Дъжд, мъгла и есенни листа, носят топла новина и така мечтаната черта.

  • 27 939
  • 768
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 96
Роса, бъдете добре с бебчето, много се радвам, че мина да се похвалиш с такова прекрасно нещо, дано скоро и всички нас ни сполети същото щастие Simple Smile

IRusinova, сложна работа от логистична гледна точка, но пък все чувам, че това е почти единственият по-сигурен начин да се установи овулация. Може би през идния месец ще пробвам. Благодаря Blush

# 271
  • Сливен
  • Мнения: 145
Не чакам на 15-16 ноември. Броя дните и ме сърбят ръцете за тест вече. Успех на всички и задружно към август 2019.Hands Ok Hand

# 272
  • Мнения: 1 998
Лелеее, колко хубави положителни тестове за овулация видях... Хайде сега всички да залеете темата със също толкова положителни тестове за бременност! Simple Smile
Роса, честито за тупкащото сърчице! Пожелавам ти всичко да се развива все така добре и да ти дава радост и спокойствие! Simple Smile

# 273
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Не съдете всеки и всеки в кюпа .Навсякъде е пълно с изключения- това относно възрастта 😁Родих на 19 ,дъщеря ми е колкото мене физически, че ме и минава. Никога не съм съжалила, че я родих рано Grinning а сега като си и чакам второ още повече.Не се смятам за сервитьорка или чистчка ,тръгнала съм от 0та, нямам зестра Joy Малката ме е виждала колко съм борбена и как драпам и ми го сподели наскоро, което смятам за възпитателно за един млад човек да стане самостоятелен ,а не да чака и вижда богатствата на тепсия Joy Та разлях се, но на 19 забременях, родих, записах висше и започнах работа и всичко това в едно Grinning Успях да работя и за себе си, успях и в работата си от продавачка да стигна до управител и на този етап разнообразявам като търговски представител,т.к в движение ми е ок ,иначе ме почват ПА. Та в контекста да споделя, че не ми е било лесно ,но пък затова сега ми е сладко .Не съм преуспяла ,но съм видяла и то света с 4ри очи ,2 от които най-красивите за мен.А в момента всичките и приятели са мои "фенки" защото съм била много млада и е вярно дистанцията с поколенията и скъсяването и води до по-голяма близост и доверие ,но това е относно отрасналите деца.Не съветвам никой да не ражда на такава възраст, ако няма куража и силата да издере земята сам за да се докаже пред себе си и света.....не е за всеки !

# 274
  • София
  • Мнения: 1 121
Shellia, какво стана? Имаме ли положителен тест? Grinning

# 275
  • Мнения: 12
Шелия, стискам и аз палци.
добро утро на всички с чаш кафе. Боже как ще го откажа ако забременея не знам, утро без кафе не е утро Grinning
Направо не знам как издържат някой до закъснение 6 7 дни, минат ли 9-10 от овулацията и почват да ме сърбят ръчичките за тест, неконтролиран процес е ,но този път ще опитам да удържа фронта до 28.11 HeartNerdCoffee

# 276
  • София
  • Мнения: 1 121
Вики, с много момичета съм говорила и повечето казват, че след като са забременяли от самосебе си спира да им се пие кафе и да им се пуши. Дори само от миризмата на кафе им се повдига. Не крия, че след овулация кутията за кафе е най-посещаваното от мен място и само ходя и я душа.. Joy
Което напълно ме съгласява с втората част на твоя пост относно нетърпението.. Joy

# 277
  • Мнения: 1 422
Точно бях на преглед при моята лекарка. Обсъдихме плана за бебе, назначи ми някои изследвания на хормони и ми изписа да пия FertilAid и Femibion. Първото е хранителна добавка за стимулиране на яйчниците да отделят яйцеклетки. Второто е комбинация от виталини, минерали и фолиева киселина. В момента съм след овулация на 19 ден. Действаме Flowers Four Leaf Clover

# 278
  • София
  • Мнения: 913
И аз пия Femibion за фолиевата киселина, отделно от куп други витамини, добавки и аминокиселини Grinning Всъщност, първо него започнах да пия преди 5 месеца, когато започнахме опитите.
За FertilAid само съм чувала - стискам палци при теб да даде резултат веднага Simple Smile
Рози, действайте смело и ще чакаме добри новини!

# 279
  • Мнения: 209


Здравейте , днес писах и в друга тема тъй като не ми се вярва все още че е истина.
Качвам снимка и тук тестовете са клиър ,направих и още два лейди лента резултата е същия на тях..втората черта се появява веднага на всички тестове.
Утре ще пусна кръвен да потвърди .
Накратко 4 дена преди М ги правя,
Тестовете не са с сутрешна урина направих ги денс след обяд ...
Надявам се чудото да е истинско
И пожелавам на всички в най скоро време да видят своите чертички

# 280
  • Мнения: 1 998
BlondyDjitsy, аз ги видях и в другата тема и според мен са положителни. Simple Smile Тихичко ти честитя и ти пожелавам лека бременност и пухкав финал!

# 281
  • Мнения: 5 381
Blondy, ех че хубава снимка. Gift Heart
Едното лъвче вече е готово. Хайде тези дни да се похвалиш и със "стабилен" кръвен тест. Simple Smile

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 359
Shellia, какво стана? Имаме ли положителен тест? Grinning

Малее, едвам се сдържам да не направя!!!

Утре трябва да ми дойде, но този път се зарекох да изчакам поне ден, два закъснение 😄 да видим дали ще устискам.

Много, много се надявам да започнем една по една да се местим в отчетни и до края на годината да предадем темата в ръцете на новодошлите Simple Smile

Засега стискайте палци утре да не ми дойде 😄

Blondy, честито и от мен! Пусни чхг, за да проследиш Simple Smile

# 283
  • Мнения: 1 998
SheLLia, силно стискам палци и чакам с нетърпение резултата! Simple Smile

# 284
  • София
  • Мнения: 1 121
Shellia, тестът вече трябва да отчете, време е за две чертички Grinning Чакаме!

Общи условия

Активация на акаунт