ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 499

  • 21 122
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 399
Марги за всичкото съм съгласна с теб. А Лара беше нещо като съвестта на обитателите на блока, умееше всички да поставя на място. В сериалите винаги има един такъв балансьор с възможно най-правилната гледна точка според обществото, и мисля че тя беше точно това. И нейната майка смениха, много щеше да стане, а и както казваш много щяха да ни дойдат двете с Хатиджето- втората точно си попадна на роля. Вахиде още от началото ми изглеждаше като някаква дама погрешка попаднала в ролята на прислужница. Както и друг път съм казвала и да беше и да не беше болестта, според мен дните и в сериала бяха преброени. С махането и извадиха друг ненужен персонаж- Йомер, а доведоха два нови които намериха своето интересно място в историята.

Heart Eyes Heart Eyes
Heart Eyes Heart Eyes

Хакан да ви свети както Фема беше казала Laughing

# 706
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 984
Heart Eyes Heart Eyes

Хакан да ви свети, както Фема беше казала! Laughing
А дано!  Wink Laughing

С последните две мнения съм напълно съгласна.  Peace
Бих добавила, че всъщност образите на двамата родители Чепикови някак нямаха никакво развитие. И на Зехра образът беше беден и решен в една плоскост. Докато Ръза е образ - контрапункт на Ферия, Зехра е нещо като първи капитан. С появата на втория, с обръщането на Ханде в подкрепа на ФЕмир, + лелята и Гюлсум, бойната дружина зад гърба на ГГ заплашително се изравняваше с противниковия отбор, а така борбата щеше да се обезсмисли. Съответно сериалът да доскучее. Така де, като няма ГГ за какво и срещу какво да се борят, то ние какво да гледаме?!

# 707
  • Мнения: 27 486
Бел както каза в редките случай , които е познала . Коктейл и презентация нема начин Чачи да не се върне  за премиерта . Коментирах преди не бях сигурна изаобщо ще правят ли   купони  .   Останалият каст ще присъства . Само да не помъкне крокозавъра  bishop Илка и Енго ще бъдат или само мениджъра  откакто се разведоха не  се засичат заедно .


 Инфо от рускините  Peace Блогъра Онур Баштюрк   ще пусне репортаж от Защитника . Присъствал е на площадката .   Аркадаши ли са  не знам сме виждали как купонясват при Лабумски и се изказа за чИфтето  , че си подхождали .  Пръв  загатна за този проект информиран е . Що не каже  има ли ряздала   се свършва с тая сага  и съчинения !
 Ще свети по потник по тяло  , под чАршафити  Mr. Green

 

 
 

 

Последна редакция: нд, 18 ное 2018, 14:45 от femmi2

# 708
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 399
Баш клюкаря му е другар по чашка затова пръв научава клюките, нищо повече.  Близките му приятели са само няколко човека и са същите от години, останалото са купонджийските, които са нещо като живия интериор на любимата му кръчма.
Ох бе Фемо крокозавър Joy Joy Joy Споко, няма опасност да я домъкне на въпросното събитие. по-назад съм ви сложила снимка на тоя музей в Емирхан където ще отразяват Протектора Peace И въобще там няма да има нищо което може да затъмни по някакъв начин отразяването на Протектора в медиите, а знаем че турските журналисти много повече ги интересува жълтото и особено в ЛЖ на актьорите, отколкото от някакъв си там сериал... Дори и сериозните доколкото има такива че май просто всичките са жълти- едни повече от други Rolling Eyes Със сигурност и те ще са подбрани ... Та кака ще Фърля къчове на на друго място, по- далеч от пресконференцията и няма да пропусне да се пусне в сторито hahaha

Снимки от мястото където ще се вихри коктейла. Щели да присъстват освен целия екип така също и знаменитости от турския шоу бизнес. Значи сем. мишови със сигурност ще е там Mr. Green
Скрит текст:


ПП Марги забравих да кажа и аз за втория Юнал. Намирам го за много по-подходящ за ролята от първия  не само чисто визуално, отиваха си като баща и син с главния гурой, но и в самата роля или от актьора идваше, но точно някакъв нюанс на цинизъм лъхаше от него, която особено пасваше на такъв звезден кръчмар като него.

# 709
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ще ни свети Хаканчо smile3521

Аз много не правя разлика между тийзър и фрагман, Laughing но забелязвам в Ютюб, че онова, което излезе тези дни, т.е. на 14-ти в основния канал на Нетфликс е с около 700 хил. гледания, което според мен е доста добре, при условие, че са минали 4 дни от пускането му, а тийзъра излезе преди повече от месец и е с около 1 250 000.... Сравнено с другите в канала.. Peace  От тези заглавия, които са пуснати приблизително по същото време, само Dumplin' е с повече гледания....
 На Netflix Türkiye пък тийзъра е с по-малко от половин милион посещения, а мина повече от месец, но пък интерес към това след него определено не липсва - за 4 дни над 1,7 млн. Sunglasses

 Heart Eyes


Имаме си сняг, малко ама все пак Laughing Тъкмо се наканих с чаша горещ шоколад да наблюдавам докато вали, че така много обичам, то пък спря Joy  Е, нищо, ще се сгрея поне, че и без това се боря с кашлица и подсмърчане Mr. Green

# 710
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 399
При нас пък е такова слънце и от прозореца прилича на приятно и топло, но навън има режещ вятър, типично източен като за този сезон който прави нещата да изглеждат към замръзване но всъщност не са.

