С какво ви дразнят свекървите - тема 101

  • 40 451
  • 790
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 13 827
А майка си ли ще "изриташ" там?

# 706
  • Мнения: 11 505
Скрит текст:
Защо правите драми, че другият син спи на дивана, докато гостува бабата? Все някой трябва да спи на дивана и най-удачният вариант при стеклите се обстоятелства е този, който е без гадже да спи на дивана. Много по-неудобно за обитателите на къщата би било влюбените гълъбчета да спят в общо за всички останали помещение.
Ми точно това е идеята - да им е неудобно и да се изнесат по-бързо.

Чия идея?

Защото ми се струва, че е лесно да се дават идеи на чужд гръб. Имат гост в къщата и вместо да изкарат приятно дните, в които гостува майката на Креми, трябва точно тогава да се наказват влюбените? А не мислите ли, че и всички останали ще бъдат наказани?
------------------------------
Салсиша, не е редно на гостите да им е по-неудобно, отколкото на един 20 годишен здрав, прав момък.... нищо му няма!

# 707
  • Мнения: 9 196
Ами тя майката не е гост, отишла е да живее там.

Няма да я изритам никъде птицо, защото изобщо не бих я взела да живее у нас. Тъщи и свекърви в къщи е извън моите разбирания и граници на удобство, спокойствие и разбирателство.

# 708
  • Мнения: 13 827
Точно гост е, доколкото разбрах. Засега. После може и да се пробват за повече, не знам какви са възможностите за това (както и техните планове), но Креми говореше за 3месечна виза май.

# 709
  • Мнения: 9 196
Точно гост е, доколкото разбрах. Засега. После може и да се пробват за повече, не знам какви са възможностите за това (както и техните планове), но Креми говореше за 3месечна виза май.

Аз разбрах точно обратното, но както и да е, тя ще си каже. И 3 месеца да е ... що за гост е това, по тази логика, човек може да има само 4 "госта" в годината.

Не бих взела тъщи и свекърви за никакви месеци в нас. Това е безкрайно гадно ...

# 710
  • Мнения: 13 827
Хора различни. Ти не искаш и се плашиш, тя се радва на възможността да е заедно с майка си. Освен това при тях бащата май беше починал наскоро, майката е останала сама, болно й е, непривично и тежко. Все ще се изтърпят за 3 месеца.
Нали не е свекървата Wink

# 711
  • Мнения: 25 868
И 3 месеца да е ... що за гост е това, по тази логика, човек може да има само 4 "госта" в годината.

По логиката на цената на самолетните билети и трудността за получаване на виза предполагам...

# 712
  • Мнения: 9 196
И 3 месеца да е ... що за гост е това, по тази логика, човек може да има само 4 "госта" в годината.

По логиката на цената на самолетните билети и трудността за получаване на виза предполагам...

Точно по тая логика, няма смисъл от упражнението, да е за малко и сигурно ще си остане там. Никакво гости не е, 3 месеца. Дядовата ръкавичка.

# 713
  • Мнения: 25 868
Предполагаш, че домът на Креми ще се превърне в хан за нелегално пребиваващи? Може.
Може ли и аз?  Laughing

# 714
  • Мнения: 9 196
Предполагаш, че домът на Креми ще се превърне в хан за нелегално пребиваващи? Може.
Може ли и аз?  Laughing

А нима вече не е едно малко прохождащо ханче, с първия клиент и втория кандидат клиент в него ...? Joy
Скоро ще се народят и нови клиентчета, ще се донесат и от другите момчета клиентки и така гостоприемницата с малки стъпки ще се разрастне.

# 715
  • Мнения: 25 868
И аз подозирам, че младите влюбени отлагат изнасянето до забременяването. Тогава да я питам Креми с какво сърце ще ги изрита на улицата.
И те го знаят...

# 716
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Само че Тръмп ще отмени правото на новородените да получават автоматично гражданство, ако не го е направил вече. Младата мама барабар с бебчето ще я качат на първия самолет за България.

# 717
  • Мнения: 6 911
Е, Креми от една година приютява приятелката на сина, защо пък да не покани майка си в нейния дом след като са преживели загуба, ако иска не за 3, а за 13 месеца. Единствено мъжът и има право на дума против и малкото дете. На другите, които са пълнолетни и работещи, ако не им изнася, могат да се разпореждат в собствената си квартира.

# 718
  • Мнения: 9 196
Е, Креми от една година приютява приятелката на сина, защо пък да не покани майка си в нейния дом след като са преживели загуба, ако иска не за 3, а за 13 месеца. Единствено мъжът и има право на дума против и малкото дете. На другите, които са пълнолетни и работещи, ако не им изнася, могат да се разпореждат в собствената си квартира.

О, то състезание ли било? Не знаех.

Защо не? Защото на определена възраст, човек би трябвало да се е отделил от полата на мама и да не я натриса на брачния партньор. Положението в къщата вече е достатъчно гранично, с две интимни двойки под един покрив, дете и необвързан млад мъж. Само и една баба за съгледвач липсва.

# 719
  • Мнения: 7 006
Баси в кви тежки времена живеем..Родител да ти се "натресе" да ти гостува,когато живееш в чужбина и не те е виждал с месеци..Що за безобразие?
Трябва да са благодарни,че са натирени в хола,а не директно на улицата.. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт