*Керем Бюрсин - Великолепен тандем * Тема 34 /Приятели,колеги и личен живот

  • 76 107
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 25 350
аз ще гледам утре. Много ми е рано 7 часа Stuck Out Tongue Winking Eye












# 31
  • Мнения: 15 391


МК: Ела тук. Днес видях твоята. Праща ти поздрави. Не разбирам, ти каква вина имаш. Може ли две риби да се разделят така. Но не се тревожи, това е последната ми операция, ще видиш. Ела тук.




 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImbo

ама това на рибата ли го е говорил, бе  Joy Joy Joy Joy Joy

Фен съм на тоя мозък, фен  Laughing Crazy

Лиле,  Heart Eyes Hug нямаш равна  bouquet bouquet

На всите списващи - привет и от мен  Hug

# 32
  • Мнения: 4 830
Демирай бей, младия мафиот се заканва на Барджа и Мк. Казаха му, че трябва да възстанови загубите, иначе ще го постигне съдбата на баща му.

Братовчеда върши незаконна търговия с нещо. Заедно почнали навремето, но Барджа избрал тази професия. Братовчеда все се канел да остави тази работа, но дошъл някакъв комисар, който искал да купи билети от него. Казвал се Някакъв с инициали.
Б:МКДж.
М:Да.
Б:Значи ще купува билети черна борса? А беше ми казал, че ако го хвана да върши някоя незаконна работа. И къде ще занесеш този билет?
М:В някакво кафене.
Б:Дай аз ще го занеса.

Май дъщерята на началника е приятелка на Нильо и й разказва за Барджа, но засега няма да му каже снимката му.

МКДж не обичал болниците, защото тук гъмжало от микроби. Затова донесъл уред за почистване на въздуха. И как така Волкан ще яде пишмание, трябва да се пази от трите бели неща, нали затова са говорили толкова пъти. И кой донесал пиманието. Барджа. Ама ето този тип направо си е без мозък. Какво значи да носиш пишмание на болен човек. А този звяр, който донесал той тук за две минути щял да пречисти въздуха и да гоа напарви чист като този в планината Кас.

# 33
  • Мнения: 25 350
Лиленце, твоят приятел Токио е харесал играта на Керем Joy и на Ибо също.






# 34
  • Мнения: 4 830
Барджа и Нильо се срещнаха. Тя била малка. Май пеела песни батко й много се ядосвал на това.

Б:Билета от черната борса е в мен, кажи на МКДж да дойде да го вземе от мен.
Н:Билет ли? Дай го тук, той го обеща.

Н:Ей, маниак, отвори тази врата. Луд ли си? Батко бил прав в това да те мрази. Вече имаш двама врагове. Маниак ли си? Защо ме заключваш вътре.

М:Дай си оръжието.
Б:Натисни спусъка, лан! Натисни го! Знаете ли, че аз ще ви таковам майките! Натисни го.

Сега разговора между МКДж и жена му за дрезгавия глас. Взел сладолед, да й занесе ли>
В секс телефоните и мъже ли имяа, които обслужват.

Еха, МКДж е бил прав. Децата са били с бавачка. Мъжът предлага да ги оставят при нея. Не, не можело така. Мъжът я пита защо се е напрегнала така. Заради телефонното обаждане ли?Малкият като бащата. Хайде, батко, тръгвай си, ние с майка ще спим.

МКДж:Със сигурност гласът й беше дрезгава. Да, дрезгав беше.
М:Дай си оръжието.
МКДж:Хич не съм в настроение за тези игри. В колата ми иам сладолет, който всеки монет ще се разтопи. А когато се разтопи какво ще стане? Ще се ядосам. А когато се ядосам, какво ще стане? Ще ми причернее пред очите. Оха, дошъл си с резервите. Господа, откъде така? От баскетболен мач ли? Секунда, първо трябва да се успокоя, защото иначе ще ви убия един по един. Наистина какво искате от мен? Дотегна ми от цялата тази работа.

МКДЖ:Барджа, почакай! Барджа, това е клопка. Този тип е стръв. Виж, той е маша в нечии ръце, ще го арестуваме и той ще изпее всичко. За пръв път в живота си, използвай ума си.
М:Хайде, давай, отмъсти за жена си.
МКДж: Синко, какво направи?
М:Комисарю, дайте си оръжието.


Това нещо го разбрах, ама нейсе.

Комисаря се кара на Барджа. Той от години му пречел да намери този мъж, защото той знаел, че ще извърши това. Как не е разбрал, че това е клопка. Той просто е убил една маша.

Бащшата: Не си го направил, нали>
Б:Не съм го направил.Когато се свестих, беше убит.
Б:С твоето оръжие са го направили. Сега съдът ще ти даде 30 години.
Б:Татко, успокой се, аз ще се погрижа за себе си.
Б:Аз сега как ще те спася.
Б:Ти недей да ме мислиш. Мисли само за себе си.
Б:Ти..Ти..Какво ти, лан>
Б:Батко, недей да ходиш  с наведена глава из квартала, защото аз нищо лош не съм направил.
Б:Вдън земя да потъне махалата.

