Искам да кажа ... (152) през ноември 2018

  • 206 160
  • 6 939
  •   1
Отговори
# 6 885
  • Бургас
  • Мнения: 16 198
🤗 Гуш за всички!

# 6 886
  • Мнения: 2 254
Хърчееее, ще я сънувам тази салата .... 🤩

# 6 887
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Хърчееее, ще я сънувам тази салата .... 🤩

Ландче , две ще сме 😂

# 6 888
  • Мнения: X
Салата от ряпа,  ризото с манатарки и вратни пържоли на фурна.  Червено вино с тях. Петък е!

# 6 889
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, да де, Тонке - покривчица Joy

Лоша работа, момичета - установих, че семейно сме пристрастени към сладкото. Мъжчо кат' никога не е избухнал в магазина и сме останали без нищо в долапа, в резултат на което единият си отмъкна оттатък буркан с мед, другия маже бисквиДи с шипков мармалад, а баш чорбаджийката муа сладко от малини. Сакън да не пропуснем захарта една вечер. Лоша работа...

От мен за вечеря...рукола! Внезапно зверски ми се прияде, измих си две шепи и така си я рупах, без нищо Flushed

# 6 890
  • Мнения: 2 254
Ние сме на ресторант, малко да отдъхнем и да приветстваме уикенда 🍷

# 6 891
  • Мнения: X
А аз обядвам шунка, маслини, репички и майонеза на салата.

Фонсе, защо да е чийт Бурсин-а? За мен е стриктно режимен Simple Smile

Тонка, ахааа. Баба ми имаше такива ръчно бродирани и тъкани от нея и прабаба ми.

# 6 892
  • Мнения: 39 405
Moмичета, коя беше ползвала масло от вечерна иглика? Някой (май Ети) беше показала хубав продукт с по- високи милиграми.... Може ли някой да ми припомни, моля?

# 6 893
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Привет, банда!
Ние хапнахме хепи с младежа, сега опекох фъстъчки и си допивам винцето.Таткото го пуснахме да поиграе карти ден-два и сме рахат.
Дойдоха ми поръчките, доволна съм.
Празнуващите да са честити!
Два дни на работа ми се видяха като цяла седмица.Хем,че много работа не свършИх.Само хахо-хихо,ама и популярността и всенародната обич е изморителна  Mr. Green.
Утре съм на канго джъмпс с една девойка, вечерта смятам синковецът да ме води на кино, в неделя- спорт и фризьор. Без излишни напъни. bowuu

# 6 894
  • Бургас
  • Мнения: 7 329
Напълнихме къщата на майка. Момичетата са във вихъра си. Аз съм полегнала на диван.

# 6 895
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 796
Това какво представлява и от коя кухня е?

# 6 896
  • Мнения: 1 985
Здрасти, банда!
Ние сме на ресторант, ама Кати се преби в детския кът. Отивам да разследвам кой не е положил неабходимата грижа за на мама зайчето. Майтапя се, леко е паднала от пързалката, ама орева орталъка.
На баткото взех мишка - много се изкефи.
Много добре ми влиза розето тая вечер. Joy

# 6 897
  • Мнения: 11 686
Аз свързвам тишлафейра с това 😆

Скрит текст:

Джен, бива ли така лаконично. Нещо снимчици на покупките, м?

# 6 898
  • Варна
  • Мнения: 36 622
Тит, на мен ми прилича на палачинка тип "да изчистя останалото в хладилника".

# 6 899
  • София
  • Мнения: 17 300
Мари, ето това https://www.gnc.com/evening-primrose-oil-2/265630.html
Магазини GNC има в моловете.

Общи условия

Активация на акаунт