Убита майка в жк Надежда

  • 40 275
  • 927
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 626
Извинявам се, ако грешката е моя, не съм спец по ФБ, но това ми излиза като негови снимки в раздел Фотос, а не в приятели, и са с дата 26.10.:

https://www.facebook.com/viktorioalexandrov

Точно така е. Снимките с черната лента са си негови, те са в отдела на неговите снимки. Ако бяха на приятелите му, щяха да са в раздела с приятелите, или да се виждат на коментарите на профилните снимки на приятелите му. Т.е. снимките са си негови, той ги е слагал.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 719
Хубав коментар от ФБ, I. Zikidis

"черни новини и тази сутрин. млада майка и детето й са убити от бащата. той самият бере душа, и ако оцелее, го чака ад - вероятно не толкова физически, колкото психически, защото не знам как се живее с мисълта, че в пристъп на лудост, си убил семейството си.

въобще, оскотяването е все по-видимо. дали ще е изнасилена и удушена бабичка, или пребит до смърт старец, или убита от мъжа си жена, или дете, наръгано с нож в двора на училището от друго дете, или бебе, пребито от медицинска сестра - диагнозата е ясна. оскотяване. липса на морал. липса на ценностна система. липса на спирачки, на бариера, която дели нормата от извращението.

силно се надявам, апологетите на определени либерални тези да не се опитат да употребят и тази смърт, изваждайки я тенденциозно от дългия черен списък, а белият хетеро мъж да не бъде заплют отново като насилник. само преди година си мислех, че темата #metoo с женската виктимизация, така популярна на запад, няма как да хване почва тук, но съм се лъгала. внезапно се оказа, че проблемът са българските мъже. но никога мъжете роми, защото, хей, 'те са продукт на много болното българско общество'. разбира се, темата с насилието, на което са подложени мюсюлманските жени се неглижира с 'това са културни особености', а жертвите на ислямския тероризъм - мъже и жени - се коментират през призмата 'само в катастрофи има повече жертви'. въобще, по лицемерието ще ги познаете.

има случаи на ужасяващо насилие и жертви са и деца и жени и мъже и старци. и докато не заговорим отново за морал, за чест, за достойнство, докато не върнем тези така презрени ценности, докато не озаптим оскотяването на народа, ще продължаваме да броим труповете. и детски, и женски и мъжки."

И още: М. Рускова
Като начало, децата трябва а оставят комиксите и идиотските игри със зомбита и вампири и отново да започнат да четат примерно "Сърце" на Едмондо де Амичис.

# 17
  • Мнения: X
Какво му е хубавото на коментара? Пак се политизира едно зверство. Никакво значение няма дали извършителят е хетеро бял мъж или зелен марсианец. Връщане на ценностите... Как не ги е срам някои хора така да дрънкат на кухо и да използват всяка трагедия да хранят околните с тъпотиите си.

# 18
  • London
  • Мнения: 6 732
Аз нямам дори желание да му гледам профила на този....жалко за жената и детето. Под психиатрично лечение имам усещане, че трябва да е едно 50% от населението..... обаче това не се случва, няма контрол в тази насока, ако имаше адекватна помощ в тази насока хората щяха да извършат с една идея по-малко зверства.

# 19
  • Мнения: 2 133
Milka22, ти не си добре с главата, честно...

# 20
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464

силно се надявам, апологетите на определени либерални тези да не се опитат да употребят и тази смърт, изваждайки я тенденциозно от дългия черен списък, а белият хетеро мъж да не бъде заплют отново като насилник. само преди година си мислех, че темата #metoo с женската виктимизация, така популярна на запад, няма как да хване почва тук, но съм се лъгала. внезапно се оказа, че проблемът са българските мъже. но никога мъжете роми, защото, хей, 'те са продукт на много болното българско общество'.
Надявала се, ама употребява и тази смърт да каже "ама те и ония така, що само едните виновни". Като че ли този, убийците на Елена, Виола и още много жени не бяха бели хетеросексуални мъже. Какво значение има бял, черен, шарен или извънземен? Щом са направили нещо подобно, обединява ги едно - чувството за собственост, власт, контрол и насилието над жени, което продължава да им се разминава безнаказано. Казвам безнаказано, защото наказанията за причиненото от тях са направо подигравка на фона на това, което са извършили.

# 21
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Milka22, ти не си добре с главата, честно...
То само тя да е...  Whistling

# 22
  • Мнения: X
За притежание на оръжие не се ли минава психотест?Този е бил лабилен от преди,не вярвам да му е щукнало и да го е направил,обмислено е.

# 23
  • Мнения: 2 133
За притежание на оръжие не се ли минава психотест?Този е бил лабилен от преди,не вярвам да му е щукнало и да го е направил,обмислено е.

Предполагам че се минава. Но това не е толкова важно. Нима не може да ги убие с кухненски нож, например? Важно е, че насилието се случва в домовете, а когато жертвите се опитат да се отърсят, да отхвърлят, да сложат край ги колят като прасета и убиват... Вече си подкараха и децата. Интересно какво ще кажат тук защотниците на тезата, че това не е насилие над жени? Вероятно смъртта на малкото дете е по вина на мъртвата му майка, защото си е “избрала” такъв мъж. Да обърнем страницата, това не са важни неща, нали “всеки сам си избира обкръжението” 😥

# 24
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Сега ще го изкарат жертва тоя урод. В жалбата си бил написал, че приятелката му вече не му викала "мило", с което той бил свикнал. Ах, каква нежна душа носи тоя. Явно е повод, като не му вика мило до я убие. Че и детето. Аз още не знам как е събрал сила да насочи оръжие срещу детето си. Не знам, но дано само наистина не го изкарат жертва и луд, защото има адвокати способни на това.  още по-жалко е, че има жени мислещи това за нормално.

# 25
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Естествено, че майката избира бащата на детето си. Нейна отговорност е, до колкото може, да го опознае и прецени.

# 26
  • Мнения: 14 490
За притежание на оръжие не се ли минава психотест?Този е бил лабилен от преди,не вярвам да му е щукнало и да го е направил,обмислено е.

Не се минава. Само документ, че не се води на учет, което на практика означава, че не е влизал да се лекува в психиатрично заведение. Но тя, психопатията, не е психично заболяване.

Изказване на директора на психиатричната болница в София

https://dnes.dir.bg/krimi/d-r-tsveteslava-galabova-za-viktorio-t … pat-ubil-ot-zloba

# 27
  • Мнения: 19 017
от 2011 г.
Желаещите да станат охранители ще трябва преминават задължителен психо-тест в здравно заведение. Досега законът позволяваше охранителните фирми, по своя преценка, да изискват или такова удостоверение, или психолог на място да преценява кандидатите.

https://dariknews.bg/novini/bylgariia/kandidat-ohranitelite-shte … psiho-test-721460

# 28
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Този е моментно изтрещял и белята е станала. Дано да оживее, за да продължи живота си в пъкъла.
Толкова красиво бебе, как не стреля първо в своята тиква, а посегна на невинното дете.

# 29
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Този е моментно изтрещял и белята е станала. Дано да оживее, за да продължи живота си в пъкъла.
Толкова красиво бебе, как не стреля първо в своята тиква, а посегна на невинното дете.
Всъщност моментно не е. Моментно може да е изтрещял и да е убил жена си, но са минали няколко часа преди да убие детето. Егати лудия човек.

Общи условия

Активация на акаунт