МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия. - 44 тема

  • 57 539
  • 760
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 31 392
Имам Диаманта. Лек сладък вкус и приятен лек аромат.

# 136
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 132
Здравейте групичка.Току що ми звъннаха от Бюти зона в Пловдив.Коледните метеорити на Герлен са налични и ми заделиха една опаковка.Цената им е 119,но до неделя има 20%намаление на всичко в Бюти зона и Дъглъс.Излизат на 95 лв.някой знае ли как изглеждат ?

# 137
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
И аз получих смс за намалнието още рано,рано днес,ще се възползвам.Heart

# 138
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
При мен и ароматът, и вкусът са сладки. Доколко силно мирише не мога да преценя, но не ми е неприятно със сигурност.

+1

# 139
  • София
  • Мнения: 4 803
И аз много си харесвам глоса на Фенти

# 140
  • Мнения: 13 627
Искам да попитам нещо тези, които имат този гланц.



Как е миризмата на вашия продукт?  При мен е отвратително силна и неприятна сама по себе си, до степен, че не мога да го нося. Да не говорим, че има и вкус.

Ароматът е сравнително силен, но на мен много ми харесва. Бих го определила на нещо като сок от грозде и ванилия/карамел. На вкус не ми е сладък, но определено се усеща дъх на нещо сладко и плодово.

# 141
  • Мнения: 113
Здравейте, от какви сайтове пазарувате такъв тип висококачествана козметтика.

# 142
  • Мнения: X
Жаки, съвсем точно го описваш аромата. На мен ми е много неприятен, може би защото е и силен.

Здравейте, от какви сайтове пазарувате такъв тип висококачествана козметтика.

Аз почти изцяло "на живо" пазарувам, с изключение на неща, които ги има само онлайн. Jeffree Star например.

# 143
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 132
Здравейте, от какви сайтове пазарувате такъв тип висококачествана козметтика.
Cult beauty

# 144
  • Мнения: 7 621
Здравейте, от какви сайтове пазарувате такъв тип висококачествана козметтика.

Beauty bay, Cult beauty, Boots, Superdrug, QVC UK, Urban decay UK, Feelunique, Debenhams, ASOS. От всичките с превозвач.

# 145
  • Мнения: 113
Благодаря на всички ви, понеже не живея в Сф ми е пп лесно по интернет. Попаднат на glambot.com и ми стана 8нтересно дали са оригинални продуктите. Благодаря ви мн наиатина! 😊

# 146
  • Sofia
  • Мнения: 15 621
Това ли е олиото на DHC, което хвалите по-назад в темата?
Освен в Escentual, предлага ли се и в някой друг UK сайт? Simple Smile

# 147
  • Мнения: 7 621
В този сайт glambot се продават използвани палитри, на високи цени, с недоказан произход и тн. Бих го избягвала. По-голям успех ще имаш в темата за размяна на козметика тук или в олх.

# 148
  • Пловдив
  • Мнения: 5 987
Това ли е олиото на DHC, което хвалите по-назад в темата?
Освен в Escentual, предлага ли се и в някой друг UK сайт? Simple Smile
Да, това е.
Не знам за друг сайт.


В МАС ще има ли някакъв Черен петък? Simple Smile

# 149
  • Мнения: 113
В този сайт glambot се продават използвани палитри, на високи цени, с недоказан произход и тн. Бих го избягвала. По-голям успех ще имаш в темата за размяна на козметика тук или в олх.
сърдечно благодаря за изясняването 😊💖

Общи условия

Активация на акаунт