Професионални серии за коса - тема 122

  • 59 046
  • 773
  •   1
Отговори
# 75
  • Някъде там
  • Мнения: 4 865
Само едно нещо искам да си взема и това е маската на керастаз за дълга коса.
Ще видя какво намаление ще шма и ще си преценя.
Принцесата,благодаря ти за мнението.

# 76
  • Варна
  • Мнения: 7 715
 Петък шестък все тая   Laughing. Ако намалят рибите прилично Напура ще заредя по кутия Анаген и Стамиген тях ги купувам по чернопетъчно време и ги ползвам цяла година. Шу Уемура Шушу Слийк ми е на дъното,ама тях ще ги дебна при англичаните. Друго не се сещам май.

  Fluttershy писах от телефона затова бях и много лаконична. Маракешкия серум е сигурно най-много подновяваният ми продукт. 4-ти или 5-ти купих в началото на месеца  newsm78 и много ме е яд,че вече не пускат 355мл. разфасовка. По едно време бях спряла да го ползвам,после открих,че като го слагам под хидратиращ финал финиш/при мен това са термозащитите/,не ми втвърдява и пресушава в дългосрочен план връхчетата. Ресторе кремчето на Ливинг също го харесвам,но то е каточели по силно от Маракеш  newsm78. Имам го,но рядко посягам към него и аз не знам защо.

# 77
  • Някъде там
  • Мнения: 4 865
Принцесата,какво имаш в предид по силен от Маракеш?
Втвърдява повече?
По описание би трябвало да омекотява .

# 78
  • Мнения: 9 230
Аз тази година си направих труда да си запиша цените на продуктите, които ми трябват на един списък, от сайтовете, от които обичайно пазарувам, и ще видя на Черния петък какви ще ги спретнат - ако ги завишат изкуствено и ми сложат някакво мижаво намаление, направо ще пропусна и ще си ги поръчам след това.


+1 bouquet
супер идейно

# 79
  • Варна
  • Мнения: 7 715
Принцесата,какво имаш в предид по силен от Маракеш?
Втвърдява повече?
По описание би трябвало да омекотява .

Би трябвало..той и Маракеш трябва да омекотява ама не го прави или поне не за дълго.

 И....първи впечатления от обновената рипеър серия на Алтерна Alterna Caviar Restructuring Bond Repair . Днес ми пристигна травъл сета от Арлен и нямах търпение да го тествам след толкова обещаващо описание...почти като на Олаплекс  newsm78.
  Шампоанът-едно към едно със старият рипеър шампоан включително аромат и консистенция. Гъст,перлен,обилно пенещ се. Изми добре и заплете доволно....абе рипеър шампоанът-разлика не виждам. Балсамът-гъст,много икономичен,с чудесен аромат. Омекоти,напомпа косата,но и тук разлика с рипеър балсамът не виждам  newsm78. Вероятно разликите ще се изявят по-добре на коси в по-лошо състояние  Laughing макар,че моята чума е точно подходяща за тая серия според рекламата.
 След балсама нанесох малко количество от възстановяващия серум по дължините. Предполагах,че ще е някакъв аналог на удължаващия серум,но не е. Съвсем различно е усещането. Удължаващия елексир ми уплътнява и втвърдява дължините затова го нанасям само в корена,а този просто подсили действието на балсама явно. Нанесох няколко помпички от хайвереното термо и това явно беше велика глупост  Laughing. Комбинацията ми идва прекалено хард. Косата ми е на границата на утежняването  newsm78,което ми се случва изключително рядко дори с два три финиша.
  Серията е по-силна от рипеър определено. Алтернативните продукти ги ползвам заедно без проблем и резултатът винаги е перфектен. Заложих на презункцията,че Алтерна по дефаут са продукти за здрава коса,но явно тая серия е наистина за възстановяване на коси в лошо състояние. Ако ми беше попаднала преди две-три години сигурно щях да се влюбя.
  Ще си ги ползвам разбира се интересно ми е как ще се отразят в дългосрочен план на косата,но ще ползвам само единия финиш/и двата са с термозащита и то до 232гр./

Последна редакция: чт, 08 ное 2018, 21:07 от prinzesata

# 80
  • Варна
  • Мнения: 300
И също така някой пробвал ли е корейската козметика за коса doori?


И аз исках да питам за doori. Даже мислех да поръчам, защото цените са много прилични, но съм с доста наличности в момента.

Цените са меко казано приятнички, но отзиви не видях никъде, макар да потърсих и се наложи да "ровна" при рускоговорящите - на бърза ръка  намерих няколко сайта в които мненията са много изчерпателни.

http://nashemnenie.com/krasota-i-zdorove/71021-maska-vosstanavli … ve-hair-mask.html

https://otzovik.com/?search_text=Doori+Cosmetics&x=0&y=0

# 81
  • Ловеч
  • Мнения: 729
Би ли споделила накратко позитивни или негативни са мненията.

# 82
  • Мнения: 812
Принцесата,какво имаш в предид по силен от Маракеш?
Втвърдява повече?
По описание би трябвало да омекотява .

Би трябвало..той и Маракеш трябва да омекотява ама не го прави или поне не за дълго.


Потвърждавам написаното от Принцеска - крема на Ливинг при моята коса третирана единствено с боя си е направо протеинов. Връхчетата стават ужасно сухи само по него и няма разресване после.Никакво омекотяване не усещам аз.Може би за една не толкова дълга коса ще стане . Винаги след него слагам хидратиращ финиш

Дами, олиото с кафе за коса Oright Recoffee Antioxidant and Repairing  как го усещате? Идва Петъка и ми трябва хидратиращо олио за финиш. Двоумя се и за това с шипка.Как мислите вие?

# 83
  • Мнения: X
С две ръце съм за това с шипка, също и това с роза (имам пурпурната). Най-добрите олиа, които съм ползвала! Нареждам ги преди Марокан, Керастаз и изобщо преди всички други.
Само това с кафе не ми хареса, с него косата стоеше суха и все едно беше намазана и неизмита.

# 84
  • Варна
  • Мнения: 300
Би ли споделила накратко позитивни или негативни са мненията.

Всякакви, но в единия сайт - по скоро негативни или недостатъчно позитивни, за да хукнеш да купуваш, въпреки  ниската цена. Ако избереш продукти и ми ги напишеш, ще ги вкарам в тамошните търсачки и ще ти преведа отзивите.

# 85
  • Мнения: 221
Дами, олиото с кафе за коса Oright Recoffee Antioxidant and Repairing  как го усещате? Идва Петъка и ми трябва хидратиращо олио за финиш. Двоумя се и за това с шипка.Как мислите вие?
Имам олиото от серията с кафе, това с пурпурна роза и двете с шипка. За мен всички са много добри, но най-много посягам към двете шипкови. От серията с кафе ми харесваше шампоана и миризмата му много ми допадаше, но олиото точно заради миризмата почти не го ползвам - леко олио, подобно като ефект на лекото с шипка при мен. Олиото с пурпурна роза е страхотно, но го използвам, когато имам по-чувствителна нужда от омекотяване на косата, освен от хидратиране, мирише ми много приятно. Най-често използвам двете шипкови и като свършат пак ще си ги заредя.
И също така някой пробвал ли е корейската козметика за коса doori?


И аз исках да питам за doori. Даже мислех да поръчам, защото цените са много прилични, но съм с доста наличности в момента.

Цените са меко казано приятнички, но отзиви не видях никъде, макар да потърсих и се наложи да "ровна" при рускоговорящите - на бърза ръка  намерих няколко сайта в които мненията са много изчерпателни.

http://nashemnenie.com/krasota-i-zdorove/71021-maska-vosstanavli … ve-hair-mask.html

https://otzovik.com/?search_text=Doori+Cosmetics&x=0&y=0

Видях питането още, когато се появи, но не бързах да пиша, защото имам само две неща от марката и не съм ги  ползвала дълго, всъщност балсама само два пъти, защото в момента имам остра нужда от други продукти.
Имам тоник против побеляване и против косопад с Фо-ти и балсама от същата серия. Тоника ми оставя супер свежо усещане на скалпа и веднага го харесах, редувам го с ампули на Напура и серума на Епруваж, затова не мога да дам мнение дали самостоятелно би свършил работа, за това което пише. От балсама имам усещане за балансиране на косъма, много приятен продукт, но както казах само два пъти го ползвах, така че до коса е. И двата продукта имат много растителни екстракти, в балсама има масло от авокадо и малко кератин..ето състав за по-разбиращите Simple Smile, от мен толкова Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Water, Stearyl Alcohol, Cetyl alcohol, Cyclopentasiloxane, StearamidopropylDimethylamine, Chrysanthemum Boreale Flower Extract, Fragrance, Glutamic Acid, CynanchumWilfordii Root Extract, PolygonumMultiflorum Root Extract, Avocado Oil, RehmanniaGlutinosa Root Extract, Panthenol, Dimethicone, Alcohol, ThujaOrientalis Leaf Extract, HouttuyniaCordata Extract, Phenoxyethanol, Zinc Pyrithione, Menthol, Salicylic Acid, Morus Alba Bark Extract, Red Ginseng Extract, Panax Ginseng Root Extract, Amodimethicone, SaponariaOfficinalis Leaf Extract, Artemisia Vulgaris Extract, CnidiumOfficinale Root Extract, Hydrolyzed Keratin, AcorusCalamus Root Extract, PaeoniaAlbiflora Root Extract, PaeoniaAlbiflora Root Extract, Swertia Japonica Extract, Salvia Miltiorrhiza Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, LyciumChinense Fruit Extract, Trideceth-12, Cetrimonium chloride, Sodium polynapthalenesulfonate

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Силно хидратиращото олио със Шипка ми е топ. Преди дни майка ми ми изпрати 2по100 мл. Бихте ли сравнили това с пурпурна роза и силно хидр. със шипка?

# 87
  • Някъде там
  • Мнения: 4 865
Като споменахте напура,страшно много ми харесва S0 шампоан.Имах съвсем лек косопад,който почти спря от както го използвам ,но много неикономичен този шампоан Sad

# 88
  • Мнения: X
На мен червеното шипка ми беше много тежко и омазняващо, не очаквах такава разлика с лекия вариант, който пък е моя топ за олио. Между него и пурпурната роза разликата е, че розата повече размеква косата (понякога при мен не е нужно и става леко пухена), за по-плътни и твърди коси е, аз я ползвам по-рядко от шипката. С тези двете мога да карам постоянно, наистина много различни от всяко друго олио.

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
На мен червеното шипка ми беше много тежко и омазняващо, не очаквах такава разлика с лекия вариант, който пък е моя топ за олио. Между него и пурпурната роза разликата е, че розата повече размеква косата (понякога при мен не е нужно и става леко пухена), за по-плътни и твърди коси е, аз я ползвам по-рядко от шипката. С тези двете мога да карам постоянно, наистина много различни от всяко друго олио.
Благодаря! Значи олиата за боядисана и изтощена коса е възможно да са ми леки. Червеното шипково при мен попива, без да оставя мазен филм, като в същото време хидратира и дава много блясък. Миналата година Орайт бяха намалени с 50%, ако и тази е така ще се възползвам да поръчам. Балсами на марката не съм пробвала до сега, интересни са ми.

Общи условия

Активация на акаунт