Велислав Павлов*Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 34

  • 13 111
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9 374
А представете си да са решили да изрежат сцената с куфарите и въобще не я видим?
Това знак за какво ще бъде ? Simple Smile
На моето полудяване

От кеф, че са ти я спестили, за да не се напрягаш с нея ли? Joy

# 691
  • София
  • Мнения: 9 560
Не, решили са, че няма да губят време с раздели между Марио и Зорница, а ще го ползват за страст в асансьора Simple Smile

# 692
  • Мнения: 9 374
Не, решили са, че няма да губят време с раздели между Марио и Зорница, а ще го ползват за страст в асансьора Simple Smile

От толкова страст направо токът ще дойде сам и аварията ще се оправи. Joy

# 693
  • Мнения: X
.

Последна редакция: пт, 26 окт 2018, 16:45 от Анонимен

# 694
  • Мнения: 1 190
Добре де, говорят ми определени хора за страст и огън между Банков и Зорница. Защо тогава Зорница отиде точно при Марио под душа? Защо не съблазни Пенев или Владов? Зорница изпита още в началото привличане към Марио и си го хареса. И между тях се получи страхотна химия. След толкова гледане на втори епизод, пети сезон още настръхвам.
Някой от вас тук беше каза, че Марио е създаден за Зорница. Както и Зорница за Банков, но мина доста време и развиха твърде много образа на Зори, за да си позволят да я върнат в изходна позиция т.е с Банков. Според мен щом са си направили труда да оставят Марио и да ги съберат когато вече са знаели, че Вергов се завръща, са щели да завъртят нещатата някак и или да не ги събират, или да изкарат Велислав.

# 695
  • Мнения: 6 161
Толкова любов се лее днес Hug
Поздравявам ви с крилатия лаф на  Смърфчето Мърморко

"Мразя... , м-м- мразя... , мразя да мразя !

# 696
  • Мнения: X
.

Последна редакция: пт, 26 окт 2018, 16:45 от Анонимен

# 697
  • Мнения: 12 416
Доц, не че искам да подценявам прозорливостта ти, но то не беше ли ясно още снощи след промото, че така ще стане? Grinning

А ти пропускаш символиката на тоя куфар - той е за да ни покаже, че след като Зорница е била приета по спешност, Марио се е прибрал вкъщи, открил е къде седят куфарите, напълнил го е с дрехи и принадлежности на Зорница, взел й е дори и книга и е занесъл всичко на болната принцеса Heart Eyes Grinning

Фифф,тя че беше привлечена от Марио, беше, но прави секс с него, защото мислеше, че повече няма да се видят.

# 698
  • Мнения: 737
Вече супер най накрая ще отметнем този куфар. То си е като празник на групата направо днешния ден. Че и Димитровден направо всичко е точно.
Колкото и да го мисля целувка няма да има. Най много да си кажат нещо сърцераздирателно, тя да се надвеси и да тръгне асансьора естествено точно тогава. Окончателния край за мое огромно съжаление ще го протакат още. Това всъщност е и нещото, което най много ме изнервя.

# 699
  • Мнения: 4 059
Москва, нещо се обърка.

# 700
  • Мнения: 12 416
Сори, и двете сте с Д и не съм обърнала внимание кой го е писал Joy

# 701
  • Мнения: X
Еми сори, аз явно не съм толкова умна - чак сега го осъзнах.  Simple Smile
Мислех, че ще ви е интересно да споделя.

# 702
  • Мнения: 9 628
Аз хич не се притеснявам за днес, ще е поредната кьорфишек сцена, както се казва Grinning

# 703
  • Мнения: 12 416
Аа, Доне, то не пречи бе, освен това, ако бях видяла, че ти си го писала, а не Доц, нямаше да се закачам, извинявай Grinning

# 704
  • Мнения: 6 161
Доне , какво правиш ? Защо си триеш постовете ? Явно нещо съм изпуснала:blush:

Общи условия

Активация на акаунт