"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 40

  • 45 776
  • 753
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 69
Да аз след закъснение ко направих този и беше не валиден

# 91
  • Мнения: 4 518
Да аз след закъснение ко направих този и беше не валиден
Тогава направи друг. Какво очакваш да кажат момичетата? И си смени АГ-то...

# 92
  • Мнения: 10
Здравейте момичета,

Преди известно време Ви занимавах с моите главоболия, относно закъснението на лелята и тест, който явно се оказа от тези с изпарителните втори черти. След като бях направила няколко теста и всичките отрицателни, последва преглед при гинеколог, естествено той не видя нищо, нито плоден сак, нито кисти или възпаление... на 16 ден от закъснението последва кръвен тест, който отчете едва < 0,10mU/ml - което си е чист отрицателен показател, сега остава да си изчакам "лелята", която е решила, че ще прескочи период.

Благодаря на момичетата, които се включиха и дадоха съвет.

# 93
  • Мнения: 205


Момичета изпарителна ли е чертата или само на мен и на ММ ни се вижда черта? На теста е по-розова, но на снимките не се вижда хубаво.


Edit: ето и без да е разглобен. Четох, че доста изпарителни черти дава тази марка.

Последна редакция: ср, 07 ное 2018, 17:36 от Гери*

# 94
  • София
  • Мнения: 1 127
Според мен е изпарителна. И само да знаеш, че когато се разглобяват тестовете чертата не се насища..

# 95
  • Мнения: 205
Стъклото отгоре дава отблясъци от светкавицата, за това е разглобен. Иначе това ми е ясно, че не става по-наситена, благодаря все пак.

# 96
  • Мнения: 5 468
Аз вече ще се учудя, ако на тази марка тестове, не излезе втора черта. Много потребителки са подведени от тях.

# 97
  • Мнения: 205
Прочетох после, но след дъжд качулка. Взех си и една обикновена лентичка, тя ми показа същата черта като be live. Не знам какво да мисля, утре сутринта с първа урина ще направя нов тест. Не чакам МЦ на 8.11 (утре)

# 98
  • Мнения: 561
Момичета, след 6 месеца опити, май се е получило. Какво мислите? https://---shortener8712-neVTiV

# 99
  • Мнения: 996
Момичета, след 6 месеца опити, май се е получило. Какво мислите? https://---shortener8712-neVTiV

Честито! Успех до края!

# 100
  • Мнения: X
Хубава чертичка! Честито!!! Blush

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 498
Честито и от мен! Здраво и пухкаво бебче на финал! Flowers Hibiscus

# 102
  • Мнения: 561
Благодаря, хора. Нямате си на идея през колко неща минахме, за да стане. Въпреки че сме на 25г. Симптомите ми бяха: никакви менструални болки преди закъснението. След 1 ден закъснение започнаха болки отстрани на гърдите, но не отпред. Постоянни менструални болки с бодежи. След 3ти ден закъснение направих теста. Също така и вчера като видях талиателите със сметана и гъби, които обожавам, щях да върна малко хахаха

# 103
  • Мнения: 69
Здравейте, искам да ви попитам, имам вече 5 дни закъснение,още 4дни преди закъснението си направих тест и беше положителе,но с бледа черта и после постепенно с всеки тест се насити.Час за лекар имам чак другата седмица,но до тогава ще се побъркам.Първа бременност ми е и не съм на ясно от 1 седмица също имам и болки ниско в корема,като пред цикъл,придърпваща болка и от двете страни и болки в кръста.Въпроса ми е дали това е нормално или е нещо притеснително?

# 104
  • Мнения: 5 468
Тези болки са нормални в ранна бременност. Ако имаш зацапване или кървене, тогава трябва да посетиш лекар по-рано, а щом нямаш, няма какво да те притеснява засега. Успокой се и бъди търпелива-оттук насетне само чакане между прегледите те очаква. Бременността е хубаво нещо и не трябва да си създаваш излишни притеснения, особено щом нямаш основание за това. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт