Фермата 4 - Съединение - тема 8 (29.10. - 04.11.)

  • 27 804
  • 682
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 11 534
Някой ще каже ли в какво се състоеше предимството ѝ, че уж чаках, чаках да го кажат, пък накрая се отплеснах нещо и не разбрах. 
Че я оставиха да гледа как играе Радилена.  Peace
Благодаря, Reina Hug Мина ми през ума, но не бях сигурна.

Предимството на Хриса беше да играе втора и да гледа Радка как играе.
А Радка каза,че няма агитка,защото всичките ѝ познати били криминално проявени и не били за екран Mr. Green.После каза,че повечето не са в София и тя не е настоявала,защото е знаела,че няма да могат да дойдат.
Благодаря и на теб!  Hug

# 676
  • Другата България
  • Мнения: 37 133
Аз хвърлях по едно око и съм супер доволна от развитието на нещата. Всички спойлери се оказаха верни. Напълно си заслужиха фермерите фермера 😀. Голям кеф, и дано не сложат пак двама мъже ратаи, време й е на Алекс и за ратай, и за дуел.

# 677
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Този сезон само женски дуели ще гледаме май. Сега Хриса ще направи женски дуел също, а следващият фермер ще прати Хриса и пак женски дуел. 🤔

# 678
  • Sofia
  • Мнения: 1 934
Ооф,те си я заслужават,ама ние... Rolling Eyes
Айде хубуу Crossing Arms,ш'се успокоявам с това,че на онези вътре ще им е гадно  Mr. Green.

Извън майтапа,обаче,ми направи впечатление,че изобщо не беше невъзможно Радка да бие Христина.Доста на кантар бяха нещата.

Последна редакция: пн, 05 ное 2018, 00:50 от avi10

# 679
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 062
Колкото и да не харесвам Хриса, пада км се на фермерите вътре. С кеф ще гледам утре. Най-после интересна седмица, че последната беше... 😝

# 680
  • Мнения: 111
Сашка и Сашко да влизат ратаи при Бонд и да видят как пръча го прави. Че те докато се наканят и предаването ще свърши, че и Бонд и той даже Simple Smile

# 681
  • Мнения: 988
Радка се представи много по-добре този път,малко късмет и щеше да бие.Обаче аз ли нещо не разбрах или опосумът каза,че са щели да играят алманах,ако завършели на равно в първата част?Както и стана,но те искаха и 3-та игра за да не са на равно и да има "награда" и изведнъж им хрумна да махнат алманаха.Много почват да ме дразнят така като измислят правила в последния момент,всичко може да се нагласи и не е честно спрямо някои участници.

# 682
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Добро утро! Заповядайте в НОВАТА ТЕМА Hug

Общи условия

Активация на акаунт