружава навсякъде подопечените си  дори на лекция  в школо .  Той е близък с тях  .


какво ще правят на 27 . 10   туитване за Защитника  newsm78 


Heart Eyes Heart Eyes


 сполучливо -  Хазал от ЗП  ли е образа



 

# 16
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 325
Според мен на Бенсу не и отива да е къдравелка, иначе ми е много сладка.
Вярно беееее, днес снААта ни е рожденичка, Laughing аз пак навреме Laughing загрях. Joy

Наде и според мен Peace Къдрава ми изглежда състарена и изморена. Пък къдрава и на кокче, все едно си е нахлупила гнездо ooooh! Най я харесвам с права коса или на леки романтични вълни- като първата част от сватбата и когато мъжът и я взе от бащиния и дом, много беше красива там Heart Eyes

За снаата и аз късно се сетих, минах през Т и тогава hahaha

Фемо макар и рядко, има и други които придружават подопечените си по събития, но за всяко събитие и то толкова незначително като това изобщо не се мръдват. Хайде Гинчо с Ча са така от години, защото са приятели, почти скачени съдове, ама и с Хазалка е много грижовен Heart Eyes Гинчо е пич, мълчи като Сфинкс, но е точен, харесвам го Heart Eyes

Цитат
Мдам, има няколко кадъра от АФК на които са ги хванали да си прегризват някой нокът Joy Сещам се Хазал в сцена с Емко зад вратата докато пред нея звънеше и тропаше Жансуто. Казах  Хазал, защото това там беше тя - прегриза един нокът, предъвка го и го изплю Joy Не знам защо са сложили кадъра, а Ча тук е след отвличането и много упорито дъвчеше парлеца си, не знам защо са го оставили така Crazy

# 17
  • Мнения: 27 195
 В контакта се бъзикат що не я поздравил   .Да , бе Ча поздрави снимки и лайкове  чакай ти от умрял писмо   дето има един лаф . Хората като идат някъде    се снимат     показват  нашия голямо спокойствие в Щатите .  Последното му фото в инста май беше с улова от Байряма .
Разчитахме на Лорка   . Все си мисля и усещам  тия дни ще изкочи  от някъде  . Rolling Eyes
 Това е къдър след отвличането .   Тогава се изнерви , щото Айсун му пилеше на главата   по навик  си  гризка . 

Хазал си смени агенцията и мениджъра  отиде при Енгин .  Адаша  Енгин Йозтюрг  го привлече към Защитника втори сезон .

Последна редакция: ср, 24 окт 2018, 17:46 от femmi2

# 18
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 325
Според мен вече са се отървали от навика си, и облизването и при двамата е понамаляло, хапането на нокти съвсем са го забравили.
Сега видях една какина снимка във ВК, но е сложена ей така, не е поздрав за РД, та се чудя откъде е, тя ли е пуснала някъде днес newsm78

Ча в момента се е окопал, така му харесва, после като се прибере и да не му харесва няма избор, защото  пак ше вървят подире му и ще си пълнвят жълтите парцали с личния му живот дето я има 10% вярно в написаното я не. Поне имената да изписваха без грешки ooooh!

Този на снимката с Ча е от Каса дел папел, много вървежен проект на Нетфликс, но латините коментираха повече Ча, отколкото испанеца Crazy

# 19
  • Мнения: 27 195


нова  

 
 Снимали са я в мола да пазарува . На въпрос за Ча  отговор Нет . Мълчът като риби за отношенията .Кво ще стане ако един път отговорят . Разбирам не е лесно да си известен  .  За други проекти не мисли освен сегашният .

Последна редакция: ср, 24 окт 2018, 18:12 от femmi2

# 20
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 325
Вчеращната снимка от сторито на Хазалинда беше излязла с обещание че всеки ден щяла да пуска там, ето и днес. Тя по принцип не е активна в мрежите, повечето пъти е като при Ча, при който други хора постват снимки от срещите си с него, та сега ми е малко странна такава активност от нея Thinking

В Турция си е, снимали я в Истиние парк и защо бяха онези панаири с торт, свещи, приятели newsm78

Последна редакция: ср, 24 окт 2018, 17:34 от Беллора

# 21
  • Мнения: 27 195
 Странно е  но може би е решила повечко да се показва   33uu
Добре е активна при тая суша ептен ще се оспим на мен ми е скапано от времето  ли кво ли ..

Допълних си поста и Белка я сложила няма  да  трия   не познах те  за куфаритИ  

Последна редакция: ср, 24 окт 2018, 19:03 от femmi2

# 22
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 325
Ние се шегувахме за куфарите, тя може да има малка роля но до САЩ и обратно само престоя по самолети и летища е 2 дни .... Като се върне Ча ще мине време и ще се чуе, особено ако някоя друга започне да се влячи с обичайната му компания приятели Peace

# 23
  • Мнения: 27 195
 Знам бе Бел  шегувахте  се   в  този тон  коментирах .
 
Кво като се влачи следващата  с тях . Една страна може да има нещо но от друга си прекарват  време в обща компания .  Казах ще го пазим повечИ    Joy ppp ppp

