Какво повече НЯМА да купя - тема 14

  • 81 068
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 764
Хубав шоколад наскоро купих на Sweet Plus. Не ги бях виждала преди. Тънички са, в картонена опаковка. Има черен и млечен. Цената също бива.

# 706
  • Мнения: 416
Шоколадът на Зидо в опаковка, имитираща кафяв плик за писмо, е много хубав. С добавени кристали морска сол, без соя и др.добавки, с наситен шоколадов вкус, любим ми е.

# 707
  • Мнения: 9 531
Хубав шоколад наскоро купих на Sweet Plus. Не ги бях виждала преди. Тънички са, в картонена опаковка. Има черен и млечен. Цената също бива.


тази фирма въобще не ми вдъхва доверие, нещата им са бъкани с гадости.

# 708
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 764
Хубав шоколад наскоро купих на Sweet Plus. Не ги бях виждала преди. Тънички са, в картонена опаковка. Има черен и млечен. Цената също бива.
тази фирма въобще не ми вдъхва доверие, нещата им са бъкани с гадости.
По принцип да, но тези шоколади са с приличен състав.

# 709
  • Мнения: 274
ако искам нещо хубаво на средна цена си купувам гайо.
Подкрепям с две ръце - това е шоколада!  Simple Smile

# 710
  • София
  • Мнения: 673
Какво не му е наред на чая Lord Nelson? Аз за момента само него пия и съм доволна. Нито ми е много силен, имайки предвид, че е черен чай, и мирише приятно.

# 711
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Какво не му е наред на чая Lord Nelson? Аз за момента само него пия и съм доволна. Нито ми е много силен, имайки предвид, че е черен чай, и мирише приятно.
Вероятно нищо му няма, но тъй като е въпрос на вкус, то и затова един го харесва друг не...Ако не бъркам пробвах веднъж някакъв вариант с круша и никак не ми допадна.

# 712
  • Мнения: 10 379
Не виждам как мед с тахан ще ми хареса повече от шоколад. Аз харесвам Линд. На Гайо не съм попадала, но те май имат само черен шоколад.

# 713
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 764
Най-чистият шоколад става с какао, какаово масло и захар, колкото ви душа иска. Бързо, лесно, вкусно и чисто от към състав. Правила съм няколко пъти, става несравнимо вкусно, спрямо купешките шоколади.

# 714
  • Мнения: 10 379
Най-чистият шоколад става с какао, какаово масло и захар, колкото ви душа иска. Бързо, лесно, вкусно и чисто от към състав. Правила съм няколко пъти, става несравнимо вкусно, спрямо купешките шоколади.

А какъв вкус има - на черен или на млечен шоколад?

# 715
  • Мнения: 9 531
Скрит текст:
Най-чистият шоколад става с какао, какаово масло и захар, колкото ви душа иска. Бързо, лесно, вкусно и чисто от към състав. Правила съм няколко пъти, става несравнимо вкусно, спрямо купешките шоколади.

А какъв вкус има - на черен или на млечен шоколад?

е как ще има вкус на млечен при този състав Wink за човек, свикнал с индустриалния вкус, може би няма да е супер вкусен.

Скрит текст:
Не виждам как мед с тахан ще ми хареса повече от шоколад. Аз харесвам Линд. На Гайо не съм попадала, но те май имат само черен шоколад.

е, въпрос на вкус, аз 100 пъти предпочитам тахан /направо умирам за тахан!/. аз пък не харсвам линд.
гайо имат и млечен, и бял, както и супер течен шоколад, ммммм.

# 716
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 764
Най-чистият шоколад става с какао, какаово масло и захар, колкото ви душа иска. Бързо, лесно, вкусно и чисто от към състав. Правила съм няколко пъти, става несравнимо вкусно, спрямо купешките шоколади.

А какъв вкус има - на черен или на млечен шоколад?
Черен, за млечен си иска мляко, но малко, за да се сгъсти. Може краве масло също да се сложи. Трябва да опиташ и да намериш своя вариант. Аз обожавам черен и такъв съм си правила - чист, с ядки, със сушени плодове. Но това е основата, другото е вариация.

# 717
  • София
  • Мнения: 9 850
Аз си правих с мед. Не се получи много добре, а уж по рецепта. Не пробвах отново, въпреки че имам съставките.

# 718
  • Мнения: 1 953
Не харесах обикновения чай Лорд Нелсън, че май има и друг. Не ми хсресва не защото е силен, а слаб, никакъв.
Като си правя "шоколад" с тахан използвам лешников най-често, но и с други видове ми харесва. Слагам много, много малко мед, а във всички шоколади има захар, обикновено е рафинирана.

Не харесвам прах Савекс Платинум за цветно, ужасен "евтин" аромат, а и не пере добре.

# 719
  • Мнения: 10 210
И аз не харесах чай Лорд Нелсън - пробвах 3 вида: круша с карамел, мента и ванилия. Има химизиран вкус, пише си и на кутиите, че е с ароматизант. Който познава вкуса на истинския чай, няма как това да му хареса истински.

Общи условия

Активация на акаунт