Отговори
# 30
  • Мнения: 1 810
baloni newsm51 baloniБети, Честит Първи  newsm38Рожден Ден на госпожичката ти Ивайла  baloni newsm51 baloni

  party002Нека да расте силно, здрава, усмихната Grinning и да има много щастливо  jumpuu и безгрижно  nutsдетство 1swing.
Цунки   love001от нас със Стефанаки  smile3525

# 31
  • Мнения: 277
ЧРД на Яна на Бубанка и на Никол на Силвия! Да са живи и здрави дечицата ви и много да ви радват!     newsm59 newsm38 newsm51
ЧРД на патерици и на Али , Мелина и Никола! Да им върви в живота   ura smile3510
На нас ни излязоха резултатите от кръвта и урината и хемоглобина ни е 103, пак е нисък, явно ще продължаваме капките Малтофер....  Confused Не мога да си обясня - яде месо, кво месо, всичко си яде детето и пак нисък... Миналия път беше 95. И две други неща са ни на долната граница, ама те зависили от хемоглобина. И в урината имаме 'кристали пикочна к-на'-днес ще правим ваксината Акт-Хиб /противоменингитна/ и ще питам подробно педката  Rolling Eyes
А Габи в4ера така падна, че кръв те4е от носленцето и над горната устничка. Риташе една топка, аз над нея, но тя се пързулна по топката и се льосна по лице  Cry и плачка, плачка, аз бърша... ох, много се стреснах , а колко такива падания и ожулвания ни предстоят не ми се мисли. Но поне такива да са паданията, да не са по-сериозни  Praynig  Praynig  Praynig
Лек ден от нас  Hug

Последна редакция: чт, 15 юни 2006, 09:31 от siska

# 32
  • Мнения: 385
Днес си имаме само мацки - рожденнички  Grinning
Честит рожден ден на Яна  baloni
Честит рожден ден на Никол baloni
Честито и на останалите рожденници

Гого е голям сладур, наистина по-голям изглежда  Hug . И аз като Мона, още не мога да се разделя с къдриците на Ники, пък и на него още не му е толкова дълга косата Simple Smile
Маринка е голяма сладурана  Heart Eyes . Ти ли я постригваш? Много е добре, направо професионално Simple Smile
Цунки

# 33
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Честит първи рожден ден на малката Яна Калпазана на Бубана Laughing

Честит 1-ви рожден ден на сладурката Никол!


И аз давам на Луси Нестле Джуниър, но тя си е на Нестле от както се е родила, и много и допада, опитите ми да й давам друго мляко, до сега са се увенчавали с неуспех!

И на Луси хемоглобина й е 103, въпреки, че й давам Малтофер, и си хапва месо, боровинки, спанак! Но тъй като моят е нисък, лекарката ми каза, че може и наследствено да е!

# 34
  • Мнения: 151
ЧРД НА ЯНА И НИКОЛ! ДА РАСТАТ ЗДРАВИ, УСМИХНАТИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ!
[/b]

ЧРД НА ПАТЕРИЦИ НА МЕЛИНА, АЛИ И НИКОЛА
[/b][/color]

Гого е много хубав с новата прическа и изглежда наистина голямо момче!
Хамелионче порицана си публично  Naughtyза новата прическа на Маринка. Но пък е сладка, акробатка ли ще става в цирка Heart Eyes
Аз вече давам Нестле Джуниър на малката и определено й харесва повече от Аптамил 3. Пробвах с кисело мляко да я захраня, но не стана номера, определено не й хареса.

# 35
  • Мнения: 3 698
Честит Рожден Ден на красивата Яна, да е жива и здрава, да радва мама, тате и кака, да расте усмихната и много щастлива.Много целувки и разбира се - много подаръци!



Честит Рожден Ден на сладката Никол! Да е здрава и щастлива, много късмет, забавления и подаръци!

