Убита майка в жк Надежда

  • 40 285
  • 927
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 21 563
Отговорен е този, който е убил. По тази логика отговорен е бащата на жената, че я е пазил два дена, а не три, или майка и, или кой знае още. Шофьора няма никаква вина, направил е каквото му е било във възможностите и е сигнализирал.
Всъщност даже е чудно, че не е очистил и него, тоя изрод. Явно че е приказвал пълни идиотщини, ще оставя бебето, ама не го е оставил, че даже го е застрелял.

# 46
  • Мнения: 29 695
Изрод долен!
Какво обяснение е дал на полицията и изобщо говорил ли е вече....?

# 47
  • Мнения: 46 557
Е как да няма вина шофьорът? Когато видим нещо, което поставя човек в опасност, на секундата, когато сме в безопасност трябва да сигнализираме! Трябвало е след като ги остави да съобщи по радиостанцията и да сигнализират полицията.
Не мога да повярвам, че чак като е видял новините се е обадил, безумно е...

# 48
  • София
  • Мнения: 8 937
За това, че таксиджията е отказал да вземе бебето не съм чела. Не мога да коментирам. Но не смятам, че е редно да му се приписва чак такава вина. За мен е трябвало веднага да сигнализира в полицията, тук вече виждам грешка.

# 49
  • Мнения: X
Изрод долен!
Какво обяснение е дал на полицията и изобщо говорил ли е вече....?

В дир-а пише, че се оплакал на таксиджията, че жената му "била убила другото дете", за аборт вероятно става дума... То какво обяснение да даде, напълно съм съгласна с психиатърката - прост, отмъстителен, злобен човек.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 17 995
Пак май медиите си имат различни версии. По Нова гледах, че веднага е сигнализирал.

# 51
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Именно! Безумно е. Да нямаш пет грама мозък в празната кратуна. Как не е взел бебето, милото...

# 52
  • Мнения: 21 563
Аз разбрах, че веднага е сигнализирал и е дошла полиция.
На журналистически интерпретации не вярвам и предпочитам да не обвинявам по тях.
То ще се разбере.

# 53
  • Мнения: X
Отговорен е този, който е убил. По тази логика отговорен е бащата на жената, че я е пазил два дена, а не три, или майка и, или кой знае още. Шофьора няма никаква вина, направил е каквото му е било във възможностите и е сигнализирал.
Всъщност даже е чудно, че не е очистил и него, тоя изрод. Явно че е приказвал пълни идиотщини, ще оставя бебето, ама не го е оставил, че даже го е застрелял.
Ами като видиш очевидно луд, с оръжие и малко бебе в ръце и този луд ти казва в някакъв проблясък "Вземи детето, заведи го в някой участък", а ти казваш: "Ааа, не мога. Какво да го правя аз това бебе?" носиш някаква чисто човешка отговорност, дори и да не е законова.
Но съзнавам, че малко хора биха взели детето на мястото на таксиджията. Кураж се иска. Можеше подавайки му бебето да го убие. Но е факт и, че таксиметраджията като разказваше историята, най-чистосърдечно си признаваше, че въобще не му е минала и мисъл да взима детето. Непричом.
Ето чуйте: https://nova.bg/news/view/2018/10/30/230527/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D … 0%B4%D0%B5%D0%BE/

# 54
  • Мнения: 46 557
Аз разбрах, че веднага е сигнализирал и е дошла полиция.
На журналистически интерпретации не вярвам и предпочитам да не обвинявам по тях.
То ще се разбере.
Видял по новините, че издирват същия мъж и чак тогава се обадил.
Съгласна съм за журналистическите интерпретации, но ако наистина веднага беше звъннал, щяха да го намерят още тогава, бил е на посоченото място.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 17 995
 А нали уж точно когато е видял полицаите е стрелял по детето и себе си. Ако не беше видял полицаите, можеше и да не го убие. СЕга и полицаите ли са виновни?

# 56
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 706
Толкова му е акъла. Не е искал да се намесва.

# 57
  • Мнения: 46 557
А нали уж точно когато е видял полицаите е стрелял по детето и себе си. Ако не беше видял полицаите, можеше и да не го убие. СЕга и полицаите ли са виновни?
За първи път чувам това...

# 58
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 515
Потресена съм от шофьора! Защо сме такива скоти?! Нито можел да го кърми, какво да го бил правил това дете?!

Как ще си прави кириите той, с бебе в колата, ама ха!

# 59
  • London
  • Мнения: 6 732
А тоя малоумник, бакшиша, защо по дяволите не спаси бебето????? Онзи е искал да му го остави, да го заведе при негов приятел. Тъпака казал, че ревяло... Отговорен е за убийството на една малка невина душица.
Малко е пресилено това. Човекът е бил заплашен с пистолет. Онзи е говорил за самоубийство, а не за убийство на детето. Как точно да му вземе детето таксиджията?
Не да му го вземе. Онзи му го е давал. Таксиметраджията му казал "Че кво да го правя аз това дете? Не мога да го кърмя". Онзи му казва: "Заведи го в някой полицейски участък." Това по думите на таксиметраджията.
Близко е до акъла да се сети, че онзи е нестабилен и е по-добре детето да не стои с него, но не всеки би поел тази отговорност да вземе детето.
Факт е, че е можел да спаси детето най-вероятно.

Това се нарича противоправно бездействие и в НК си е предвидено и наказание за подобно поведение.

Общи условия

Активация на акаунт