Колко време след годежа беше Вашата сватба?

  • 13 340
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 93
Ние се сгодихме на Коледа 2017 г. Искахме сватба през пролетта или есента. Тогава бях бременна в първия месец и не ни се рискуваше в деня на сватбата през пролетта да се чувствам зле, а през септември да правим сватба с бебе на 1 месец абсурд, така че отложихме за септември 2019. Вече сме организирали почти всичко и нямаме търпение да дойде нашият ден.

# 61
  • Мнения: X
Ние се сгодихме на 12.02.2018 г., още нямахме година, откакто сме заедно. Оставихме нещата така, не ми се плануваше сватба, виждаше ми се нещо огромно, радвах се на пръстена и исках да се радвам и на статуса ни "Сгодени", да си го изживея.
И в началото на декември 2018 г. без да е провокирано отникъде, като удар ни дойде мисълта правим ли го и за няколко дни резервирахме основните неща - зала, църква и гражданско.
Сватбата ще бъде през юни тази година.

# 62
  • Мнения: 1 306
и за няколко дни резервирахме основните неща - зала, църква и гражданско.
Звучи сякаш сте отхвърлили много сложна и тежка работа. Кое от трите изисква нещо повече от едно ходене за да резервираш дата? Аз помислих, че за няколко дни сте се приготвили и оженили, а те няколко дни резервирали...

# 63
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
и за няколко дни резервирахме основните неща - зала, църква и гражданско.
Звучи сякаш сте отхвърлили много сложна и тежка работа. Кое от трите изисква нещо повече от едно ходене за да резервираш дата? Аз помислих, че за няколко дни сте се приготвили и оженили, а те няколко дни резервирали...

Зависи от целанията на двойката, но това с ресторанта може да е много тегаво докато намериш точното място. На нас това най-много време ни отне. Едва след като резервирахме ресторанта резервирахме и църква, и гражданското. Ние търсихме подходящо място за сватбата в продължение на 5 месеца.

# 64
  • Мнения: X
и за няколко дни резервирахме основните неща - зала, църква и гражданско.
Звучи сякаш сте отхвърлили много сложна и тежка работа. Кое от трите изисква нещо повече от едно ходене за да резервираш дата? Аз помислих, че за няколко дни сте се приготвили и оженили, а те няколко дни резервирали...

Това, което сте си помислил/а, ангажира единствено Вас.

Работата може да не е тежка или сложна, но за мен е много без да си планирал предварително да избереш подходяща дата, да си задействаш нещата веднага и да не ти излезнат "Но"-та и "Ако"-та. Може би в моите очи вземането на такова решение значи много.
За ресторанта очаквах да е по-голяма разправия, а стана много лесно. Виждате какво е споделила и SilverDream.

Напълно излишно включване от Ваша страна. Simple Smile

# 65
  • Мнения: 1 306
и за няколко дни резервирахме основните неща - зала, църква и гражданско.
Звучи сякаш сте отхвърлили много сложна и тежка работа. Кое от трите изисква нещо повече от едно ходене за да резервираш дата? Аз помислих, че за няколко дни сте се приготвили и оженили, а те няколко дни резервирали...

Това, което сте си помислил/а, ангажира единствено Вас.

Работата може да не е тежка или сложна, но за мен е много без да си планирал предварително да избереш подходяща дата, да си задействаш нещата веднага и да не ти излезнат "Но"-та и "Ако"-та. Може би в моите очи вземането на такова решение значи много.
За ресторанта очаквах да е по-голяма разправия, а стана много лесно. Виждате какво е споделила и SilverDream.

Напълно излишно включване от Ваша страна. Simple Smile
Коментарът ми беше, защото в тема "Колко време след годежа беше Вашата сватба" някой коментира, че резервирал зала и църква, т.е. междинни технически подробности. Няма смисъл всеки да "споделя" всеки ежедневен детайл който прави - иначе има да четем кой какво ял, какви са били алтернативите и защо е избрал да яде точно това, а не онова. С други думи безсмислено заливане с информация.

# 66
  • Мнения: 166
Сгодихме се септември, сватбата ще е юни т.г. Много преди да ми предложи официално сме си говорили за това как бихме искали да се оженим, къде, с кого...Та беше въпрос само да си намерим място, датата дойде от това коя дата беше свободна там. Искахме да е през пролетта или началото на лятото, а не есента, че тогава и двамата изпадаме в едни депресии...Grinning

Общи условия

Активация на акаунт