Лидл 121 - Ноември

  • 130 614
  • 1 880
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 10 214
Gerata, благодаря ти за уточнението. А за натиска сензор? Аз съм склонна да се престаравам при хигиенните навици. Smiley

# 481
  • София-Младост
  • Мнения: 23 384
Долничките-пижами и аз ги харесвам-бархетните,но горниците са много тънки,и веднага станаха на малки дупки,,имам сивата с копчетата и джоба!Ел.четка е хубава,но не прави кръгови движения,както класическите,а главата се движи само в ляво и дясно!
Това нормално ли е за ултразвуковите четки...? newsm78 Мисля да взема една, отдавна искам подобна, ел. четка тяхна имам, доволна съм.
Имам ултразвукова четка и моята също не се върти...чисти идеално, много съм доволна. Не е от Лидл.
Ако уцеля в събота определено ще взема една.

# 482
  • Мнения: 89
Здравейте, знаете ли откога ще пускат детската дървена кухня в нашите магазини?

# 483
  • Мнения: 69 188
Здравейте, знаете ли откога ще пускат детската дървена кухня в нашите магазини?

Коментирано е назад.

# 484
  • Мнения: 1 647
Gerata, благодаря ти за уточнението. А за натиска сензор? Аз съм склонна да се престаравам при хигиенните навици. Smiley

Страхувам се, че въпросът ти за натиска ще остане без отговор. Поне аз не го знам. Моята четка няма такъв сензор, но пък и на мене не ми е трябвал.

# 485
  • Мнения: 89
Здравейте, знаете ли откога ще пускат детската дървена кухня в нашите магазини?

Коментирано е назад.

Благодаря Simple Smile

# 486
  • София
  • Мнения: 1 036

Бархетните комплекти (моите са предполагам отпреди няколко години- със звезди и с еленчета) са йхубави. Да стават на топченца- но предимно мъжката "половина" Mr. Green , тия бради (къс косъм, боцкащи имам предвид) и мъжки косми хич не са ок за бархета.... :
Говори ми, чисто нов памучен долен чаршаф (не от Лидъл) стана на егати топчищата Angry
За съжаление Лидълските са малки за нашият матрак 164 см, и търся други алтернативи, за сега безуспешно. Този топчестият е от Мьома, или както там се чете 😤

Имам два комплекта памучни чаршафи от ранфорс, бях ги поръчвала от интернет и съм много доволна, нямат никакви точенца. Май около 80 лв беше комплекта, не знам дали е добре. Ако те интересува, мога да потърся коя фирма беше.
Иначе за другата седмица май от изтривалките си харесах и свещи.

# 487
  • Мнения: 27 753
Пропуснала съм да пиша и за момичешките боти ooooh! Мисля да взема едни за дъщеря ми, дано да ми харесат и на живо, че не знам кога и къде иначе да я мъкна за подобни ботички. Относно връзките- при нас е лесно, защото съм я научила да си връзва връзките така, че почти никога не се развързват (общо взето, държим ги вързани на едно полобжение). А и е хубаво да има опция да се пристягат/разхлабват според крачето- скоро и бях купила едни само с цип и изобщо не и бяха удобни.
Скарлет* , обожавам ранфорс, любимата ми материя е- никога никой комплект от тази материя не ми е станал на топчета. Но бархетът създава топлинка, а ранфорсът не. В добре отоплен дом си е ок и ранфорс. Иначе по-добре бархет.
Никой ли не си напълни горелката с газ? newsm78 newsm78 newsm78 Ако може, кажете как по-точно се зарежда с газ- т.е. за колко време да се "помпи"; на спрея си пише 1-2 пъти по 1-3 сек., ама то не става ясно това за запалка ли е, за горелка ли.....и как се разбира, че горелката е пълна вече. Не съм пушач, идея си нямам запалки как се зареждат, така че ако може пояснения- благодаря предварително! Grinning

# 488
  • София
  • Мнения: 1 090
Миксер с купа струва 50 лв
300W  е
Купата се върти. Ние го взехме миналата година. Рядко е ползван.

# 489
  • Пловдив
  • Мнения: 1 027
Момичета, търся си въртяща четка за коса с горещ въздух, похвалиха ми много тази на Лидл, дали имате информация ще се пуска ли и тази година?

# 490
  • Мнения: 20 224
Скарлет, благодаря за предложението, ако ти е удобно, дай сайта. 🌼
Основно долни чаршафи ме интересуват, но ще погледна и комплектите.

# 491
  • Сливен
  • Мнения: 4 071
Момичета, търся си въртяща четка за коса с горещ въздух, похвалиха ми много тази на Лидл, дали имате информация ще се пуска ли и тази година?
Мисля,че ги пускаха декември,но не се сещам дали за Коледа или по-рано беше.

# 492
  • Мнения: 4 800
Момичета, търся си въртяща четка за коса с горещ въздух, похвалиха ми много тази на Лидл, дали имате информация ще се пуска ли и тази година?
Мисля,че ги пускаха декември,но не се сещам дали за Коледа или по-рано беше.
не ги ли пускаха скоро, преди месец и нещо, или тогава беше невъртяща се, но имаше такава с горещ въздух? Помня, че доста ги коментирахте и аз много й се чудих

# 493
  • Мнения: 5 152
Блузките от днес дамските 11.99 пускали ли са ги преди, знаете ли дали се отпускат или свиват след пране. Имах една рипсана (не от лидл) и стана като торба след няколко пранета.

# 494
  • София
  • Мнения: 9 959
Тези памучни потници свиват ли се?
Доста ми прилепна М-ката и се чудя дали да се ровя за Л (в нашия бяха свършили)

Общи условия

Активация на акаунт