  едно мнение от контакта

Цитат
Просто не может женщина жить, спать с мужчиной и не чувствовать любит он ее или нет. Даже мы тут сидя на диване видели что там не все так просто.

https://vk.com/teammy?w=wall-58199741_760002
фраг на НИ  Баръш целуна Филка докато му се кара    направи като  Ча  Филка ще му люсне един да се осъзнае  Joy



Heart Eyes  



Последна редакция: ср, 24 окт 2018, 19:45 от femmi2

# 24
  • Мнения: 21 201


Скрит текст:
нова  

 
 Снимали са я в мола да пазарува . На въпрос за Ча  отговор Нет . Мълчът като риби за отношенията .Кво ще стане ако един път отговорят . Разбирам не е лесно да си известен  .  За други проекти не мисли освен сегашният .
Охххххх, че е миличка на тази снимкаааааа, като малко момиченце е, а снААта се прави на интересна-тука има топче/Ча, няма топче/Ча. Stop

# 25
  • Мнения: 27 195
 Панаира  с тортата  се напрай на интересна  се шуми около нея щото Ча е в Щатите нема се вее ня яхтата му .   Като се  върне му ареса кекса с нея   Дуня  тича  Mr. Green

newsm76

Последна редакция: ср, 24 окт 2018, 19:45 от femmi2

# 26
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 325
Цитат
Хубава Хазал Heart Eyes

Наде, то и какво ли да каже, каквото има ще се види скоро.... Ча не се показва току така, но тя ако си има нова връзка едва ли ще я скрие Wink

Фемо какво да ти кажа, като са зацепили рускините на любов ли е не е ли, май не ещото не я гледал в очите и не я водел за ръка.... Откога е задължителна любовта за да има човек връзка? Ако е вярно че не са се разделяли миналата година, защото тя продължи да се влачи с неговите приятели, значи почти 2 години са заедно newsm09
Като гледах какви демонстрации правеха Сечо и Демет, или пък Фуркан Палалъ и неговата и колко изкараха за ръка дето уж голяма любов означава  това? Не знам 3 месеца имаше ли, че то ако е влюбване, няма време да изветрее химията от мозъците им... Едно е сигурно, видяхме го така както не беше се показвал никога, със сигурност ще има и други в живота му, ако не я е оставил вече, едва ли ще тръгне да я взима официално Peace
Миналата година по времето на Ичерде доста ги преживявах нещата, но явно продължи прекалено дълго и свикнах с мисълта за нея, или просто вече ми писна да го мисля с коя е hahaha

# 27
  • Мнения: 27 195

тия са сладко чИфте   у дизито




Алп фаща окото  Sunglasses

 Не е задължително да я фаща за ръка . Такава е традицията при турците  по света е така .

  Обърках се .  Дори обикновените хора  се срещат такива отношения  освен ако единия   не се влюби става сложно .  

 Раздяла е имало . Тогава беше с Кивовата компания и сестрата на Башак  Дуня  в Измир . Възможно  да е нямало  кво му пречеше още тогава да я покаже ?

 На мен писна ама си чешИм клавишите  нали ми е слабост засега .

Коя си ти ?  Няма да те забравя Ферия   за пари ли го правиш . Офф кви ги наговори но го боли чувства се предаден .
 Не са резнали сцената кой беше казал че нещо са я рязали . Ирчето беше правила клипче с гръцка песен   newsm78  Маргии  ако го намериш метни го .  Попаднах на профила ти как си ги наредила китките , котенцата , фемир  Hug

 Емо се нанася почва одисеята в ап . 10

 Халдун ще види диска . Ах тази Ханделааа    Обсъждах те каста  е много добър  smile3521
 На някой не им провървя . Вахиде случи на проекти. Аху в моят живот също . Сахер и Юнал  , Юсуфката  нищо не се чува за тях .  Джейда се омъжи заживяв Америка .

Последна редакция: ср, 24 окт 2018, 19:59 от femmi2

# 28
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 325
С Марги толкоз сме забравили последователността че ги нарочихме от ДФ че са изрязали хубавата сцена Laughing Таман ми хареса дублажа как Емко се изрепчи на Корай да мълчи, и после пак вкараха тембъра на Флинстоун ooooh!

Ча и това лято беше с Киво и приятели. А миналата година Дуда имаше роля в театъра, с тоя никакъв талант не си представям какво може да играе там, но каза в първото си интервю че цяло лято щяла да е заета в театъра, така че това обяснява невъзможността и да обикаля крайбрежието. Бе да се спасяват ooooh!

И аз харесвам Алп Навруз, само малко връхчето на носът му не миЙ точнУ но става Crazy

Скрит текст:

# 29
  • Мнения: 27 195
  Един  ден няма да намери да е със севгилито  .  Как намери време да почива  с Тарзан колегата от Ичарде в Измир  подозорихме, че се гаджосали   .  Ако са заедно две години  не е флирт .  Rolling Eyes

Ох тия девушки  нямало торта сега щото ги мързяло приятелите на Дуня  да празнуват втори път  Joy

На мен ми ареса   дублажа как крещи   после си върна смешния глас

Последна редакция: ср, 24 окт 2018, 20:06 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт