Кой от форума ви се ще да гледате в Биг Брадър ?

  • 5 223
  • 112
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 530
Без да ги познавам лично предполагам ако се съберат на едно място Мюриель,Небесната Краставица, Мъргулия и Sexy кака Sakri какъв купон ще настане.....

# 16
  • Мнения: 5 299
Mnogo бих се кефила да позяпам форумски ББ Mr. Green Вмомента се сещам за Мамица, Кенга и Слънчева...интрига трябва Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 006

Без да ги познавам лично предполагам ако се съберат на едно място Мюриель,Небесната Краставица, Мъргулия и Sexy кака Sakri какъв купон ще настане.....


И аз предполагам същото. Mr. Green

Обаче с Мюриель май нямам право да си мешам соковете, защото ми е кръстница от няколко дни.Тя ми лепна Sexy кака пред самотното Sakri, квато бЕх.Законите нали са за това - да ги нарушаваме.Ще прегреша, ако се наложи...за кой ли път.

# 18
  • Мнения: 805

Кой? Аз? Затворена за един месец ?  Laughing Laughing Laughing Че аз ще извърша престъпления там.

# 19
  • Мнения: 394

Кой? Аз? Затворена за един месец ?  Laughing Laughing Laughing Че аз ще извърша престъпления там.
2 месеца май бяха на обикновенния Биг Брадър. Mr. Green
Значи масово убийство на всички и сигурна печалба. hahaha

# 20
  • Мнения: 805
2 месеца май бяха на обикновенния Биг Брадър. Mr. Green
Ооо, два месеца !!! В анкетната ми карта под псевдоним да пишат Mrs Hide !!!

# 21
  • Мнения: 5 468
Ей, на тази Краставицата Небесна, как й горят ушагите сега...
А ББ е 3 месеца. Радвам се, че ще го има, та да има какво да одумваме, когато се приберем от почивки и летувки, и завали дъжд.
От форума, който и да е вътре, ще го гледам с интерес. И да няма от форума никой, пак ще съм наредена за гледане.

# 22
  • Мнения: 3 164
 ами доста хора искам........... искам да видя алл и иванн Twisted Evil и мърГулия и кейси, а защо не и франзела калина Laughing също така и реза, сакри, карчева и буба  Laughing

# 23
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
 Хич не им горят ушите на мариел и на небесна, даже  Joy Joy Joy

# 24
  • София
  • Мнения: 3 989
Таз женица, антикърмачката, дето в Канада живее, как й беше именцето....????? newsm78 Нея искам да гледам! Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 2 210
Сакри, Небесната Иветка, Кейси, може и Лио, която се загуби

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Лиорена, Мама Кенга, Мамица, Кейси, Бу, Jade, и любимите Мюриел и Небесна- мъже няма нужда при тази компания Wink.

# 27
  • Мнения: 4 806
Небесната не я давам за цели три месеца. Вий помислихте ли каква дупка ще зейне във виртуалното пространство? За себе си помислихте ли? А за мен???

Шегувам се... Не бих го гледала, не ми харесва, затова не бих искала някой да отиде там ...

# 28
  • sofia
  • Мнения: 8 938
2 месеца май бяха на обикновенния Биг Брадър. Mr. Green
Ооо, два месеца !!! В анкетната ми карта под псевдоним да пишат Mrs Hide !!!
Ма те ще ти дават да гледаш футбол...специална привилегия Simple Smile

# 29
  • Мнения: 805
2 месеца май бяха на обикновенния Биг Брадър. Mr. Green
Ооо, два месеца !!! В анкетната ми карта под псевдоним да пишат Mrs Hide !!!
Ма те ще ти дават да гледаш футбол...специална привилегия Simple Smile

One to twelve ли е минималният шанс един от съквартирантити да е от Реал Мадрид ?  Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт