Дъжд, мъгла и есенни листа, носят топла новина и така мечтаната черта.

  • 27 966
  • 768
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 1 358
Няма значение кое е първо, така или иначе се правят и двете изследвания. Ако целта е репродуктивен метод - и двете са задължителни - ако не ви ги назначат е меко казано несериозно.

# 256
  • Мнения: 5 402
Бубулеса, не си сама със изследванията. 😄
Моят Док не работи със здравна каса и не ми дава направления за изследванията. Само ми казва какво да си пусна. И ние си плащаме за всичко сами.

# 257
  • Мнения: 299
Вики, коя марка е този тест. Аз такова чудо не съм виждала..... толкова положителен тест за овулация. Оползотворите я и дано след 14 дни споделиш толкова положителен тест за бременност!

# 258
  • София
  • Мнения: 1 123
Момичета, и при мен този месец много отчетливо се показа О, досега все съм се чудила, а този месец беше сякаш чертите просто се размениха..
http://www.img-share.eu/f/images/569/BC8489B6-1932-4AD8-9CDF-80E … 36168_sredna.jpeg

Овю са моите тестове

# 259
# 260
  • София
  • Мнения: 1 123
Не, Вики, това е от миналия месец Grinning За тест ще бъда чак около 23 ноември.. Сега си чакам МЦ Grinning

# 261
  • Мнения: 988
Вчера и аз имах положителен тест за ову, та се трудим усърдно тия дни,  пък дано ни е писано да имаме още едно лъвче. Със сина ми забременях в края на ноември.Невероятни дечица са,  много самостоятелни и любвеобилни, е и доста горделиви и инатливи,  но в това им е чара хаха.

# 262
  • Мнения: 12
Заедно ще правим тест на 29 Heart

# 263
  • Мнения: 988
Аз ще очаквам да не ми дойде на 25ти .
Стискам палци на всички😍
Заедно ще правим тест на 29 Heart

# 264
  • Мнения: 20
Аз ще очаквам да не ми дойде на 20-ти😆😆 Пожелавам ви късмет на всички ,които очакват втората чертичка като мен 😍Стискам палцииии 😘😘😘😘

# 265
  • Мнения: 12
Мен не трябва да ми идва на 29 ще устискам един ден закъснение този път Blush

# 266
  • Мнения: 988
Имам някакво хубаво предчувствие този месец, чувствам се спокойна, не мога да го обясня. Дано завалят положителните тестове един след друг....

# 267
  • Мнения: 12
Боже, дано се преместим в отчетните за Август 2019 и аз съм много спокойна и няма да се вглеждам в нищо Heart

# 268
  • Мнения: 73
Момичета днес бях на първия преглед на моето малко бебче на 6 седмици съм чухме му сърчицето и неможе да се опише чуството с думи всяка жена заслужава да чуе този звук от утробата си

# 269
  • Мнения: 1 301
IRusinova, стискам палци това да е вашата седмица!
Много се чудя и аз фоликулометрия. Само не знам как ще мога да излизам от работа, доколкото знам няколко дена подред се ходи. А и с моя цикъл, който буквално не може да реши колко иска да е дълъг, въобще и не знам на кой ден трябва да започна Grinning

Благодаря ти, да ти се връща! Ходиш веднъж, след два дни пак, след О пак и още веднъж (общо 120 лв. Rolling Eyes), абе шантава и изморителна работа, ама нямаме избор. Макар и с нередовен цикъл, все трябва да знаеш кога е горе-долу О. Първият път е няколко дни преди О и започват да мерят фоликула и лигавицата. Ако опитвате от доста време, направи няколко за да си по-спокойна.

Общи условия

Активация на акаунт