Б:Ти ли си МКДж?
МК:Да, началнико.
Б:Ти си попречил да го убие.
МК:Май не много успешно.
Б:Синът ми не го е убил.
МК:Началник, видях го в очите му. Той го направи. Първият пъ успях да го спра, но вторият не можах.

МКД: Не се прави на артист. Ти ли го направи.
Б:Ще повярваш ли на думата на един престъпник? Не го направих, комисарю.
МКДж: Виж, ще се радвам ако гниеш в затвора дълги години, но това е работата, която вършим. Искам да знам с кого си имаме работа.
Б:Не се тревожи, те ще ни намерят.

Кзаха на МКДж, че искат да се срещнат с него. Той каза на Саффет да вземе йенгето и сина му и да ги заведе в дома му.
С:Батко, ами йенге,
МКДж: Не ме карай да почна сега с йенгето ти, кажи й да не ми ядосва.

Направиха клопка и на МКДж.. Уж бил взел част от наркотика от кораба, който сега се опитвал да им продаде.

МКДж: Ямур, вие ще стоите в моя дом, там е като крепост.
Я:МКДж, от дома ти изкарват пари с чували.
МК:Ккави пари? Тма няма пари.
Я:Изкарват и наркотици.
МК:Кой е там? Дай ми го.
Я:Саффет.
МКД:Саффет, какво става?
С:Комисарю, намериха пари и наркотици в дома ви. Били от пратката с наркотици, която заловихем.

Обвиняват МКДж, че продавал наркотици за своя сметка.

М:Лельо, сега с татко няма ли да можем да отидем на баскетболен мач?
Н:Лельо, спи сега, татко ти ще дойде.

Къдравелко каза на младия мафиот, че така както служил на баща му, така ще служи и на него сега.

Барджа и МКД в затвора ще ги чакат хората на мафиотите.

М:Кажи на хората ни там. Докато баща ми се измъчва там с болки, и те ще бъдат измъчвани..

В затвора
Знай добре цената на последния дъх, който поемаш, Барджа.
Б:Ти кого уби?
МКД:Аз продадох наркотици.
Б:Ами то беше ясно от богатствопто ти.
МК:Не ме ядосвай. Как ще излезем оттук?
Б:Върху раменете на мъжете.


Б:Ти поеми едната половина, аз ще поема другата.
МКД: Е, как ще действаме? Всеки ще се погрижи за своята половина, или ще си ги разменяме от време на време?
Б:Нека те да решат кого от нас да изберат.

Последна редакция: чт, 01 ное 2018, 21:14 от LiLiSy

# 35
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
аз ще гледам утре. Много ми е рано 7 часа Stuck Out Tongue Winking Eye















  Ако тази серия утре е с нусък рейтинг,значи Турският зрител нищо не разбира от хубаво дизи Crossing Arms Naughty
  И аз ви напуска,,ще гледам серията когато е с Бг буквички Peace
 Лили Heart Eyes Hug благодаря за превода Hug bouquet
 На всички вас пожелавам приятно забавление с светата четворица Crazy Joy Joy Joy

# 36
  • Мнения: 4 830
Лиленце, твоят приятел Токио е харесал играта на Керем Joy и на Ибо също.








Ехааа, Ани, Hug Heart Eyes доживях да го чуя това, я! Party Party Party

Аз само по говоренето на гласа на Керем разбрах, че вече е МКДж. И спомен няма от говоренето на Дмитри.

И при говоренето на Ибо няма спомен от това на Ферхат Аслан.

# 37
# 38
  • Мнения: 9 112
Добре дошли на всички няма да ви изброявам....Изгледах епизода интересно изглежда тези двамата бая ще ни държат в напрежение около тях,но бих искала да станат приятели по някое време,че боищата и побоища не им ходят...
Лили джанъм едно голямо тешекюр едерим затова,че те има...InnocentFlowers HibiscusFlowers Hibiscus
Ще го изгледам на спокойствие и ще анализирам по добре,че днес от работа тичах та забравих часовата разлика и изпуснах доста сигурно...В фрага Уур Юджел ли зърнаха моите елфови гьозлери или грешно видех?

# 39
  • Мнения: 251
LiLISy, благодаря за приема и за по-кратко съм Luisa.
Благодаря за превода! Hug

# 40
  • Мнения: 2 156
Лили, благодаря за превода!  bouquet
Гледах тази маса и си мислих кои ли ще са скъпите гости на МКДж, пък то се оказа, че нашият комисар бил чешит и половина.


Лека вечер!

# 41
# 42
  • Мнения: X
Така решиха да свърши, без бОя Grinning

Лили, благодаря ти Hug Kissing Heart

Браво на Керем и Ибо, харесаха ми, и момичетата също  Grinning






Лека нощ Hug

# 43
# 44
  • Мнения: 9 112
На туй му искам оригинала....Kissing FaceBlue Heart

Общи условия

Активация на акаунт