Фермата 4 - Съединение - тема 8 (29.10. - 04.11.)

  • 27 827
  • 682
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 22 967
А предаването дали се снима още?

# 661
  • София
  • Мнения: 20 104
Ето, Хриса си каза- Александра ратай Joy
Само заради това съм ок, че Христина се връща - поне ще поразбута групичката там, че иначе щяха да уморят Роси от ратайство и дуели.
Очаквах Радилена да се затрудни на азбуката, защото не й бяха сложили "ъ", но явно навън се е информирала как точно стоят нещата.  Laughing

# 662
  • Мнения: 1 485
А предаването дали се снима още?
Може би вече не или е към финал. Виждам в инстаграм голяма активнист от някои участници...

# 663
  • Мнения: 35 116
Но обявиха , че мъжете се борят за спасение от ратайство. Май ще са двама мъже ратаи. Може Сашка да се спаси

# 664
  • Мнения: 6 189
И аз мисля, че Сашка  ще е ратай, може би Ваня да извика

# 665
  • Мнения: 14 830
Но обявиха , че мъжете се борят за спасение от ратайство. Май ще са двама мъже ратаи. Може Сашка да се спаси
Е няма да е честно втори път, но то пък какво ли е честно.
Ако са двама мъже идея си нямам кои ще са.
Дидо и Гошо?

# 666
  • Мнения: 4 821
А предаването дали се снима още?
Може би вече не или е към финал. Виждам в инстаграм голяма активнист от някои участници...
Кои например? Може ли линк към някой профил? Наскоро търсих Росица, Симо и Дидо и не им намерих профили в инстаграм.

# 667
  • Мнения: 6 884
Не съм гледала, но ви следя.
За почти всички ми е все тая, но много се надявам Нури да не е ратай. Също така не би било честно, ако Симеон или Роси пак са ратаи.

# 668
  • Мнения: 1 485
А предаването дали се снима още?
Може би вече не или е към финал. Виждам в инстаграм голяма активнист от някои участници...
Кои например? Може ли линк към някой профил? Наскоро търсих Росица, Симо и Дидо и не им намерих профили в инстаграм.
Техните не ги знам. Имам на Нина, Александра, Лили, Роман и Калоян.

# 669
  • Варна
  • Мнения: 10 582
Честита да им е.

# 670
  • тук и там
  • Мнения: 11 547
Аз бях за Христина тази вечер.Малко да им обърка сметките и да има "гръм в Рая".Иначе бяха ясни  -Симо и Росица вечните ратаи и дуелисти, след тях-Нури беше наред.Сега има шанс Сашка и Милена да отидат ратаи,че иначе до финала ще я докарат без да са били нито ратаи нито дуелисти.

# 671
  • London
  • Мнения: 6 732
Идеята да видя Александра или Милена ратаи определено ми харесва. А после към вкъщи.😀

# 672
  • Мнения: 11 547
Толкова скучен дуел досега не бях гледала май. Или поне не си спомням. Близначките според мен нямаха никакво намерение и желание да остават. Христина сякаш беше най-нахъсана. Някой ще каже ли в какво се състоеше предимството ѝ, че уж чаках, чаках да го кажат, пък накрая се отплеснах нещо и не разбрах. 
Ако продуцентитИ не измислят пак нещо в движение, най-вероятно Сашка ще е ратай и дуелист. Симчо пък може изобщо да не си събира багажа от обора.
Представям си физиономиите на всички като видят Христина и най-вече като разберат, че ще е фермер на седмицата. Опосумите са си гаднярчета.
Радка е такава шматка.  newsm57 Чудя се, защо никой не беше дошъл да я подкрепи на дуела?  newsm78 Казаха ли в началото?

# 673
  • София
  • Мнения: 20 104
Някой ще каже ли в какво се състоеше предимството ѝ, че уж чаках, чаках да го кажат, пък накрая се отплеснах нещо и не разбрах. 
Че я оставиха да гледа как играе Радилена.  Peace

# 674
  • Sofia
  • Мнения: 1 937
Предимството на Хриса беше да играе втора и да гледа Радка как играе.
А Радка каза,че няма агитка,защото всичките ѝ познати били криминално проявени и не били за екран Mr. Green.После каза,че повечето не са в София и тя не е настоявала,защото е знаела,че няма да могат да дойдат.

Общи условия

Активация на акаунт