Марги аз не мога да разбера това дали са добри резултати, защото фрага на другия ден беше на четвърто място в трендовете на ЮТ, а тийзъра за същия времеви срок беше на първо. Тийзър е реклама на цялостното съдържание на сериала, а фрагмент би трябвало да е от някоя серия, но тук на мен нещата ми изглеждат доста размити newsm78 Или освен това последното което видяхме да е само от първите 3 серии примерно... Не може да се прецени след като ще пускат целия сезон, а не просто първа серия. Би трябвало и до пресконференцята, на седмица да излиза по още един фрагмент ама дали 33uu Това го казвам заради това че който очаква фантастичен сериал в първия фраг има твърде малко фантастика и може зрителите да се окажат леко разочаровани. Виждаше се някакво съперничество между девойки нахакан млад мъж и страст- не знам дали точно това ще искат да ледат любителите на фантастика. Затова си мисля че тези дни предстоят още снимки и поне един фрагмент още.

Много му харесвам това коженото яке и въобще както му стои. Досега във всичките си роли с кожените му якета ми изглеждаше като нечистоплътен, моделите кофти, не знам защо така Rolling Eyes И в реала така. А това много ми харесва Heart Eyes Онова в Ичерде с капсите му стоеше собре, но самия модел беше свръх кичозен за моя вкус Rolling Eyes Фемо newsm43

Последна редакция: нд, 18 ное 2018, 12:20 от Беллора

# 711
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Независимо от трендовете предвид гледаемостта този път за разлика от предишния, според мен резултатите са добри Бел. Пък знам ли Laughing

И аз съм на същото мнение за кожените му якета...

# 712
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 399
Ха, какво ви казах- Великолепната двойка ще падне. Засега ще направят героичен опит да го спасяват като го преместят в друг ден, значи следващия четвъртък  1 по-малко, но от наблюденията ми това никак няма да му помогне... Аз всъщност харесвам Керо, добър актьор е, но никак не му върви на това момче Thinking

# 713
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Този отпада, но в четвъртък мисля, че започва сериала с Киво и конкурентите на НИ ще са същият брой Laughing
Дано се задържи... За Елчин и Киво не знам как ще изглеждат един до друг, но мярнах друга актриса, която ще участва за кратко - Севтап Йозалтун от Фатмагюл. С нея ще си отиват  Heart Eyes

# 714
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 399
Да, идва Киво. Щях да му стискам палци, ама Хазалинда ми е по-мила Laughing Да, съгласна съм за Киво и Севтап Йозалтун, много хубава беше във Фатмагюл. Елка като я гледам сега по рекламния кадър или как да го нарека не знам, ми е същински подмладен вариант на Зерин Текиндор, аман от нея в Кивови сериали  ooooh!

# 715
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
А де, Joy вместо Зерин Текиндор, този път нейно подобие.
Стискам палци и на Киво, много си го харесвам и него, нищо, че не го гледам във всичките му проекти. При един завършен такъв, след време има реални шансове да го видим пак по бг телевизия...
Хазалка не я мисля много в момента, добре й върви дизито Party

# 716
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 399
Да, както се казва и утре да и го спрат то вече си е втори сезон, а и поне до 50-та ще изкара. За Киво и аз така, то вече Чачовите изяви взех да прескачам какво остава за на другите.

Heart Eyes
Heart Eyes
Heart Eyes
Heart Eyes

# 717
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
При това НИ без да пада под 4% (досега), дано прилично си завърши и втори сезон. Party
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 718
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 399
Качвам ги тука засега няма да допълвам новата тема, нека първо да я публикувам през новата версия и да няма проблем, пък после ще редактирам с някои от тези кадри, когато вече е публикувана Crazy Стана ми навик вече да ги събирам Embarassed И понеже нямам спомен какво съм слагала на първа страница има да преглеждам после....




# 719
  • Мнения: 27 486

 Вече добавят и Хакан към ролите .


 Заведението е яко , където ще е купона .   Ча ще  грее като зведза ! Знаете ли как се зове бара не е на Лабумски . Илкиното събитие беше във новиятг бар на Евергин   не съм сигурна .

   Мдаам  няма да е със шамана ще се отклони вниманието от проекта .  Репортерите ще го  клъвнат  той ще замълчи .    Чужди гости ще присъстват .


БУ в Германия на гости на родата на   Фефа   новият вид  е добре  не като Тарзан .

 Елчин и Киво ми  допадат от постерите .   Героят на Киво губи с - вото в катастрофа .  Тя работи в банка има дъщеря .  

Последна редакция: нд, 18 ное 2018, 15:20 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт