Промоции на книги - тема 5

  • 71 549
  • 772
  •   1
Отговори
# 150
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 397
И аз бях доволна от Озон преди да се случат нещата, за които писах по-горе. За забавяне не ги виня, защото ми е ясно, че покрай празници е ужас, а и в повечето случаи при мен забавянията са идвали от куриерите. Но е некоректно по телефона да ми обещават компенсация, а след това да не получа нищо.

Лаленце, провери ли си спам папката? На мен ми бяха изпратили кода в имейл, ден-два след телефонния разговор! Провери за всеки случай!

При мен категорично не е в куриера проблемът!

# 151
  • Мнения: X
Озон, доколкото знам пращат свой персонал да прави доставките, затова около празниците се забавят, според мен, все пак нямат опит като куриери, а сигурно нямат и достатъчно хора.

# 152
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 397
Може би за София. На мен ми ги доставят Спиди, поръчвам си до офис. Не е в куриерите проблемът, явно самите Озон не издържаха на натоварването!

# 153
  • София
  • Мнения: 9 111
И аз се разочаровах при последната поръчка от Озон. Направиха ме на луда калинка с доставката. Два дни висях да чакам куриера им. Писах им. Явно им куца вътрешната комуникация.

# 154
  • Мнения: 10 874
Лаленце, провери ли си спам папката? На мен ми бяха изпратили кода в имейл, ден-два след телефонния разговор! Провери за всеки случай!
Имам известяване за всеки получен имейл, включително и в тази папка. Hug И на мен са ми пращали кодове, пристигаха си в нормалната папка и точно като при теб - до два дни след телефонния разговор. Два кода съм получила. Обещаха ми още два, заради две поръчки на книги с изчерпан тираж + една компенсация под формата на ваучер за последната ми отказана поръчка, но нищо от това не получих. Confused

# 155
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 793
И аз правих поръчка от Озон седмицата преди Коледа. В сайта им пишеше за възможното забавяне и няколко опции какво да избера - Еконт или Спиди, безплатна доставка или да платя допълнително, за да пристигне за броени дни.

# 156
  • Мнения: 10 874
Да споделя и аз положителна развръзка. Blush
Получих си обещаната последна компенсация от Озон, макар и не точно под формата на ваучер, но сумата, която ми обещаха, е приспадната от последната ми поръчка. Heart Eyes

И една промоция:
Книги с 30% отстъпка при онлайн поръчка до 7 януари на издателство Гнездото.

# 157
  • Мнения: 2 736
По повод коледната промоция от Озон, изрично при поръчката им писах да планират доставката в първите дни на 2019г. вместо посочената от тях-21-29.12.
Е, точно в утрото на 22.12, току -що кацнала нейде и оглеждайки се за любими хора, куриера настойчиво звъни. Явно така им изнася от Озон с отмятане на поръчките.  Разбрахме се  и ми достави книгите сега.
Направи ми впечатление, че бяха мнаго добре опаковани, както препоръчах.

На Колибри звънях да им обърна внимание на опаковането, че с тези празници и хвърлянето от ръце в ръце се беше прокъсал плика на спедиторите, а книгите бяха само с найлонова торба вътре.

И въобще, вече още с поръчка изрично изисквам прилежно опаковане, след случка от края на ноември с много желана "Златна книга на шоколада" . Изчерпана се оказа навсякъде,  но от Книгомания направиха жест и щастлива я очаквах. Получавайки я, въпреки добрите намерения,  просто я пъхнали в пликчето на куриерската фирма, ръбовете на книгата бяха се показали от премятане, спасило я беше стреч фолиото, което имат някои тежки, луксозни издания. Куриера го отнесе, на минутата, точно той незаслужено. После писах препоръка до издателството.

# 158
  • Мнения: 2 851
По повод последния пост, да отбележа, че в деня на разпродажбата, в книжарницата на Colibri на ул. "Иван Вазов" нямаха никакви торбички. Книжарницата малка, вътре лудница, аз с бебе в раница отпред и с раница на гърба, сбутах малко шишета и памперси и успях някак да натикам 7 книги, а исках да взема още, но нямаше как да ги нося. Сигурно аз съм крива, че съм излязла без чанта за покупки, но, честно, не го очаквах. Получавала съм брандирани торбички на Colibri при различни мероприятия и не можех да си представя, че при така обявена акция и предвид заглавията в портфолиото им, ще се наложи хората да носят книжки под мишница. Извинете ме за лирическото отклонение.

# 159
# 160
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Отстъпка за Озон "ThankYou10" дава - 10%

# 161
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 330
Отстъпка за Озон "ThankYou10" дава - 10%

Но не на всичко. Не важи за конзоли, TV и видео, електроника, ваучери, дигитални продукти и преордъри.

# 162
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Освен в озон и колибри в момента има ли друга намаление? Харесала съм си 3,4 книги и  искам да проуча, а не съм чела темата от месеци.

# 163
  • Мнения: 397
Отстъпка за Озон "ThankYou10" дава - 10%

Но не на всичко. Не важи за конзоли, TV и видео, електроника, ваучери, дигитални продукти и преордъри.

За тях има код ThankYou5 - 5% oтстъпка (поне така пише в моя мейл) - за козоли, TV, видео и електроника.

Пише, че кодовете важат и за промоционалните предложения, като дават допълнителна намаление. Не знам дали pre-orders влизат в това число обче.

# 164
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Отстъпка за Озон "ThankYou10" дава - 10%

Но не на всичко. Не важи за конзоли, TV и видео, електроника, ваучери, дигитални продукти и преордъри.

За тях има код ThankYou5 - 5% oтстъпка (поне така пише в моя мейл) - за козоли, TV, видео и електроника.

Пише, че кодовете важат и за промоционалните предложения, като дават допълнителна намаление. Не знам дали pre-orders влизат в това число обче.
Да, така е. Не уточних, тъй като темата е промоция на книги Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт