Азиатска козметика и грим 5

  • 42 703
  • 752
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
Тази която пхоръчах е това
https://www.yesstyle.com/en/secret-key-triple-fit-lifting-patch- … 2?cpid=1066472721
А пък сега гледам и такъв вид, ако я взема ще е смях вкъщи.
https://www.yesstyle.com/en/hatha-face-lifting-mask/info.html/pid.1064780050

# 691
  • Мнения: 5 500
О, Мишел, благодаря ти - аз една шийт маска не мога да изтърпя, та какво остава за тия, дето се опъват на ушите(ако това имаш предвид) Simple Smile
Не вярвам на маски и ролери. От 10 месеца съм на третиноин, ефект срещу гравитацията засега категорично няма. Simple Smile
Да,тези маски имах предвид,рускините много ги хвалят.

Обаче Виола е права,трябва и нещо вътрешно.Аз преди пиех едно комбинирано на Неосел, от iherb, колаген и ХК, в началото 2 седмици нямаше никакъв ефект и даже го спрях,после реших че ще си го допия и след 2-3 седмици изведнъж си пролича ефекта, кожата стана хидратирана и една такава твърда и месеста като неузряла праскова да кажем.Егати сравнението,ама за това се сещам.Ако те интересува-ще дам линк,не е нещо скъпо.
Мисля че само с третиноин няма да имаш драстично подобрение.

Единственото олио което харесвам е с ужасен състав и не смея да го препоръчам.

А пък сега гледам и такъв вид, ако я взема ще е смях вкъщи.
https://www.yesstyle.com/en/hatha-face-lifting-mask/info.html/pid.1064780050
Леле,вярно ще е смях,на намордник за куче ми прилича.

# 692
  • Мнения: X
За нещо вътрешно в темата за естетични корекции се говореше за колаген, днес гледах по аптеките но не успях да говоря с фармацефта, защото имаше доста хора пред мен и се отказах.
Та в темата за корекции хвалеха този колаген, има го в бг сайт и в iherb

# 693
  • Мнения: 13 439
За колко време ви шипват поръчките от бютинет? Пет дена пише before shipment, нормално ли е?

Не помня колко време, но са бавнички.

# 694
  • Мнения: 3 634
Поне седмица.

# 695
  • Мнения: 1 795
Имам поръчка от 26-27 и все още е awaiting shipment

# 696
  • София
  • Мнения: 1 936
Искам да изкажа възхищението си от KLAVUU Nourishing Care Lip Sleeping Pack. Много ми хареса  Heart Eyes
От ибей ли я взе?Аз я издирвам от 2 месеца по сайтовете и най-накрая са я пуснали в йесстайл.При следващата поръчка ще я пусна.
Да, от тук https://www.ebay.com/itm/KLAVUU-Nourishing-Care-Lip-Sleeping-Pac … 60353.m2749.l2649

# 697
  • Мнения: X


А относно приема на хиалуронова киселина и колаген, искам да ви питам дали има опасност от напълняване от тези продукти?

Последна редакция: нд, 02 дек 2018, 11:42 от Анонимен

# 698
  • Мнения: 429
Направих първата си поръчка към yesstyle, нали не трябва да превишава 30лв без доставката? Не съм много наясно, но се ползвам от отстъпки за рождения ми месец.

# 699
  • Мнения: X
Направих първата си поръчка към yesstyle, нали не трябва да превишава 30лв без доставката? Не съм много наясно, но се ползвам от отстъпки за рождения ми месец.
Може да е примерно 18долара с вкл. доставка.
Така не ми отивана митница, ако продукта е над 15дол. отива.

# 700
  • Мнения: 1 795
Направих първата си поръчка към yesstyle, нали не трябва да превишава 30лв без доставката? Не съм много наясно, но се ползвам от отстъпки за рождения ми месец.
Освободен от данък е вносът на стоки от страни извън ЕС с обща стойност не повече от 30 лв. изчислена по митническия валутен курс (мисля, че за декември е 1.72лв.), т.е. за поръчка на стойност до $17 без доставката не дължиш нищо дори и да бъде задържана на митницата.
Това е по закон, но с корейските поръчки нещата са леко по-различно. Ако искаш пиши на ЛС за повече подробности, защото в темата избягваме да обсъждаме доставките Simple Smile

TeAdoRa, от хиалурона не се качва, от колагена може `(това си е храна) ако не се храниш балансирано и нямаш движение.


