Юлски мами 2019г.

  • 32 139
  • 758
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 32
Аз тъкмо бях свалила много кг и влязох във форма и сега се тегля постоянно. Първия път качих 17 кг искам ако може по - малко сега

# 46
  • Сандански
  • Мнения: 230
Аз с първата качих 11кг, но не успях да ги сваля всички. Тогава почнах с 58кг, а сега почвам от 62кг. и ми е малко плашещо, че ще мина 70кг., ама живи здрави да сме само все някакси ще ги преживея Simple Smile

# 47
  • Мнения: 91
И аз съм много потдута.. за жалост обаче имам 5 кг за сваляне и не знам къде ще му се види края. Скоро и аз мислех да повдигна темата. Страшен глад ме гони.. Не бях така първата бременност и това е ново за мен. Освен глад съм като някаква факла, от най - малкото пламвам, ама страшна драма... Някак трябва да ги владея тези емоции и все се обвинявам като се скарам на малкия.. Кажете, моля ви, при вас така ли е или наистина проблема е в моя телевизор?

Update: И аз миналата бременност качих 17кг и много искам тази да са по - малко. За жалост, стартирам и аз 62кг..

# 48
  • Сандански
  • Мнения: 230
Мен като цяло не ме мъчи глад. Но съм си наложила всеки ден по една райска и една обикновенна ябълка да хапвам, и по една шепичка ядки и стафиди. Иначе и толкова не ми се яде и си хапвам колкото и преди да забременея. За сега варирам между 62-63кг, аз пък се притеснявам, че не се движа достатъчно (по цял ден на един стол в офиса) и сега давам зор на мъжа всяка вечер по една лека разходка от 3-4км да правим.

# 49
  • Мнения: 83
Здравейте, днес видях дългочакана, но точно в този момент неочаквана черта Simple Smile Имам момченце на 1.9г и се надявам всичко да е наред и да стане батко юли Simple Smile Записвам се да следя и желая успех на всички

# 50
  • Мнения: 91
Добре дошла Patagonska_mara! Лека да е бременността ти!

Момичета, кога и как мислите да съобщите новината? Аз си чакам прегледа, който всъщност ще е утре и тогава мислим да казваме на най - близките ни хора. Когато имам малко повече време ще ви споделя и как съм го намислила, че сега малкия е във вихъра си Grinning

# 51
  • Мнения: 79
И аз си чаках прегледа, който беше утре, но преди малко получих съобщение, че е отменен - явно докторът има неотложна работа Disappointed Сега ще трябва да чакам чак до 14.11., когато вече трябва да влизам в 7 г.с. Иначе ние най-много да кажем на родителите си, даже и за тях се чудим този път дали да не кажем по-късно. Предният път споделихме и с родителите, и с по-близките ни приятели и после трябваше на всички да обясняваме какво се е случило... Та този път сме по-предпазливи.

# 52
  • Сандански
  • Мнения: 230
Въпреки, че още не съм била на лекар, казах на моите родители, понеже баща ми само това ми говори, че е време, че не трябва да оставаме само с едно, че искал още внучета и т.н. На свекитата още не сме казали, но и на тях ще им кажем тея дни. Също казах и на етървата, защото с нея ходехме заедно на аеробика и две седмици си измислях извинения, но се изчерпах откъм лъжи Simple Smile та и казах, ама да си трае.

# 53
  • Мнения: 83
Aз на майките в групата на малкия споделих, ако ми се наложи и на някой приятел бих, но за роднините ще чакам мин 10 г.с, най-добре 12, за да е по-сигурно, понеже те все пак повече го преживяват от по-външни хора

# 54
  • Мнения: 38
Честито и от мен на всички 😊 И аз се присъединявам. Би трябвало да съм в 5г.с и ми е много рано още за преглед. Но юли месец ме оперираха след извънматочна и с една тръба два месеца по късно дори за мое учудване се появиха две черти. Направих си два кръвни теста на 5.11 - 875 и 7.11 - 1750 така че се надявам всичко да се развива добре. Мисля да изчакам до 26ти (8г.с) за преглед. Нямам никакви оплаквания (както беше последния път).
Иначе и аз съм се подула, лека умора и до там.
За първи път ще ми е така, че нямам идея като повечето от вас какво ме чака, за това ще ви следя Heart

# 55
  • Мнения: 503
О, аз казах на всички! Правих теста заедно със сестра ми. После разбра мм, тате, баба... Казах на шефката фа се подготви психически по от рано, тя пък казала на всички колежки... Хахаха. Ама не се филмирам и много ме дразнят суеверия. Така или иначе казах, че имам само положителен тест и не съм ходила на преглед, та всички чакаме заедно! А каквото има да става - ще стане. Прегледа ми е на 28,когато ще съм в 10 седмица, но няма как по - рано, защото съм затрупана от рабита и нямам и минутка свободна. Просто този месец ни е доста натоварен. В крайна сметка радостта е да се споделя. 😊

# 56
  • Мнения: 91
И аз споделям мнението на Svetlana. Ето така сме решили да изненадаме близките и приятелите ни:

http://aideretsauver.com/wp-content/uploads/2018/10/1-1-3-pregna … our-pregnancy.jpg

Все още не знам точния отговор на уравнението, но за сега съм го направила да е 2 + 1 = 4 (ММ и малкия + мен = 4). Grinning Стискайте палци за прегледа утре всичко да е наред.. ще се включа с новини Simple Smile

# 57
  • Мнения: 503
Eeyoree77 страхотна идея!

# 58
  • Мнения: 20
Здравейте, мамчета Simple Smile
Първо искам да ви поздравя, пожелавам на всички лека бременност и здрави и спокойни бебета на финала!
Присъединявам се към вас, плахо... Според калкулатора термина ми трябва да е 05 юли, но още не е определен от лекар. Искам да кажа на целия свят, че съм бременна, в същото време се притеснявам дали всичко ще е наред...
Това ми е втора бременност, но първата беше преди цели 10 години Simple Smile

# 59
  • София
  • Мнения: 92
Здравейте и от мен, юлски мами! HugBlush
Записвам се и аз плахо. Макар, че ми идва да викам!
След година опити.. Онзи ден три теста с бледа втора черта. Вчера ЧХГ с 38.5 mIU/ml 😁🙌🏽 (с късна овулация съм и се надявам всичко да е наред) Утре ще повторя ЧХГ, но не знам кога да си запиша час за преглед. Калкулатора пресмята  15.07, но доки ще каже със сигурност. Първа бременност - лудница. Още не мога да повярвам! 😍❤️🎉

Общи условия

Активация на акаунт