Бургас-6

  • 22 576
  • 283
  •   1
Отговори
# 255
  • Бургас
  • Мнения: 605
За протеста - умишлено не се писах активистка предварително, защото не знаех с две малки деца какво може да ме спре в поледния момент. И за съжаление съм била права - дъщеря ми цяла седмица е с температура и обрив. Имаме две диагнози от две лекарки, рубеола и вирусна инфекция - и в двата случая нямаме работа близо до деца и бременни  Naughty
Имам въпрос към Soleada - моя приятелка, бременна в седми месец, има страхотни отоци по ръцете и краката. Наблюдаващият лекар й е казал, че е нормално. Дали с хомеопатия може да се облекчи положението й (нямам опит с хомеопатия по време на бременност за разлика от теб  Laughing)

# 256
  • Мнения: 595
raika, не съм Soleada извинявай че се намесва ама нали в патологията живях и се имам половинн доктор та да ти кажа че според мен не е нормално а е признак за аблумин в организма и да пита за изследвания и кръвно да мери редовно че това е 1 от симптомите на Прееклампсия. Много е опасно само дано не те наплаша без причина но да иска изследвания на кръв и урина!!! А това колко е опасно може да се прецени по това, че момиче с оттоци и такава диагноза лежа там от 7 месец докато роди - представи си какво наблюдение се иска.

# 257
  • Бургас
  • Мнения: 605
Tsachi, зная ги тези неща, но и аз гледам да не плаша момичето. На нея са й пуснати изследвания и ако има албумин ще "лъсне". При първата ми бременност бях на нейния хал - подпухнала до последно, без други притеснителни симптоми и ми се иска ако мога да й помогна.

# 258
  • Бургас
  • Мнения: 404
Здравейте момичета!
Утре къде ще е протеста и от колка часа?
/не ми се рови назад в темата да търся/

# 259
  • Мнения: 5 713
На Пантеона от 10ч
И аз ще дойда.

# 260
  • Paris
  • Мнения: 1 727
И аз съм там. Доколкото разбрах трябва да носим снимки на децата си?

# 261
  • Мнения: 1 000
УТРЕ……1 ЮЛИ Протести за детските и майчинството в София, Пловдив, Варна, Бургас, Плевен, Пазарджик
СОФИЯ - Начало 10.00 часа, фонтана пред Президенството, крайна точка Парламента - 12 часа. Молим присъстващите да носят снимки на децата си или собствени ако са бъдещи майки. Ще се направи постер с тези снимки и други качени в интернет. Постерът ще бъде оставен пред парламента.
ПЛОВДИВ - Начало 10:00 часа на пл."Съединение", шествието ще мине по Главната улица и ще завършим на пл. "Централен" в 12:00 часа.
ВАРНА - 10.00 часа, на Входа на Морската градина.
БУРГАС - 10.00 часа, Пантеона в Морската градина.
ПЛЕВЕН - 10.00 до 12.00 ч. Маршрут - театър "Иван Радоев" по Главната улица до трибуната пред мавзолея - костница "Св Георги Победоносец".
ПАЗАРДЖИК - 10.00 до 12.00 часа. Площад Константин Величков (Тортата)
Да се запознаем и да се поразходим заедно..Молим майките от всички градове и тези който не могат да присъстват на протеста в София за снимки на вашите деца. Изпращайте ги от ТУК >> http://www.visx-develop.info/first_july/ 
Благодарим за подкрепата !
Инициативен комитет на Настоящите и бъдещи български майки.

# 262
  • Мнения: 152
RAIKA аз бях също със страхотни отоци, особено по краката. Имах и високо кръвно. Ако няма албумин не е особено опасно, но все пак да се пази и да си почива повече.

# 263
  • Мнения: 31
Намира се до първия Егоист, който е на спирката на Булаир, срещу химическото чистене. Незная точно как се казва улицата, дано да си ме разбрала.
ул. Д-р Нидер №21
Дано да го намериш newsm51

Благодаря за бързия отговор!  bouquet  bouquet  bouquet

# 264
  • Мнения: 1 035
Sesana +7
Tsachi
galia82
Tani4ka*1
tedka* +2
Галя2 +2
AngelEyes
teodorastamova
Mira(vatan1919)chockolina
тити +1
Laurelin +1
Вери
jaklins
до тук сме 28 Wink




Последна редакция: сб, 01 юли 2006, 00:00 от tedka*

# 265
  • Мнения: 1 035
елеее,тоз протест яко ме тресе  #Crazy
снощи си легнах в 2:30ч,а днес станах в 7ч... Shocked
все го мисля.... Thinking     
ще се съберем ли пове4е от предния път? newsm78
това "повече" ще е ли достатъчно? newsm78
ще има ли някакъв ефект от вси4ко това?  newsm78
оффф така ми се спи,а като легна по4ва едно мисленееее Crazy
айде отивам да си тегля един душ....дано да се събудя. Peace
и да не ми вържете тенекия пред Пантеона  #2gunfire

# 266
  • Бургас
  • Мнения: 5 640
Не се тресете имам изненада за вас. Ще има и подкрепа от друго място  Mr. Green

# 267
  • Мнения: 5 713
Тедка, има хора дето си легнаха в 7 и станаха преди малко. Трябваше да покупонясваш малко, водки, туй онуй Simple Smile и нямаше да ти пука.

# 268
  • Мнения: 1 975
Не се тресете имам изненада за вас. Ще има и подкрепа от друго място  Mr. Green
Какво имаш предвид newsm78

# 269
  • Мнения: 1 035
ейййй най-дале4 от Пантеона живея,но първа се разписвам тук  Crossing Arms
мн се радвам,4е се запознах с толкова мн форумки  Hug
най-си харесах две4ките ни бременни,мн им се радвам...понеже знам какво ги 4ака Laughing
желая им леки бременност и раждане   bouquet
а относно протеста....май бяхме около 25мами + 3-ма смели татковци bowuu
незнам дали ще има ефект от цялата тая дандания,но поне хубаво се наприказвахме и се опознахме и визуално  Laughing  предлагам др събота пак да се съберем.този път оба4е без такъв лош повод,а от любопитство,да видим кой как е  Hug

Общи условия

Активация на акаунт