Лидл 121 - Ноември

  • 130 731
  • 1 880
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 69 275
Чакам ги аз, че само бархетен долен чаршаф имам. Иначе пускаха горен плик с калъфка с еленчета червени една година.
И аз ги чакам...скоро ще е предполагам - този или другия месец...

# 466
  • София
  • Мнения: 12 584
Фурмите с орех пускани ли са друг път? Дали имат добавена захар?

# 467
  • Мнения: 295
Чакам ги аз, че само бархетен долен чаршаф имам. Иначе пускаха горен плик с калъфка с еленчета червени една година.
И аз ги чакам...скоро ще е предполагам - този или другия месец...

Точно за тях следя и аз, уникална материя!

# 468
  • Варна
  • Мнения: 236
Детските боти са с вързанки, а моят син не умее да връзва...за това ми отпадат като вариант на мен лично.

Всички модели детски боти са и със странични ципове. 😉

# 469
  • Мнения: 847
Долничките-пижами и аз ги харесвам-бархетните,но горниците са много тънки,и веднага станаха на малки дупки,,имам сивата с копчетата и джоба!Ел.четка е хубава,но не прави кръгови движения,както класическите,а главата се движи само в ляво и дясно!

# 470
  • Сливен
  • Мнения: 4 082
Първата година когато пуснаха бархетни чаршафи бяха 100% памук,меки са ,но зе завалват,след това пускаха памук и полестер,малко по-твърди стоят,но и по-малко се завалват.Иначе топлят много.

# 471
  • Бургас
  • Мнения: 5 702
Хелоуинските детски спални комплекти бяха бархетни също Wink

# 472
  • Мнения: 27 916
Долничките-пижами и аз ги харесвам-бархетните,но горниците са много тънки,и веднага станаха на малки дупки,,имам сивата с копчетата и джоба!Ел.четка е хубава,но не прави кръгови движения,както класическите,а главата се движи само в ляво и дясно!
Това нормално ли е за ултразвуковите четки...? newsm78 Мисля да взема една, отдавна искам подобна, ел. четка тяхна имам, доволна съм.
Много са гадни значи Mr. Green Готварски комплекти за родители и деца Laughing , пак покривки (харесват ми, но само ще ги гледам), декорации, свещи, пак коледни кутии (добре, че си имам), и т.н. Конструктори, разни др. неща.... #Cussing out От хранителните не ме впечатлиха много  неща като че ли. newsm78
Бархетните комплекти (моите са предполагам отпреди няколко години- със звезди и с еленчета) са хубави. Да, стават на топченца- но предимно мъжката "половина" Mr. Green , тия бради (къс косъм, боцкащи имам предвид) и мъжки косми хич не са ок за бархета.... hahaha Аз цяла зима спах с поларено долнище и какви ли не материи- ами, от моята страна, както и калъфката, са си ок.... Whistling И на дъщеря ми комплектите са си ок.
А пилинга за дрехи е звяр направо Simple Smile Снощи една пижама на майка ми стана като нова почти (тип хавлиена, цялата беше с полепнал сив мъх, топченца- съответно и изпрана изглеждаше мръсна)- сега "свети" направо. Twisted Evil И с топченца по чорапи се справя доста добре /мен много ме дразнят/, а и бих казала бързо. Много успешна покупка.  Peace

Последна редакция: чт, 08 ное 2018, 12:41 от dolce miele

# 473
  • Мнения: 20 238

Бархетните комплекти (моите са предполагам отпреди няколко години- със звезди и с еленчета) са йхубави. Да стават на топченца- но предимно мъжката "половина" Mr. Green , тия бради (къс косъм, боцкащи имам предвид) и мъжки косми хич не са ок за бархета.... :
Говори ми, чисто нов памучен долен чаршаф (не от Лидъл) стана на егати топчищата Angry
За съжаление Лидълските са малки за нашият матрак 164 см, и търся други алтернативи, за сега безуспешно. Този топчестият е от Мьома, или както там се чете 😤

# 474
  • Мнения: 69 275
Забравих да пиша за четката за зъби - не ми допада това, че главите са големи. По-добре е да са малки и кръгли, за да чистят по-добре. Това ме отказва на пръв прочит от тази четка...

За ботите - мисля, че цип отстрани не решава проблема. Все ще се настъпи и развържи връзката в училище, и тогава какво?
А и за тази цена има бол боти с лепки и ластични връзки, та за мен поне не си заслужават.

# 475
  • Мнения: 1 653
Четката за зъби е ултразвукова. Има друг принцип на работа и визия от обикновените ел.четки. Имам от предишното пускане и съм супер доволна. Е, ако са ви "тънки" нервите - не е за вас  Laughing

# 476
  • Мнения: 10 214
Четката за зъби е ултразвукова. Има друг принцип на работа и визия от обикновените ел.четки. Имам от предишното пускане и съм супер доволна. Е, ако са ви "тънки" нервите - не е за вас  Laughing
Има ли сензор за натиск?

Това за нервите как да го разбирам? Simple Smile

# 477
  • Мнения: 1 653
За нервите - ами звукът е "пилещ" за разлика от бръмченето на обикновената ел.четка.
Свиква се, ама все пак го имайте предвид Simple Smile

# 478
  • Мнения: 69 275
Да. Прочетох че е ултразвукова. Изискването ми за малка глава си важи. И за ултразвуковите. На пародонтолога ми също.

# 479
  • Варна
  • Мнения: 5 419

Май няма да се ходи в Лидл следващата седмица... Само бежовите боти загледах, но по-скоро не...

Общи условия

Активация на акаунт