Пубертет при момчетата - Тема 3

  • 44 762
  • 769
  •   1
Отговори
# 60
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 125
Дидева, благодаря за предоставените списъци, моето дете обаче е с Аспергер и(поне на първо четене) не попада в нито една категория,но пък имам 4 години да го подготвя за НВО,дотук се справяме добре(аз съм му учител наравно с класната и ресурсната му),надявам се в 5 клас да успее да се справи поне толкова добре,както до сега.Знам кои са му силните страни и кои слабите...

# 61
  • Мнения: 12 005
В нашия клас-7 имаме дете с Аспергер. На НВО в 4 клас беше в отделна стая, не зная дали сам или с друго дете, но отделно от съучениците си и за повече време. Справя се прилично, също сме в училище със завишени изисквания.

# 62
  • Мнения: 1
Здравейте, бих искал да ви попитам *тези които знаят или учат*.. В ПМГ-
1.Как се приема?
2.По какво правиш тестове или подобни за да те премат?
3. Трябва ли да ходя на частни уроци по Химия и Биология...................................... **Отговорете на въпросите но има още да разкажа.
%! :На 13-съм, искам да уча медицина...... Имаме апартамент в гр. Варна*Знам супер Биологиа и Химия '' за сега" та това беше.

🤔


# 63
  • Варна
  • Мнения: 450
В III ПМГ Варна се влиза след 7 клас с резултат от матурите по БЕЛ и мат. Няма изпити по биология и/или химия.

# 64
  • Мнения: 3 158
*Знам супер Биологиа и Химия '' за сега" та това беше.

🤔



С тази БиологиА скоро ще те приемат:)

# 65
  • Мнения: 922
Здравейте, аз съм с двама тийнейджъри.
Големият на 15 г, и 9 месеца. Обувките от миналата година се задържаха на 47 номер. Пъпки засега много рядко му излизат, но има черни точки по носа, за които и дума не иска да чуе за махаме. Иначе е много суетен - къпане, прически, парфюми в промишлени количества. По три чифта дрехи сменя на ден
Малкия на 10г и 4 месеца. Общо взето спокойно при него.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 40 949
Уф...моя днес го изкарала г-жата отпред в час по Бълг.език. Защо? Чула го като влизала да казва нещо на момиче,закачали се,шегували се...Според  моя. Уж и казал искаш ли да сме гаджета? Бил я хванал за ръката,ама по-нагоре Anguished
Питам аз така ли действа учител? Като в кумунизма...за назидание най-отпред Confused Също му се накарала че си загубила цели 10 мин. от часа...чудо! Така не се действа дори да е виновен.

# 67
  • Мнения: 10 314
Явно бг учителите си живеят в соца все още.
Моя син за това не иска да ходи на бг училище в страната в която живеем. Понеже друго дете което ходи, му казало че учителката казвала оценките на всеки един пред класа и ги изправяла пред класа като закъснеели. А дефакто при нас закъснението се получава заради родителя. Не е точно вина на детето, т.к. няма градски трнаспорт, всяко дете идва с кола от най-малко 20-30 км. Та малко ми се струва тъпо да ги наказват, че и пред класа.

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 40 949
Именно...да го извика насаме и да му обясни. Има поне 10 начина.Кво е това хокане,че и провалил часа Close тя сама е почнала да го порицава...не се постъпва така. Нямат подход и това е...жалко.

# 69
  • Мнения: 3 158
Уф...моя днес го изкарала г-жата отпред в час по Бълг.език. Защо? Чула го като влизала да казва нещо на момиче,закачали се,шегували се...Според  моя. Уж и казал искаш ли да сме гаджета? Бил я хванал за ръката,ама по-нагоре Anguished
Питам аз така ли действа учител? Като в кумунизма...за назидание най-отпред Confused Също му се накарала че си загубила цели 10 мин. от часа...чудо! Така не се действа дори да е виновен.

Уфф,кУмунизъм,Бълг.език,няма запетайка пред ,,че''...така не се пише,дори да си ядосана.

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 40 949
Е,ок...това е форум за споделяне. Не е тест по правопис,нали? Stuck Out Tongue Winking Eye
Никой не е безгрешен...мерси,че ме провери.

# 71
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 355
Как се оправдават родителите във Франция за отсъствията на децата си

# 72
  • Мнения: 9 152
Как се оправдават родителите във Франция за отсъствията на децата си
Много се посмях, благодаря Flowers Bouquet

# 73
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 125
Нaистинa много зaбaвен текст.

# 74
  • Мнения: 15 772
Момичета, помолих модератор да добави на първата страница информация за етапите на развитие при момчетата в пубертета. Надявам се да ви е полезно

п.п. Може и да съм ви давала линка към тази статия - вече не помня  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт