VIP/ Big Brother: 🕵🏻Most Wanted🕵🏻 2018 – Тема 9 /05.11.-12.11.2018/

  • 92 047
  • 3 569
  •   1
Отговори
# 3 540
  • София
  • Мнения: 20 217
Летим ние по всякакви начини.
Както казват класиците - искам да пия две бири и да се махна от този свят.  Laughing


Аз на понасям Фънки, Гъмов и Юлиян оперния певец , също и Ути Бъчваров
Злобни агресивни хора.
+ Пацо и Луна.  Peace

# 3 541
  • Мнения: 1 604
Като казахте Божана... Тая е в моите топ три най-противни влизали евър във формата. Вашият топ три какъв е? Кои трима участници  не сте могли да понасяте през годините?
Моите фаворити са Божана, Стрина Ирина и Кали....Поне за тях се сещам на първо четене
Луна, Тото, Шеф Петров, Мегз, имам още, ама трябва да спра.

# 3 542
  • Мнения: 69 290
Къде ще летим....към Марс ли, че отървах....даН ме забрайте бре...Joy
....само да туря четката за зъби и неколко тестера и ида....

Утре нещо ще се дърлят...гледах промото.

# 3 543
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 549
Взимай четкалото, тестери имам бол, Пепа ми прати, че да съм като него, не го ли видяхте сутринта - млад левент, грозно сресан, но левент. Joy

# 3 544
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Накъдето ни видят очитеееееее, както се пее в песента.



СпИциално за Тетето - летящо свинЦко.



# 3 545
  • Мнения: 69 290
На тоз как не му хвръква капелата бе JoyJoyKissing Heart

# 3 546
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 549
JoyJoyJoy

Ей сегичка ще забрави и зъбаци и тестери и всьо, ще литне след прошутото, знам аз.Joy

# 3 547
  • Мнения: 5 490
Скрит текст:
Интервю с Божана Кацарова след Vip Brother:

https://trud.bg/божана-кацарова-бих-се-снимала-за-пл/

  Highlights:




  Satisfied

Божана - стар тийнейджър. Ама как така, разбирате ли, да няма приятелство между мъж и жена? Simple Smile ))))
Ще падна направо - толкова незряло същество се оказа...

Узбекистан, Таджикистан... Твърдо съм против убеждението, че там са по-малко мюсюлмани от останалите.
Скрит текст:
Историята на християнството, възникването на различните деноминации я знам, благодаря все пак за разяснението. Hands V
Но говоря за друго- ясно е, че за ортодоксалния ислям, на страни с, хмм, айде пак ще кажа, по- светска насоченост, не се гледа с добро око. Но това не означава, че таджики, турци или узбеки, татари, по-малко вярват в Аллах.
Това искам да кажа....
Извинявам се за разводняването на темата.

Абе тая Никита я гледах в размяна на съпруги, сега се сетих... Тоя нейния Боби, не знам що, ми е притивен

Мен ако питаш - никакви мюсюлмани не са. Или вярваш изцяло в доктрината на една религия или не вярваш. Няма среден път. В това е красотата на реформираното християнство - че е доста по-освободено, така да се каже разтегливо, в сравнение с исляма.

Последна редакция: нд, 11 ное 2018, 20:34 от DeltaAzimut

# 3 548
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Значи, рових и търсих и единственото, което научих от нета за този световно неизвестен музикант е, че е голям провал и никога в нищо не е успял. Явно ще се окажа права, че е поканен по милост щото е рода на някой от продукцията. А това с измислената религия е някакъв отчаян опит за предизвикване на интерес.

# 3 549
  • Мнения: 5 490
Значи, рових и търсих и единственото, което научих от нета за този световно неизвестен музикант е, че е голям провал и никога в нищо не е успял. Явно ще се окажа права, че е поканен по милост щото е рода на някой от продукцията. А това с измислената религия е някакъв отчаян опит за предизвикване на интерес.

Човекът си е луд по цялата глава. Но умен луд. Аз назад дръпнах една тирада по въпроса. Малко са опасни тези хора, защото са непредвидими. Иначе е много забавен, а това за мен е най-важното. Да има смях, че смехът е кът в днешно време.

# 3 550
  • Мнения: 5 776
Те такива са забавни ден-два, после като започнеш да си патиш от маймунджулъците им и забавата спира.

# 3 551
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Те такива са забавни ден-два, после като започнеш да си патиш от маймунджулъците им и забавата спира.

Аз съм издръжлива. Луди мога да издържа, ненормалници - не.

Последна редакция: нд, 11 ное 2018, 20:59 от smileys

# 3 552
  • София
  • Мнения: 7 895
Стоян ми харесва и изобщо не е луд.
Знае къде е отишъл и знае какво прави.
Играе по правилата, да видим докога ще го търпи обаче ББ, такива не са изгодни.

# 3 553
  • Мнения: 48 201
Ами той е приятно луд, не като Луна например. И не е тъп, като Пацо и Ричард или тризначките
Добре е

# 3 554
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Стоян ми харесва и изобщо не е луд.
Знае къде е отишъл и знае какво прави.
Играе по правилата, да видим докога ще го търпи обаче ББ, такива не са изгодни.

И аз не смятам, че е луд. Просто си разсъждавам на глас за нещата от живота.

Общи условия

Активация на акаунт