всекидневно главоболие

  • 22 166
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Здравейте!
От около 10 дни - 2 седмици ме боли главата всеки ден. Болката не е много силна, но е неприятна. Събуждам се с главоболие и леко схващане на врата. Освен това ми се завива свят доста често, а от 2 дни съм и настинала и вратът ми е още по- схванат, главоболието се засили и още по-силно ми се вие свят. Ясно ми е, че трябва да отида на преглед и ще го направя (още днес ще се консултирам с личната), но ми се иска да чуя и вашите мнения. Ако някой е имал подобен проблем, ще се радвам да сподели как се е оправил. Започнах да си мисля за менингит, защото симтомите са същите, като добавим и повръщане, което Слава Богу нямам.
Забравих да спомена, че с кръвното съм наред. По-ниско ми е, но аз винаги съм си била така.
Все едно 4е мен описваш направо се шашнаш като го про4етох. Но аз съм така от 2 мес. Имам рен. снимка на синусите от УНГ. Според докторите не е от носа, но аз виждам секрет сутрин които се сти4а назат и все си мисля 4е е от това  Rolling Eyes. Нямам температура, нито обрив и аз все за тумори си мисля....  Пих прах4ета - Нимезил от които съм по добре, но все пак искам да опитам със срит кестен ще издадеш ли от къде да си набавя и как се използва?

# 16
  • Мнения: 17 407
Здравейте!
От около 10 дни - 2 седмици ме боли главата всеки ден. Болката не е много силна, но е неприятна. Събуждам се с главоболие и леко схващане на врата. Освен това ми се завива свят доста често, а от 2 дни съм и настинала и вратът ми е още по- схванат, главоболието се засили и още по-силно ми се вие свят. Ясно ми е, че трябва да отида на преглед и ще го направя (още днес ще се консултирам с личната), но ми се иска да чуя и вашите мнения. Ако някой е имал подобен проблем, ще се радвам да сподели как се е оправил. Започнах да си мисля за менингит, защото симтомите са същите, като добавим и повръщане, което Слава Богу нямам.
Забравих да спомена, че с кръвното съм наред. По-ниско ми е, но аз винаги съм си била така.

Оплакванията ти  повече ми приличат на ошипяване.

# 17
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз бях с такова гадно главоболие и не можех да си извъртя врата от едната на другата страна без да ми се завие свят. Отидох по друг повод при масажистка и тя само като ме пипна ми каза че имам шип като рог на врата. Оправих се с 5 масажа.

# 18
  • Мнения: 17 407
Аз бях с такова гадно главоболие и не можех да си извъртя врата от едната на другата страна без да ми се завие свят. Отидох по друг повод при масажистка и тя само като ме пипна ми каза че имам шип като рог на врата. Оправих се с 5 масажа.

Тя май се е изсилила малко Wink Прави ли си снимка, видя ли се тоз шип-рог? Щото ако е наистина толкова голям, трудно ще се оправиш само  с  масаж Peace

# 19
  • Мнения: 1 455
Хм, това за шиповете ме заинтригува. И как да разбера, ако в това е проблема?
Кони, стритият кестен ми го дава една приятелка, а тя го взима от някакъв лекар. Ако искаш мога да я помоля да ми остави малко и да ти дам да го пробваш. Само да те предупредя, че си е направо изтезание - щипе, пари, боли, но пък оправя синузита. Пиши ми на лични.

# 20
  • Мнения: 17 407
Хм, това за шиповете ме заинтригува. И как да разбера, ако в това е проблема?


Виждат се на рентгенова снимка.

Общи условия

Активация на акаунт