Лидл 121 - Ноември

  • 128 435
  • 1 880
  •   1
Отговори
# 45
  • софия
  • Мнения: 25 456
Ама пак не са го доизмислили с тази игра. Ако пазарувам за 100 лв, ще получа 1 бележка, но мога да си разделя покупките на 4-5 части, зависи от цените им и ще получа 4-5 бележки. Сега се замислих, като си погледнах бележката от вчера.
Точно това смятам да направя в понеделник. Никога не съм печелила в тяхна игра, имам дълбоко вътрешно усещане за нагласена работа, но ще се пробвам.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 236
Аз пък днес се включвам ей така, клюкарската - някой има ли информация кога ще отворят новия Лидл във Варна? Този до Окръжна болница. Виждам, че усилено работят, но съм любопитна. Толкова време ще ми спести... Досега все с кола, все бързам, все време не ми стига да ходя по кварталите...

И за да не съм съвсем голословна - ползвам крема със златните частици - за суха кожа е добре, попива, с приятен лек аромат, но при нанасянето стои някак сух. Не очаквам върховен ефект, но за ежедневна хидратация става. Чадърът също много ми харесва - масивен, добре изработен, идеален за средна по големина дамска чанта. От съвсем малките стърчи. И по едната случайност цветът бордо идеално ми пасна с ботите и чантата. Тази година сякаш нямаше избор на цветове.

# 47
  • Мнения: 6 710
Благодаря за темата! Flowers Hibiscus
И аз се нареждам за горелка. Stuck Out Tongue Winking Eye
Месо и аз отдавна не съм купувала от Лидл. Мислех днес да отида за кайма и някои неща, които по принцип купувам от Лидл, но ще се въздържа да купя кайма, като чета отзивите тук.

# 48
  • Мнения: 2 230
Каймите наистина не са добри, но целите меса - пилешко, пуешко, телешко, свинско - не са никак лоши. От патешкото бутчетата ми харесват, но с гърдите нещо не се справих.

# 49
  • Перник
  • Мнения: 4 863
След няколко разочарования спрях да купувам кайма от Лидл. С месото не съм имала проблеми.

Крем (нощен) със златни частици си купувах миналата година. Изхабих го, не беше лош, но не забелязах да прави нещо повече от всеки друг крем.

# 50
  • София
  • Мнения: 36
И аз се нареждам за горелката, и аз избягвам месото, препоръчвам от пъстърва от лидл много е вкусна.

# 51
  • Мнения: 2 681
Каква е новата игра, не я виждам никъде, или вече имам нужда от очила Simple Smile))) ?
Ето условията на играта: https://www.lidl.bg/bg/podaraci-predi-praznicite.htm

Не я мислете много тази игра - за цяла България има общо 1000 награди.
Колко магазини, колко клиенти дневно, 20 лв. вече не е голяма сума.
Дано да има печеливш от темата, ама надали...

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
С какво съм щяла да се разорявам другата седмица ли? С какво ли не:
- коледна трицветна паста - освен че дребен обича различните и цветни макарони,майка муги ползва иза декорации разни Grinning
- чаят в "консервите", дето предния път го разграбиха за нула време, за мое учудване
- фъдж, който е единствената засега алтернатива, която съм открила на карамеловите меки бонбони от моето детство
- марципан с нуга и нуга бонбони
- кокосови стърготини
-  "капки" шоколад
- спрей против залепване
- любимата ми подправка микс за меденки - идеално комбинирана по наш вкус
- някой и друг фондан
- някоя и друга захарна поръска с коледна тематика
- коледна декорация
- боксерките с дантела съм загледала
- и за мъжо боксерки също
- някоя настолна игра за дечко
- пъстървичка
- бонбони Морски дарове
- от спортния Формил
И като добавим обичайните неща - хляб, зеленчуци, плодове, кашкавал, наденички пуешки... става "дебело" Grinning

# 53
  • София
  • Мнения: 3 843
Какъв е този спрей против залепване?

# 54
  • Мнения: 147
- любимата ми подправка микс за меденки - идеално комбинирана по наш вкус

Кой от трите цвята опаковка е за меденки ?

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 1 095
Какъв е този спрей против залепване?
Спреят е против залепване,вместо да се намазва формата с масло или олио и брашно се пръска от спреят
 https://broshura.bg/lidl/lidl-broshura-do-11-11-18?r=5681#page=15

# 56
  • Мнения: 5 094
С какво съм щяла да се разорявам другата седмица ли? С какво ли не:

- чаят в "консервите", дето предния път го разграбиха за нула време, за мое учудване



Кой от трите чая е най-хубав, спрях се на този с джинджифил, него пробвала ли си го

# 57
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 263
Аааа аз харесвам телешката кайма на Лидл - само от там я взимам и телешките наденички Simple Smile Направих кюфтенца на скара от телешката кайма - много вкусни станаха, а не съм им слагала нищо - само лук и зелени подправки но са вълшебни Simple Smile

# 58
  • София
  • Мнения: 11 704
Та, да кажа, че този препарат за прозорци е добър, W5  - спрей, има и още по-добри, но на двойна цена, а и много приятно ухае, върши добра работа.

Горелката изобщо не я мислете, за 20 лв е перфектна + туба с газ. Но тя е за тези, които приготвят често крем брюле и за запичане на белтъци, за друго не става. Споделям го , защото горелка имам, но от друго място и на тройна цена, ама тогава не се предлагаше в  Лидл.

Спрей за намазняване на тави  е много подходящо, поне на мен ми е много удобно, заслужава си, освен това също е на добра цена. -  5 лв.

Бадемово брашно за момента няма, но от 5.11 ще има бадеми на пръчици, натрошени и хубав кувертюр ще има, какасовите стърготини ще бъдат на много приемлива цена 200 г - само за 1.69.

# 59
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Bradata, фъдж майка ми беше купила и ММ остана разочарован, че бил като бонбони лакта Laughing
"Капки" шоколад мисля и аз да си взема.
Спрей против залепване - чудя се дали ми трябва Thinking
С подправка микс за меденки съм се запасила от преди.
Фондан си купувам от сладкарски магазин цяло кило бял и си оцветявам според каквото ми е нужно.
Виж, някоя и друга захарна поръска с коледна тематика може да взема.
Коледна декорация вероятно също ще добавим към колекцията.
Та, чак до разорения няма да стигна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт