Велислав Павлов*Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 34

  • 13 114
  • 729
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: X
Помни говедото, еййййй! Помни!

# 676
  • Мнения: 737
+1за Марио, но гледам опашката доста дълга станала. Нищо ако не стигне до мен вземам Владов.
Добре де думите на Диана над снимката, че нещата между Зорница и Марио няма да са същите след вторник още немога да го навържа нещо.

# 677
  • Мнения: X
+1за Марио, но гледам опашката доста дълга станала. Нищо ако не стигне до мен вземам Владов.
Добре де думите на Диана над снимката, че нещата между Зорница и Марио няма да са същите след вторник още немога да го навържа нещо.

Е, как да не можеш? Бяха се приготвили за дете, а сега ги е страх, че може да нямат. Освен това чакаме Зорница да бъде отвлечена.

Владов е мнооого готин!

# 678
  • Мнения: 737
Доне някакси това с детето не го представиха като толкова голяма драма каквато си представях. А може просто да избие по късно незнам.

# 679
  • Мнения: X
Доне някакси това с детето не го представиха като толкова голяма драма каквато си представях. А може просто да избие по късно незнам.

Ще избие - Зорница ще се промени, ще се затвори в себе си.
Няма какво друго да е.

# 680
  • Мнения: 9 374
Ще избие - Зорница ще се промени, ще се затвори в себе си.
Няма какво друго да е.

Доне, дай да преживеем епизода днес и после ще видим кое накъде и дали ще избие. Joy

# 681
  • Мнения: 12 421
Абе нещо куфарите няма ли да ги споменем, че днес им е ред, а тъпото промо ги засенчи Joy

# 682
  • Мнения: 9 374
Абе нещо куфарите няма ли да ги споменем, че днес им е ред, а тъпото промо ги засенчи Joy
Нали знаеш кой най-много ги споменава? Ама нея май я няма хахаха.

# 683
  • Мнения: X
Абе нещо куфарите няма ли да ги споменем, че днес им е ред, а тъпото промо ги засенчи Joy
Моля те.

# 684
  • Мнения: X
Ще избие - Зорница ще се промени, ще се затвори в себе си.
Няма какво друго да е.
Доне, дай да преживеем епизода днес и после ще видим кое накъде и дали ще избие. Joy
Аз нямам нужда да преживявам нищо. Щом искате, шашкайте се.

# 685
  • Мнения: 9 374
Аз нямам нужда да преживявам нищо. Щом искате, шашкайте се.

На принципа на Принцеса Ди съм сега - шашкам се и после ще се окаже нищо особено и ще бъда изненадана приятно. Joy

# 686
  • Мнения: X
Ужас. Твърде много драма.

# 687
  • Мнения: 9 374
И това ще мине. Wink

# 688
  • София
  • Мнения: 9 562
А представете си да са решили да изрежат сцената с куфарите и въобще не я видим?
Това знак за какво ще бъде ? Simple Smile

# 689
  • Мнения: 4 059
А представете си да са решили да изрежат сцената с куфарите и въобще не я видим?
Това знак за какво ще бъде ? Simple Smile
На моето полудяване

Общи условия

Активация на акаунт