# 36
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 203
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЯНА И НИКОЛ
newsm59  bigdance2 newsm67 newsm38 newsm67  bigdance2 newsm59

ДА РАСТАТ ЗДРАВИ, ВЕСЕЛИ И ЩАСТЛИВИ И МНОГО ДА СЛУШАТ МАМА И ТАТКО  bouquet

Стига порицавахте Хамелеонче, ей  Naughty Маринка е голям сладур с тая прическа и си прилича на момиченце. Аз пък нямам нищо против късата прическа на момиче/жена Mr. Green

# 37
  • София
  • Мнения: 1 210
Честити рождени дни на Яна и Никол. Сладките малки принцеси да са обградени винаги от много любов и усмивки. Честито и на майките им. Много целувки от мен и Дара.  bouquet  Heart Eyes

Мона и Дара спи по това време. Надявам се да успея да я приспя по-рано, така че да се събуди  до 15:30ч. Ако не се наспи ще бъде ужасно кисела. Sick

Откакто Дара започна да се изправя и да прохожда съм се видяла в чудо. Няма шкаф, който да не е отворен и съдържанието му да не е щателно проверено и опитано.  ooooh!
Май има някакви скоби за обезопасяване на шкафове и чекмеджета. Вие купили ли сте си такива и ако да, откъде.
Вчера отвори шкафа, в който си държим лекарствата. Той е достатъчно високо, но тя се повдигна на пръсти и каквото докопа го извади. Добре че вървя като куче по нея, та я видях и предотвратих нещо опасно.
Не мога да я оставя и за 1 минута. Дори нямам време в банята да влезна. Или когато спи или с нея. Crazy Crazy Crazy



# 38
  • Мнения: 592
ЕлиТ знаех си че ще ме подкрепиш  Hug Mr. Green Heart Eyes
Честит Рожден ден на сладките Яна и Никол - много здраве, щастие и късмет им пожелавам. Да ръстат весели, здрави и умни дечица за радост и гордост на мама и тати. Честито мили родители - имате си малки слънчица да разват и веселят дома.
Siska наистина са много опасни малките сега - и ние паднахме онзи ден - ударихме си брадичката на ръба на леглото - тече кръв, сега си имаме белег. Явно и си прехапа езичето и текна кръв в устичката - плака милата много жално, но се оправи след малко. Сега ни остана раничката да заздравее. Очите ни на 4 трябва да са - толкова са любопитни и опасни.

# 39
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
ЧРД на Яна! ЧРД на Никол! Желая ви много здраве, щастие и късмет и много весело детство!

Villy, сега се връщам от докторката. Флора е със спастична кашлица /доста зловеща/, но поне няма Т.
Аз също трябва да заведа Флора на изследвания, но това ще стане другата седмица като оздравее.

А Нестле Джуниър по-хубаво ли е от Фризо 3? Ако някой има инфо да сподели, моля!

# 40
  • Мнения: 151

А Нестле Джуниър по-хубаво ли е от Фризо 3? Ако някой има инфо да сподели, моля!

Фроска незнам дали е по-хубаво от Фризо 3, но Акса повече го харесва на вкус от Аптамил3, чак мърка от удоволствие като го пие. Ех каква реклама направих Joy

# 41
  • Мнения: 385
Момичета искам да ви питам за прощъпулника - вие каните ли гости? На нас май ми е време, а ако отложа да не е тази седмица, чак 15 юли ще можеме. Дали 1 месец закъснение е много? И друго пак за прощъпулника - с какво черпихте гостите? Изобщо знам, че четох за няколко прощъпулника вече, но не ми се връща назад да търся Embarassed

# 42
  • София
  • Мнения: 2 164
Честит Рожден Ден на синеочка Яна! Да расте здрава, щастлива и да има още една синеока сестричка!


Честит Рожден Ден на Никол! Да е много здрава, весела и щастлива!


Бубе и Силве, честит празник и на вас!   bouquet

# 43
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА  ЯНА,  НИКОЛ  И МАЯ!
РЪСТЕТЕ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ МИЛИ ДЕЦА !
eria_r,за прощъпулника знам,че детето трябва да е проходило добре за да няма изненади пред гостите.Ти знаеш най-добре как ходи твоето детенце и ако все още не е много стабилно
15 юли няма да е късно.

Последна редакция: чт, 15 юни 2006, 13:47 от babi

# 44
  • Мнения: 1 006
Eria, ние събрахме РД-то и прощъпулника заедно, макар че беши минал повече от месец, откакто проходи! Реших така, за да може тя да си тича спокойно Mr. Green след питката, а и главно защото гостите ни са отдалече и да не ги разхождам два пъти.......
Не се притеснявай за изчакването - колкото по-добре ходи детенце, толкова по-весело ще е на празника Laughing

Общи условия

Активация на акаунт