Бургас-6

  • 22 582
  • 283
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 5 641

тити, Славейков е комплекса, там е пазара на Младост, а славейковото пазарче е в центъра близо до Богориди
ясноооо, значи съм си заплюла едно магазинче на пазара на Младост  Wink ама съм.
Тити моя приятелка от Меден Рудник ходи специално на това магазинче да купува памперс гащи. Там били по 46 ст. бройктата.
Второто черно бялото на Софианките е супер красиво. Тези можем да ги ползваме по всички места. А на кухните да лепим нашите, че са много обяснителни. А та Софианките понеже са по представителни с малко текст - по магазини и дървета и навсякъде. Идеята е супер. Значи ще подготвя само 10 комплекти с писма от нашите за кухните, а останалите ще ги слагаме където намерим за добре. И като се съберем да се уговорим къде ще ги слагаме другите ще даде всяка по колкото трябва за да не ги плащаш само ти Ангелче или Очички....  Laughing

Последна редакция: пт, 16 юни 2006, 12:54 от Sesana

# 61
  • Мнения: 742
По повод пазаруването- да се включа и аз. Вчера ходих до детския "ЕГОИСТ"- страхотни бебешорски дрешки! Като кукленски... Другата седмица, като направя разбор на наличностите, сотанали от каката, грабвам една голяма торба - и на пазар в Егоист. А цените им са направо смешни.

По повод протеста: Като получите материалите, да чукнем една среща, на която да уточним подробности и да съберем парички, ако е необходимо.  Мога да ударя рамо за размножаването.

# 62
  • Мнения: 1 298
Уф,не мога да разбера къде е тва Йори.Помагайте.Незнам къде е Оборище  newsm78

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
Рени ако знаеш къде е детската кухня до сиропиталището ще ти е по лесно. АКо не ще пи пусна направо една карта да видиш.
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=574f8f6e532219612591571f297b10 … &Map28_22.y=1

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 380
nowata po6a-ne zentralniq a vhoda koito gleda kam ul. san stefano,zastawa6 s grab kam nego i to4no nasre6a mejdu dva bloka e uliza obori6e-tragwa6 po neq ,podminawa6 ot dqsno edna furna,ot lqvo frizorskiq salon na to6ko cikov i eto go JORI-doskoro be6e edno malko magazin4e ot dqsnata strana na ulizata,a ot nqkolko dena se premesti otsre6a,we4e e po-golqm,imat i koli4ki

# 65
  • Мнения: 393
Второто черно бялото на Софианките е супер красиво. Тези можем да ги ползваме по всички места. А на кухните да лепим нашите, че са много обяснителни. А та Софианките понеже са по представителни с малко текст - по магазини и дървета и навсякъде. Идеята е супер. Значи ще подготвя само 10 комплекти с писма от нашите за кухните, а останалите ще ги слагаме където намерим за добре. И като се съберем да се уговорим къде ще ги слагаме другите ще даде всяка по колкото трябва за да не ги плащаш само ти Ангелче или Очички....  Laughing
Боя се, че 2-рото ще използват в по-големи размери, наподобяващо плакат, а това, което ще ни изпратят ще е 1-вият вариант. Аз мисля, че и то не е лошо, но определено другото е по-трогателно!  Embarassed Нищо, ще налепим и тях заедно с нашите, нека има малко разнообразие!  Simple Smile Паричките не са проблем, когато можем ще ги съберем!  Heart Eyes
Сеси, аз съм и двечките - Ангелски очички!  Crazy

# 66
  • Мнения: 1 440
Мами, някоя от вас виждала ли е помпата на Авент за по-малко от 80лв (нова имам превид)?

# 67
  • Мнения: 595
Не, навсякъде е горе-долу толкова.
Не бих си купила помпа още сега, не задруго а защото аз го направих тоя номер - нямах кърма ама и колкото имах не я изсмукваше добре и най-накрая като ме доеше мъжо /щото аз имах мускулна треска на пръстите от нея!/ взе че се счупи една метална пластинка!
И така - хем не ми трябваше толкова, хем и не ми свърши работа.
Според мен - първо виж колко кърма ще имаш и после инвестирай в скъпа помпа.
На първо време каква да е пак ще ти свърши работа - демек да изцежда каквото остава.

# 68
  • Мнения: 1 975
 newsm51 Добро утро майчета  newsm51
Да се включа и аз за цените. В детския Егоист, за който разбрах от Renito , цените са наистина народни. Например ританките, които навсякъде са по 1.8-2.0лв., там са по 0.90лв., и не е само това, комплектите за кошарка са по 9.60лв. с олекотена завивка. Аз не можах да повярвам като видях, защото под 23лв. не бях виждала.
Днес смятам да отида да потърся това Йори, да видя и там за какво става въпрос.
А какво мислите за количките MAC- има ги в Щъркела. Ако някой е ползвал нека сподели наблюдения, защото аз май много се запалих newsm78

# 69
  • Мнения: 595
За Маг Ингланд ли става в-с?
Не съм им фен но не помня вече какво не ме кефеше.
Май колелата бяха големи или единични или дръжките не се въртяха ... абе нещо такова.
В Штъркела няма голямо разнообразие. Зад Операта Делфин и до стоматологията - Тони там са най-много моделите.
Успех Peace
Абе ти явно доста обикаляш я звънни да се видим. Като гледам минаваш и покрай нас - зад Вардар живеем и центъра ни е махала Mr. Green 534034

# 70
  • Мнения: 277
Страхотно ти е стихотворението,tsachi ! Направо се разплаках..
Мами, излизате ли в морската да си спретнем една среща?  Flutter

# 71
  • Мнения: 595
Днес най-вероятно ще сме с татито ама за друг ден става Peace
Като решите - свиркайте

# 72
  • Мнения: 1 975
За Маг Ингланд ли става в-с?
Не съм им фен но не помня вече какво не ме кефеше.
Май колелата бяха големи или единични или дръжките не се въртяха ... абе нещо такова.
В Штъркела няма голямо разнообразие. Зад Операта Делфин и до стоматологията - Тони там са най-много моделите.
Успех Peace
Абе ти явно доста обикаляш я звънни да се видим. Като гледам минаваш и покрай нас - зад Вардар живеем и центъра ни е махала Mr. Green 534034
С удоволствие ще звънна някой път да се срещнем  phoneuu.
Ходих днес до Йори и докато се лутах да го намеря си мислех, ей сега ако имах телефона на tsachi  да ми подскаже малко ще е супер. Права си, че е евтинко доста, но има неща, които могат и по-евтино да се намерят. Те май още не са се пренесли нацяло, защото подреждаха още стока. Другата седмица пак съм там за по-крупни покупки  love001
P.S. Права си, че доста обикалям, ами искам бързо да родя Joy Joy Joy

# 73
  • Мнения: 9 903
аз видях много колички в един магазин около Кирил и Методий и частната клиника - Слънчо май се казваше? - и в един магазин зад Краснодар. В първия видях и моята си количка Симона, която горещо препоръчвам на феновете на големи единични гуми, а цената си е чудесна просто.

В Егоист вчера си харесах панталони за мойто хлапе.

# 74
  • Мнения: 1 975
аз видях много колички в един магазин около Кирил и Методий и частната клиника - Слънчо май се казваше? - и в един магазин зад Краснодар. В първия видях и моята си количка Симона, която горещо препоръчвам на феновете на големи единични гуми, а цената си е чудесна просто.

В Егоист вчера си харесах панталони за мойто хлапе.
Аз търся такъв тип количка, каво имаш предвид - цената си е чудесна просто? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт