Eucerin Aquaphor: SOS грижа за цялото семейство

  • 27 418
  • 569
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 333
Харесва ми,че е удобен за цялото семейство!За детето бих опитала за хидратация и охлузвания,за мен също би бил полезен защото имам студова алергия.

# 31
  • Мнения: 1 988
Синът ми не е бебе, но кожата на ръцете му е доста суха...моята също. Бихме го ползвали за тези зони.

# 32
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 708
Бих го ползвала за бебешките бузки, когато изпръхнат зимата.

# 33
  • Мнения: 4 595
Бебешката и детската кожа са доста чувствителни и нежни, така че с удоволствие бих изпробвала продукта както за себе си, така и за братчето ми, особено през зимата, когато кожните раздразнения са ни чест спътник.

# 34
  • София
  • Мнения: 574
Бих искала да пробвам Eucerin Aquaphor,защото кожата на сина ми е чувствителна особено бузките и се нуждаят от защита.А аз работя в замърсена среда и се налага да си мия непрекъснато ръцете,и кожата ми става суха,червена-напуква се,затова ще се радвам и двамата да пробваме продукта Simple Smile

# 35
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
Бих пробвала продукта и на две е си деца, които са с много суха кожа

# 36
  • Мнения: 610
Искам да го пробвам за да се убедя дали наистина действа и има ли защитаващи кожата действия.

# 37
  • Мнения: 7 287
С удоволствие бих пробвала този крем !Малкият ми син все се ожулва,а аз съм със студова алергия и вечно напукани ръце(въпреки постоянните грижи,които полагам за тях).

# 38
  • Мнения: 1 010
В очакване сме на първото ни бебенце и се насочвам към определена козметика . Използвала съм Eucerin върху собствената си кожа , доволна съм , затова бих пробвала и върху бебето си скоро. 😊

# 39
  • Мнения: 3 546
Аз бих го опитала на сухите ми ръце, а и за постоянните охлузвания на малкия.

# 40
  • София
  • Мнения: 5 742
И двете деца имат атопичен дерматит. Със застудяването се обостря на лицето им. Наследили са го от баща си, които има същите проблеми.

# 41
  • Мнения: 5 251
С удоволствие бих пробвала крема не само на децата си, но и за себе си, защото кожата на ръцете ми е много суха и не съм намерила подходящ крем все още.

# 42
  • Мнения: 287
Зимата идва, а с нея и кожата става уязвима. Често ръчичките и бузките се изсушават от ниските температури. Бих желала да опитам този продукт.

# 43
  • Мнения: 394
С удоволствие бих пробвал крема, защото и двете ми деца със застудяване на времето по бузите и около устата им става много суха кожата.

# 44
  • Мнения: 855
Лично аз бих го пробвала първо върху ръцете си - кожата ми много изсъхва през зимния период и се пука на кокалчетата. Ако резултатите са добри, тогава може да се помисли.

Общи условия

Активация на акаунт