Искам да кажа ... (152) през ноември 2018

  • 206 304
  • 6 939
  •   1
Отговори
# 3 495
  • Мнения: 8 955
Белинда, сега те прочетох, значи на теб може да не ти е много весело, ама аз се смея с глас!   Laughing
И аз тъй.
Белинда, може да снимате комедиен сериал, ако сте гледали Късмет Чарли по Дисни, приличате ми на такова семейство. Аз мога да отскачам да ви гледам на живо. 😋

# 3 496
  • Бургас
  • Мнения: 16 323
Хър, хубаво е, че си имаш компания - дядо.
Баща ми научи моя големия на табла. Беше 4-5 годишен, когато чаткаха с пуловете, да се учат. И още помни детето! Каква памет имат децата! Аз не ги умея тези игри, не са ми интересни. Мм по ги знае.

# 3 497
  • София
  • Мнения: 18 730
Табла обожавам.уча и малкия.Мм не признава като го бия.

# 3 498
  • Мнения: X
Само ще ви кажа, че ми е много хубаво! Много!
Много искам още много години да ни посрещат. Дано някъде баш така да е драснато.

# 3 499
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Само ще ви кажа, че ми е много хубаво! Много!
Много искам още много години да ни посрещат. Дано някъде баш така да е драснато.
Ха дано !!! 😘

# 3 500
  • Мнения: 5 390
Ще е, Сбъдваща!
Настръхнах като те прочетох.

Обичам го тоя котан, леле пък като гори каминка у дома, размазва се от кеф милият.

Последна редакция: сб, 17 ное 2018, 22:56 от tuty

# 3 501
  • София
  • Мнения: 1 870
Сбъдваща, весело изкарване вкъщи!

Ох, какво яко котее Heart Heart

# 3 502
  • Мнения: 1 985
Сбъдваща, разкажи за реакцията на дядото. Wink
Белинде, и аз припаднах от смях. Я ги пращай целия отбор юнаци на някоя баба, че нещо много ти дойдоха емоциите.
Табла и ние с дядо, Бог да го прости, много играехме, с часове.
Монополи на село с децата също яко праскахме.
Ние изкарахме много весела вечер. Страхотни сладури ни бяха на гости, мохабет, ядене, пиене, всичко вървеше. Ама бяха и те изморени от път и рано тръгнаха. Че и дребната беше бяла и добра, та можахме да си чуем приказката. Ама може и щото си носехме пластелина с нас. 😆😆😆
Ауу, забравих, че ми изостана малко морковена торта. Май ще си я 'апна.

# 3 503
  • Мнения: 3 867
Ех че хубаво, Сбъдваща! Много хубаво да си изкарате и дълги години да ви посрещат родителите ти!
Кажи сега, как реагира баща ти?

Белинда, при теб има заговор, да знаеш Joy

Хър, много ми хареса чантата.

# 3 504
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 063
А добър вечер!
Сбъдваща и аз се радвам с вас!
Много е хубаво!
Хубави придобивки видях, със здраве и кеф да ползвате!
Дъщеря ми беше на екскурзия до Мелник, Рупите, та и ние отидохме до там да си я вземем, поразходихме се и към Банско 😀.
Тук пък взехме едни суджуци, пържоли и на гости - на камината - скара, станаха един път, колко му трябва на човек? 😀
Преядох!
Сега в къщи с винце, одеалце и форум. Повече от 5ч.са включени радиаторите и още не се е отоплило.
Гледахме Wi-Fi контакти да включваме топлото преди да дойдем. Скоро ще се качвам към спалнята, че на мен малко винце ми трябва 😉

# 3 505
  • София
  • Мнения: 18 679
Дай Боже, Сбъдваща Hug Разкажи за дядото!


Момичета, и това, като имате предвид, че ви разказвам само случките, които са се случили непосредствено преди да седна накомпа, другите един куп глупости от деня ги забравям - то не е едно! Верно сме като някакви откачалки - през ден някоя шашкъния ни се случва! Радвам се, че поне вас ви разсмивам, щото на мене на моменти ми се реве Laughing Ноооо - да сме живи и здрави Sunglasses

И ние днес вече пуснахме парното. Сауна е в нас.

# 3 506
  • Мнения: 3 867
Много обичам да играя табла. Още една, две години и започвам да уча децата.

# 3 507
  • София
  • Мнения: 18 679
Едно време, мнооого отдавна, съм играла с татко. Но не помня правилата. Картите и таблата сякаш не успяха да ме запалят. А в училище беше страшно - всяко междучасие белот до откат. Не е моето нещо.

# 3 508
  • Бургас
  • Мнения: 16 323
Сбъд, разкажи за емоциите на баща си! Представям си го как са му грейнали очите от радост и сълзи от щастие.... Прегърнал ви всички....

Сълзите ми потекоха...
Липсват ми много бащината и майчината прегръдка и мила дума.... 😭

# 3 509
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Ох,много ядохме в едно уютно ресторантче в квартала ooooh!.От туй-от онуй.И много бъзикаме таткото,че се е ошкембили и оцицил.  hahaha
Белиндааааааааа, големи скици сте  Heart Eyes
Сбъдваща,весели ви очи  Hug.Ех, дай Боже, все такива изненади да си правите и за напред.  Peace
Разкошен котаран  Hug!
Парното у нас бичи от преди месец  Crazy.
Утре ше вадя шапки/шалове/ръкавици  Crazy
КарциSad Hug

Общи условия

Активация на акаунт