Промоции на книги - тема 5

  • 71 540
  • 772
  •   1
Отговори
# 270
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
какъв е промо кодът за "Гнездото"? В другата тема видях няколко интересни книги за възпитание и мисля да си ги поръчам.
Няма код. Книгите са намалени до -50% в сайта. Влизате и търсите заглавията, но намалението може да е различно за всяка книга.

# 271
  • Мнения: 10 686
какъв е промо кодът за "Гнездото"? В другата тема видях няколко интересни книги за възпитание и мисля да си ги поръчам.

Няма промокод. До 30 април са намалени. Много бързи и коректни са. За първи път поръчвам от тях. Доставят със Спиди.

# 272
  • София
  • Мнения: 9 850
Здравейте. Не знам дали знаете, но в момента в Емаг има намаление 25% на книги при поръчка над 30лв. Валиден е от 1 до 31 май, books25 е кода. Валиден е само за книги, предлагани от Емаг.
Да знаете случайно датите за панаира на книгата и мястото на провеждането му? Предполагам, че пак ще е или в НДК, или около него...

# 273
  • София
  • Мнения: 6 210
Да знаете случайно датите за панаира на книгата и мястото на провеждането му? Предполагам, че пак ще е или в НДК, или около него...
Ето тук има малко инфо - https://www.abk.bg/news/view/172. Датите са 28 май - 02 юни, но за мястото не виждам инфо. Сигурно пак ще е като миналата година.

# 274
  • София
  • Мнения: 9 850
Благодаря. Почти сигурно го изпускам, но ще се възползвам от озонския базар, ако пуснат намаление там.

# 275
  • София
  • Мнения: 22 944
Аз си мисля, че сигурно пак ще си е в НДК, миналата година пролетта беше по-скоро изключение заради предсесателството на ЕС.

# 276
  • Мнения: 630
В НДК е - има фейсбуук събитие

# 277
  • Варна
  • Мнения: 25 238
Имате ли наблюдения дали в Озон правят някакви промоции около 24 май? Харесах две книги от там, но по време на предишната промоция за 22 април никак не беше моментът за харчове и просто не си ги поръчах... Сега ме е яд, обаче коричната цена си е висока и бих изчакала, ако се очертава някаква промоция.

# 278
  • Мнения: 24 331
Ако не направят за 24, след това ще има Панаир на книгата в София и ще направят тогава

# 279
  • Варна
  • Мнения: 25 238
Ммм, не ми върши работа, не съм от София... Трябваше да поръчам, ама толкоз да не беше подходящото време тогава.

# 280
  • София
  • Мнения: 6 029
Ozone правят онлайн панаир на книгата по време на реалния панаир. Simple Smile

# 281
  • Варна
  • Мнения: 25 238
А, ясно, не разбрах. Супер, благодаря ви.

# 282
  • София
  • Мнения: 9 850
А ако книгите са на издателство Сиела - в тяхната онлайн книжарница има 50% отстъпка за 24 май, 3 март, 1 ноември... Само трябва да се следи и сутрин раничко да се поръчва, че има опасност да не останат бройки Wink

# 283
  • Мнения: 35 110
Бихте ли споделили датите на панаира на книгата?

# 284
  • Мнения: 1 808
Бихте ли споделили датите на панаира на книгата?
28.05-02.06.2019

Общи условия

Активация на акаунт