Искам да кажа ... (152) през ноември 2018

  • 206 518
  • 6 939
  •   1
Отговори
# 3 480
  • София
  • Мнения: 18 774
Тук едва ли ще му/ й се върже някой.Grinning
Анджи и ние хапнахне качамак.

# 3 481
  • гр.София
  • Мнения: 2 763
Китайското е с оризови спагети, от била ги взех. Пил.пържоли от бут нарязах на ленти и запържих в олио, подправки- чер.пипер, джинджифил, канела, сол и соев сос. Като е готово махаш от уока и в същата мазнина пускаш зеленчуците( лук, чушка, морков и тиквичка) объркваш набързо за не повече от минута и връщаш месото. Слагаш сварените спагети в поднос и отгоре месото с зеленчуците и поливаш със соев сос. Ми това е. Много вкусно опитах от месото с зеленчуците, няма гадости и глутамат!

# 3 482
  • Мнения: 12 016
За вечеря картофена манджа с туршия.
Ама язък ми  За лунването .Нищо де, почивен ден е

# 3 483
  • Мнения: 7 690
Оставете го вашето лунуване, аз изядох 2 чинии свински ребра със зеле. Единственото ми оправдание е, че мъжът ми ги прави страхотни.
Избиха ми отвратителни пъпки по лицето, но вече разбрах какво ги провокира, което си е успокоение.

# 3 484
  • Мнения: 6 739
Сбъдваща, вълнуваща вечер ще е.

# 3 485
  • Бургас
  • Мнения: 16 537
Цяла вечер мислите ми са в мушмулите, китайското и семейството на Сбъдваща!

Хапнах леща, много вкусна става пущината, пия бира и гледам 24китчън.
Моите мъже от 17ч играят на табла, шах и не се сърди човече....

# 3 486
  • София
  • Мнения: 18 679
Ние едно монополи направихме, ама не успяхме да довършим, че шефът огладня. Бургерите станаха и с кашкавал, ама не е същото като с гаудата, сори.
А, да ви се оплача моят среден син как ме подреди...Пих едно вино с вечерята и съм си оставила чашата за миене в мивката, но съм забравила. И оправят момчетата миялната, вафят чистите неща и зареждат съдовете от вечерята. Дреб ми носи чашата с малко вино на дъното и вика -  маме, изпий си го, да не го хвърлям. И аз, без грам мисъл, щрак - обърнах чашата! Леле...То имало вътре явно съвсем малко вино, колкото да боядиса, а другото - вода и сапун, явно някой си е мил ръцете отгоре Tired Face Чашата ми е била в самата мивка, а не на плота...Викам - хубостник, защо ми я носиш от мивката, бре?! Не знаел. Решил, че е вино. Та сега чакам да видя какво ще ми стане.

# 3 487
  • Мнения: X
Фонс, много е хубав часовникът. Такъв и аз с удоволствие бих носила, браво за вкуса на Водолея. Хайде със здраве да си го носиш и много да спортуваш!
И Хър се похвалила с готина чанта. Освен повече поводи да си я носиш да ти пожелая!
Честити придобивки на Лайк и Алечка!
Сбъдваща сигурно вече си е у дома при мама и тати, пожелавам ви много хубаво да си изкарате тези няколко дни и да си отядете на родопски вкусотийки.

На обяд ходихме на перуански ресторант (Хър, ти си виновна!), бях забравила колко вкусно готвят точно в този. А следобед правих крем карамел в тиква. Утре задължително отивам да тичам, независимо студено ли е, дъжд ли вали, сняг ли вали.  Sunglasses

# 3 488
  • София
  • Мнения: 18 774
Белинда,може да се попрочистиш малко.Grinning

# 3 489
  • Бургас
  • Мнения: 16 537
Белинде, Белиндеее,..... Пак ли калпазански изпълнения....

Монополи, преди години си бях направила сама. Божеее, колко се събирахме комшичета да играеме.... Голяма краста.

# 3 490
  • Мнения: X
Белинда, сега те прочетох, значи на теб може да не ти е много весело, ама аз се смея с глас!   Laughing

# 3 491
  • София
  • Мнения: 18 679
Не знам, тия хора са се договорили да ме довършат...

# 3 492
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Белинде , ще се подрискаш най -много 😂😂😂

Емелие , нали не си поръча морско свинче 😝😋😘

Представям си Сбъдваща сега -камината бичи , къщата -топла . Децата играят нещо , дядо и баба бъбрят със Сбъд и се усмихват от щастие. 💗💗💗

Карзче , тва са ми едни от любимите настолни игри , хеле за табла умирам.
Тук няма с кой да играя и затова играя онлайн , в Бг от моето семейство никой не играе , но комшията 80 годишен дядо -ерген може , и го каня понякога (викам под прозореца му ) на закуска , кафе и табла . Направо умирам  от кеф , а и той душицата . Минаваме всички  табли , после вадим картите за сантасе ... 😘

Гледаме ръгби по ТВ . -тез Новозеландци , като великани са .Обожавам  да ги гледам.

На Жаки се хилих за 4 чифта  обувки  . 😝😋

# 3 493
  • Мнения: 6 739
Белинда, сега те прочетох, значи на теб може да не ти е много весело, ама аз се смея с глас!   Laughing

И аз Joy  ама то на чужд гръб и 100 чаши със сапун са малко hahaha

# 3 494
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Кате , стига налива “ веро” в огъня 😂😂😂🍷🍷🍷🍷🍷

Белинде , Цун !!!!

Общи условия

Активация на акаунт