Йоркширски териер - тема 11

  • 49 831
  • 763
  •   1
Отговори
# 210
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Най-добре със свинска мас. Добре е за кожата, а ако я изяде (което е почти сигурно) нищо няма да му стане. И сменете шампоана.

# 211
  • Мнения: 2 866
Дали няма да му запуши порите?

А откъде да взема?

# 212
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Няма да запуши нищо. От някъде домашна най-добре, в магазина е солена обикновено.

# 213
  • Мнения: 767
Здравейте,

Можете ли да споделите какви пелени сте купували за бебетата ви йорки /или още ползвате/?
Интересуват ме и тези капки за привличане каво представляват точно? Имат ли ефект?
Какви играчки да купим като за начало - гумени, нещо по-специално?
Всякаква информация ще ми е от полза!

Благодаря ви!:innocent:

# 214
  • Мнения: 308
Здравейте,

Можете ли да споделите какви пелени сте купували за бебетата ви йорки /или още ползвате/?
Интересуват ме и тези капки за привличане каво представляват точно? Имат ли ефект?
Какви играчки да купим като за начало - гумени, нещо по-специално?
Всякаква информация ще ми е от полза!

Благодаря ви!:innocent:

здравей.  Аз използвам тези само,че от Германия.  Капки не съм ползвала. Играчки също не използвам,защото я е страх от тях. Пробвах с топчета,плюшени ,свирещи и не става бяга от тях. Ние сме на 10месеца

# 215
  • Мнения: 815
Тара ще навърши 3 години през Октомври. Не успяхме да се отучим с пишкането вкъщи. Случва се рядко, но факт. За целта винаги имам пелена на нейното си място. Купувам пакети от бебешки магазин и ми излизат много по-изгодно от пелените, предназначени за кучета. Еднакви са! А това, с " накапаните пелени", за мен е просто реклама!

# 216
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
На 2 год ще стане скоро и още сме на памперси. Според мен ще си остане на тях. Категорично отказва да пишка навън. Пробвах различни марки и се спрях на тези от Джъмбо. Дебели са, плътни и на доста прилична цена.
Капки и спрей навремето пробвах, абсолютно никакъв ефект нямаха освен, че смърдят отвратително.  Sick
За играчките - задължително въжен кокал, малък размер. Това при всички познати кучета е най-успешната играчка. Иначе си играе и с гумени, много обича играчки от плат, но трябва да са малки и удобни за захапване. И много важно - да не пискат!

# 217
  • София
  • Мнения: 38 476
Аз намерих стари дребни играчки на децата. Сега хита е мишката Цецка.

Моята пък внезапно спря да пишка вкъщи. Даже съм учудена.
Преди купувах пелени от санитарните магазини.

# 218
  • Мнения: 2 109
  Нашият играчките много бързо ги унищожава, не се кротва докато не я изяде или скъса. Сега хита е балон с една такава текстилна лента, вързана на него. Или мята балона, или си гризе лентата.

# 219
  • Мнения: 15
Здравейте! Вие каква храна изпозвате/хте от 2 до 10 месеца и на каква цена? Аз гледах на Royal Canin, но излиза доста скъпо за 1кг=16лв. Има ли хубава храна, но на по-ниска цена?

# 220
  • Мнения: 61
Здравейте,и аз исках да сменя Royal Canin,не заради цената,а защото в предишните теми са писали много негативни мнения,и забелязвам ,че и на нашето джудже и сълзят много очите.Минахме ваксините и мисля ,че е ред на храната...Приемам препоръки от опитните,да избор на най-добра храна🤗

Пропуснах да кажа,че сме на 3 месеца вече,защото предпомагам, че може би да има някаква разлика в хранителните нужди за подрастващите🙂

Последна редакция: пт, 23 авг 2019, 01:44 от AnMary

# 221
  • София
  • Мнения: 38 476
Ние я момента сме с Брит. Супер турбо хипер дрън. Без зърнени. 8.60 килото.

# 222
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Като бебе хранех с Юкануба за мини бебета, много добре й се отразяваше. После пробвах разни варианти, които по една или друга причина не ми харесаха. Сега храня с N&D за мини породи. Супер доволна съм. Купувам я насипна по 15 лв/кг.

# 223
  • Мнения: 15
Здравейте,и аз исках да сменя Royal Canin,не заради цената,а защото в предишните теми са писали много негативни мнения,и забелязвам ,че и на нашето джудже и сълзят много очите.Минахме ваксините и мисля ,че е ред на храната...Приемам препоръки от опитните,да избор на най-добра храна🤗
Аз не съм много за парите, но нали майка ми искаше да се погрижи за кучето и гледам за по-ниска цена.

# 224
  • Мнения: 2 687
Тези новите беззърнени пък има изследвания, че може да видят до болест на сърцето. Аз избрах комбинирано хранене - Роял Канин за йоркита на гранули, а меката да е на други по-хубави марки, напр. Dr Clauders. Всеки ден има едно хранене мека и едно - суха, макар че сухата е нон стоп при нея, просто не я яде през деня.

Пелени има в зооплюс и техни и на savic. Savic има и в бг, забелязвам,че доста неща излизат сравнително евтино в "д-р Стефанов", имат и 5% намаление с карта в магазина или онлайн винаги.

Има сега промоция на РК, не само там, че ако до декември купиш 4 пакета каквото и да е - подаряват ти 5ти.

Общи условия

Активация на акаунт