Последна редакция: нд, 02 дек 2018, 13:31 от Viola Tarakanova

# 701
  • София
  • Мнения: 20 206
И аз съм от нехаресващите козметиката на ТО.
Дойдоха ми първите продукти от Джолсе, тествам ги от онзи ден и на първо четене не съм особено възхитена. Взех си тонер есенса на Pyunkang Yul в най-голямата разфасовка, серум на Елизавека и крем на Сикрет кий с horse oil, защото имам ББ крем с конска мас и ми харесва като апликация. Не са ми достатъчни и чувствам лицето си неприятно опънато и "гладно". Снощи и сутринта след серума на Елизавека сложих друг от западната ми козметика и нещата станаха по-поносими, но явно ще трябва да поръчам по-богати серуми, ампули и кремове.

# 702
  • Мнения: 1 795
И аз съм от нехаресващите козметиката на ТО.
Дойдоха ми първите продукти от Джолсе, тествам ги от онзи ден и на първо четене не съм особено възхитена. Взех си тонер есенса на Pyunkang Yul в най-голямата разфасовка, серум на Елизавека и крем на Сикрет кий с horse oil, защото имам ББ крем с конска мас и ми харесва като апликация. Не са ми достатъчни и чувствам лицето си неприятно опънато и "гладно". Снощи и сутринта след серума на Елизавека сложих друг от западната ми козметика и нещата станаха по-поносими, но явно ще трябва да поръчам по-богати серуми, ампули и кремове.
Хм, я си напиши цялата рутина с продуктите, защото дори само Pyunkang Yul тонера като нанесеш на 3-4 слоя и е достатъчно. Крема на Secret Key (Mayu Healing Facial Cream тозе е, нали?) си е изцяло масло от ший плюс глицерин ,конска мас и силикони, т.е. при добра хидратация отдолу би трябвало да запечата стабилно без изсушаване през деня.

Има интересно предложение от Ника за добавяне на ампула пептиди към крема на Pyunkang Yul Moisture Cream за обогатяване и анти ейдж.
https://youtu.be/OU4oYK-Zj1w?t=63

Последна редакция: нд, 02 дек 2018, 16:17 от Viola Tarakanova

# 703
  • София
  • Мнения: 20 206
Да, този е кремът, точно заради състава го взех. Ами това е - слагам  Pyunkang Yul на три пъти /въздържам се от повече, защото ти беше писала, че е много силен продукт и може да се прекали/, после слагам GF-Nest B-jo серума на Елизавека и накрая крема. Според мен проблемът идва оттам, че кожата ми е бедна на липиди и има нужда от по-богати и мазни консистенции. Обгрижвам я много и със сигурност не е дехидратирана. Всъщност очаквах да възникне подобен проблем с корейската козметика, така че не съм особено изненадана.

# 704
  • Мнения: 1 795
Да, този е кремът, точно заради състава го взех. Ами това е - слагам  Pyunkang Yul на три пъти /въздържам се от повече, защото ти беше писала, че е много силен продукт и може да се прекали/, после слагам GF-Nest B-jo серума на Елизавека и накрая крема. Според мен проблемът идва оттам, че кожата ми е бедна на липиди и има нужда от по-богати и мазни консистенции. Обгрижвам я много и със сигурност не е дехидратирана. Всъщност очаквах да възникне подобен проблем с корейската козметика, така че не съм особено изненадана.
Reinа, не е проблема в корейската козметика, а в не добре  подбрани продукти и недостатъчно за суха кожа Simple Smile
Аз съм със суха кожа, но съм много доволна от азиатската грижа, така че има варианти.
Първо- как и с какво измиваш?
Второ- при кожа бедна на липида няма как да се оправиш само със тоник/серум/крем. Трябва да добавиш поне още някакъв продукт преди крема, аз бих казала овлажняваща ампула и някаква серумна емулсия плюс нещо с керамиди, с масла и тн, и задължително хубава нощна маска.
И трето - серумът, който ползваш е с основна съставка ниацинамид (на второ място)-т.е. много изсушаващ и е насочен преди всичко към нормална/комбинирана кожа. За суха кожа няма как да не ти опъва, особено при липса на някакви други овлажнители освен тоника.

Общи условия

Активация на акаунт